Dmitrijs Nagijevs savā mūža lomā reālos faktos balstītajā drāmā “Nepiedotais”

Aktieris un TV raidījumu vadītājs Dmitrijs Nagijevs atgriežas uz lielā ekrāna savā karjerā nozīmīgākajā projektā “Nepiedotais”. Filma būs skatāma no 28. septembra.

Visdramatiskākā filma visā karjerā prasījusi lielas pūles un kļuvusi aktierim par īstu izaicinājumu. Viņam ne vien bija emocionāli jāsagatavojas lomai, lai atainotu varoņa pārdzīvotās sāpes, bet arī jānoņem mūžīgā huligāna maska, kura pēc TV projektiem “Virtuve” un “Sporta skolotājs” pēdējos gados viņam bijusi kā uzlieta.

Dmitrija Nagijeva pārdzimšana uz kinoekrāna ir pārliecinoši pierādījusi, ka viņš nav tikai āksts, bet ir arī profesionālis, kuram pa spēkam nopietnas lomas.

Pazīstamā režisora Sarika Andreasjana (viņš uzņēmis aizraujošo katastrofu filmu “Zemestrīce” un Holivudas piedzīvojumu trilleri “Laupīšana amerikāņu stilā”) jaunās filmas sižets vēsta par būvinženieri Vitāliju Kalojevu (Dmitrijs Nagijevs),  kurš vienā mirklī zaudē visu, kas viņam bijis dārgs, – sieva un bērni iet bojā aviokatastrofā ceļā uz Barselonu lidmašīnas sadursmē ar kravas laineri.

Pēc tuvinieku nāves Vitālijs nerod mieru, jo ir no sirds pārliecināts, ka vainojams nolaidīgais lidostas dispečers. Vitālijs ir gatavs pierādīt savu taisnību un nolemj uzmeklēt cilvēku, kurš laupījis viņam dzīvesprieku un dzīves garšu.

Kopā ar Dmitriju Nagijevu galvenajās lomās filmējušies arī Roza Hairuļina, Mihails Gorevojs, Irina Bezrukova, Sebastjans Sisaks un lietuvietis Andrjus Paulāvičs.