Romantiskās komēdijas „Pilnīga skaistule“ veidotāji saka: īsts skaistums slēpjas iekšienē

Jau 22. jūnijā, Latvijas kinoteātros startē amerikāņu komēdija “Pilnīga skaistule”. Filma, kurā piedalās Holivudas un modes pasaules zvaigžņu komanda, pozitīvi noskaņo visas sievietes, īpaši tās, kurām trūkst pašpārliecības.

Sižeta pamatā ir stāsts par jauku meiteni. Renē Beneta (Eimija Šūmere) zina, ko nozīmē būt viduvējībai Ņujorkā – pilsētā, kurā ir papilnam apdāvinātu cilvēku (gan ģenētiski, gan materiāli). Sporta zālē nokritusi no velotrenažiera un guvusi nopietnu galvas traumu, viņa spogulī redz sevi pavisam citādu – slaidas, iedegušas kājas, zīdaini mati, izteiksmīgas sejas aprises… Viņa izskatās satriecoši! Diemžēl pārējie viņas ārienē nesaskata nekādas pārmaiņas.

Pilnīgi pārliecināta par savu skaistumu, Renē redz sevi dodamies augšup pa karjeras kāpnēm kosmētikas kompānijā, kurā strādā. Viņa tiešām iegūst priekšnieces ar nevainojamu ārieni Eiverijas Leklēras (Mišela Viljamsa) uzticību, nogrābj simpātisku pusi Ītanu (Rorijs Skovels) un saņem ielūgumu uz jautru ballīti uz debesskrāpja jumta.

Romantiskās komēdijas režisoru duets Ebijs Kons un Marks Silveršteins, kuri strādājuši pie panākumus guvušajām filmām „Zvērests“, „Viņš nav tevī ieķēries“, „Skolotājā iemīlēties nedrīkst“, uzdod skatītājiem jautājumu, vai tiešām dzīvē daudz kas liegts, ja nav dota satriecoša āriene. Īstais skaistums slēpjas iekšienē.