Iepazīstieties ar jaunās animācijas filmas “Divas astes” varoņiem!

22. jūnijā Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt izklaidējošo, jautrības pilno animācijas piedzīvojumu filmu „Divas astes“ par divu neiedomājamu draugu – runča Makša un bebra Boba dēkām.

Bobs tiecas pēc harmonijas un mierīgas dzīves, nerimša Maksis nekādi nespēj atrast savu īsto vietu un vēlas kļūt slavens visā pasaulē. Kādā jaukā dienā rodas lieliska iespēja to īstenot – viņam kopā ar draugu Bobu jāstājas pretī atnācējiem, kuri ieradušies uz Zemes ar ļaunu nodomu medīt retus dzīvniekus.

Sadursme ar citas planētas iemītniekiem draugiem būs vislielākais piedzīvojums, kas neatgriezeniski mainīs viņu dzīvi!

Animācijas filmā ir daudz interesantu un savādu tēlu, kuri iekaros gan mazo, gan lielo kino cienītāju sirdi. Kas viņi ir, un kas dara viņus interesantus? Tūlīt visu uzzināsim.

Bebrs Bobs ir nopietns un gudrs dzīvnieks, kurš ievēro paša radītus noteikumus. Katrā situācijā viņš ātri rod risinājumu. Tas nāk par labu viņa draugam Maksim, kurš mūždien iekuļas nepatikšanās.

Runcis Maksis ir jauns, dzīvesspara pilns nerātnis un itin bieži nokļūst nelaimē. Pozitīvā domāšana, veiksme un draugs Bobs vienmēr palīdz vissarežģītākajā situācijā tikt cauri sveikam un veselam. Viņa lielākais sapnis ir pasaules slava un atzinība.

Pozitīvie atnācēji Ziks, Zaka un Zuks ir jauni, augstprātīgi, prasīgi un sabiedriski. Viņi bieži strīdas cits ar citu, un strīdi vienmēr beidzas ar neveiksmi. Viņi uzrodas uz Zemes, jo kosmosa kuģis vairs nav lietojams, nākas to nosēdināt kādā mūsu planētas mežā.

Negatīvie atnācēji kampēji – bezkompromisa būtnes ar ļauniem nodomiem, bez jebkādām morāles normām visā pasaulē medī retus dzīvniekus savam zooloģiskajam dārzam, kas atrodas uz Izklaides planētas. Viņi notriec Zika, Zakas un Zuka kosmosa kuģi, lai viņus notvertu. Nonākuši uz Zemes, viņi apjauš, ka te sastopamas arī citādas būtnes.

Trakā vārna – ļauns putns, kam citu nelaime sagādā neaprakstāmu baudu, tas ir vārnas lielākais prieks. Bieži vien sava rakstura dēļ arī vārna iekuļas nepatikšanās.

Viks un Niks – ļoti muļķīgie un alkatīgie ufologi slepus lolo sapni, ka noķers dažus atnācējus un kļūs bagāti.  Viņu vēlme nekad nepiepildās, un viņi kļūst par sabiedrības apsmieklu.

Šie tēli būs redzami jautrajā filmā “Divas astes”, kuru demonstrēs jau pavisam drīz – no 22. jūnija.