Komēdija „Pilnīga skaistule“ var izprovocēt pārmaiņas dzīvē

No 22. jūnija kinoteātros demonstrēs amerikāņu komēdiju „Pilnīga skaistule“. „Āriene neko neizsaka, galvenā ir attieksme pret sevi,“ mums saka filmas galvenā varone – amerikāņu komēdijas zvaigzne Eimija Šūmere. Filmā piedalījusies arī balvas „Oskars“ nominante Mišela Viljamsa, kura tēlojusi filmās „Izklaides karalis“, „Visa pasaules nauda“ un „Mančestra pie jūras“.

Kā būtu, ja kādudien mums rastos pilnīga pašpārliecība? Pie kā tas novestu? Ar meiteni no Ņujorkas Renē (Eimija Šūmere) tā arī notiek. Kāds atgadījums piepeši visu maina. Pēc kritiena no trenažiera un galvas traumas viņa saskata sevī  pilnīgu skaistuli. Šāda uztvere paver durvis uz pavisam citu dzīvi.  Viņa nosūta pieteikumu par darbu, kas vienmēr bijis viņas sapnis, piedalās bikini konkursā, iedrošinās uzrunāt simpātisku puisi ar pārliecību, ka viņš nespēs pretoties viņas valdzinājumam. Un tas viss viņai izdodas!

Ārējs skaistums taču nav laimes garantija. No nelaimīgas mīlestības nav pasargātas ne skaistas manekenes, ne skaistumkopšanas industrijas magnātu mantinieces.  Filma „Pilnīga skaistule“ var izprovocēt pārmaiņas  dzīvē! Tā ir ideāli piemērota ne tikai meiteņu burziņam, bet arī  jautram pasākumam kopā ar draugiem un mīļotajiem.

Komēdija bez kompleksiem „Pilnīga skaistule“ kinoteātros jau nākamajā nedēļas nogalē!