Filma “Foto piemiņai” – jaunas vēsmas krievu šausmu kino žanrā

Jau 15. jūnijā Latvijas kinoskatītājiem – šausmu filmu cienītājiem – tiks piedāvāts īpaši baiss un noslēpumains trilleris „Foto piemiņai“.

Kino eksperti saka: šī filma pacels šausmu kino žanru Krievijas kinematogrāfijā pavisam citā līmenī. Pēdējos gados šajā žanrā vērojama lielāka aktivitāte, bet tā arī nav piedāvāts neviens cienīgs projekts, kurš spētu konkurēt ar skatītāju iecienīto Rietumu produkciju.

Šī filma izceļas ar aizraujošu neskaidrību, kas skatītājos uzturēs spriedzi līdz pašām filmas beigām. Vēl viena filmai raksturīga īpatnība ir veikli savērpts un sīki pārdomāts sižets. Tāpēc spraigajā trillera sižetā iekļauti šausmu filmas elementi, kuri liek asinīm dzīslās sastingt, un smagā gaisotne iedarbojas kā sprāgstviela – biedē tik ļoti, ka ceļgali trīc, it kā jūs skatītos augstākās klases amerikāņu trilleri.

Sižeta līkloči novedīs skatītājus baisā un draudīgā namā mežmalā. Grupa izbijušos jauniešu tur  meklē patvērumu pēc autoavārijas.

Nokļuvuši mājā, draugi atrod istabu ar daudzām briesmīgām fotogrāfijām. Vienā no tām viņi atpazīst sava sadauzītā automobiļa fotogrāfiju. Vēlēdamies uzzināt patiesību par noslēpumainajām fotogrāfijām, viņi neapzināti tiek ierauti fatālā spēlē ar likteni.

Režisora Antona Zenkoviča šausmu trilleris “Foto piemiņai” Latvijas kinoskatītājus biedēs no 15. jūnija.