Jaunā filma „Smešariki. Deja vu“ – septiņgadīgās triloģijas noslēgums

11. maijā kinoteātros sāks demonstrēt triloģijas „Smešariki“ pēdējo daļu, kuras darbība risinās dažādos vēsturiskos laikmetos. Ko mēs zinām par šīm krāsainajām un burvīgajām būtnēm?

Lai būtu skaidrs, kāpēc smešariki (angliski „kikoriki“) ir tik populāri gan bērnu, gan pieaugušo auditorijā, darām zināmus 10 nozīmīgus faktus par viņiem.

1. „Smešariki“ radīti 2003. gadā, pateicoties sociālajam projektam „Pasaule bez vardarbības“.

2. Seriālam bija divas garas sezonas – pirmā ilga no 2004. līdz 2006. gadam, otrā sākās 2010. un beidzās 2012. gadā.

3. Kopumā uzņemtas 209 sērijas.

4. Pirmā pilnmetrāžas filma „Smešariki. Sākums“ nāca klajā 2011. gadā, otrā „Smešariki. Leģenda par zelta pūķi“ – 2016. gadā.

5. Visi TV seriāla varoņi ir pozitīvi, izņemot vairākus, kuri parādās dažās sērijās.

6. Visi personāži ir unikāli un atšķiras cits no cita darbībā, pasaules uzskatos un raksturā.

7. 2005. gadā „Smešariki“ saņēma „Grand Prix“ Ķīnas starptautiskajā kinofestivālā „China International Cartoon and Digital Art Festival”.

8. 2008. gadā „Smešariki“ nokļuva Amerikā. Tur parādīja 99 sērijas. Seriāla nosaukums „Kikoriki“.

9. Seriāls demonstrēts 60 valstīs, ik dienu to noskatījušies 50 miljoni.

10. Pēc šiem panākumiem seriāla veidotāji izstrādāja vēl piecus papildu projektus – “Smešariki. Ābece”, “Smešariki. Sports”, “Smešariki. Pinkods”, “Smešariki. Jaunie piedzīvojumi”  un „Mališariki“ ar nozīmīgu audzinošu funkciju.

Jaunajā filmā „Smešariki: Deja vu“ skatītāji atkal sastaps iecienītos varoņus un uzzinās, kā viņi tiks galā ar dažādām grūtībām, nonākuši viduslaikos, mežonīgajos rietumos, senajā Ķīnā un pat juras laikmetā, kur plosās dinozauri. To visu uzzināsim jau 11. maijā.