Franči stāvus aplaudēja komēdijai „Pie visa vainīga mīlestība“

Slavenais komēdiju autors un aktieris Franks Dibosks starptautiskajā komēdiju festivālā Francijas pilsētā Alpdiēzā parādīja savu jauno režijas darbu „Pie visa vainīga mīlestība” („Tout le monde debout“). Snobiskie skatītāji bija sajūsmā un aplaudēja stāvus! Komēdiju jau iecienījusi publika ne vien Francijā, bet arī citviet – filmu demonstrē Kanādā, Latīņamerikā, Austrālijā, Ķīnā, Japānā, Dienvidkorejā, Izraēlā, Taizemē, Eiropas valstīs.

Tas ir stāsts par veiksmīgu uzņēmēju, sporta apavu zīmola īpašnieku. Žoslēns (Franks Dibosks) ir pievilcīgs vientuļš vīrietis, nav uz mutes kritis un labi zina, kā pievērst sev sievietes uzmanību. Reiz skaista kaimiņiene ierauga viņu nelaiķes mātes ratiņkrēslā. Vīrietis viens divi izdomā stāstu par pārciestu traumu, lai savaldzinātu simpātisko meiteni – slimnieku kopēju. Viņa iepazīstina valdzinošo krāpnieku ar savu māsu invalīdi, orķestra vijolnieci (Aleksandra Lamī), kas apbur Žoslēnu. Viņu pārņem jūtas, kas agrāk bijušas svešas. Izklaidīgais Žoslēns nezina, kā lai izgrozās situācijā, kurā pats iepinies.

Aleksandra Lamī un Franks Dibosks – komēdijas galveno lomu tēlotāji ir slaveni un skatītāju iecienīti visā Eiropā. 2009. gadā Aleksandra Lamī kopā ar bijušo vīru Žanu Dižardēnu, galvenās lomas tēlotāju, bija redzama filmā „Laimīgais Lūks“ („Lucky Luke”). Viņi abi ir galvenās zvaigznes franču TV seriālā „Puisis un meitene” („Un gars, une fille“), ko rāda kopš 1999. gada.

Franks Dibosks ir ne vien filmas „Pie visa vainīga mīlestība” režisors un galvenās lomas tēlotājs, bet arī scenārija autors, rūpīgi apdomājis katru detaļu, katru ainu. Meistarība un profesionālisms atklājas arī ainā ar atlētiem, kurā bija nepieciešamas specifiskas zināšanas. Bagātinājis savu lomu ar emocijām, aktieris un režisors neslēpj prieku par kinodarba panākumiem.

Romantiskā komēdija „Pie visa vainīga mīlestība” Latvijas kinoteātros jau 20. aprīlī.