Trakais V. Dobronravova un V. Mazuņinas pārītis tiek meklēts komēdijā „Sveika, Oksana Sokolova!“

Nākamnedēļ kinoteātros būs skatāma pavisam gaisā pasista komēdija „Sveika, Oksana Sokolova!“ No sirds izsmieties aicina galvenie aktieri – trakais pārītis Viktors Dobronravovs un Valentīna Mazuņina, kurus gluži kā Boniju un Klaidu meklē policija, mafija un slimnīcas dakteri!

Filmas „Sveika, Oksana Sokolova!“ pamatā ir tāda paša nosaukuma īsmetrāžas filma – 2016.-2017. gada Krievijas kinofestivālu absolūtais hits. Filma tika apbalvota festivālā „Koroče“ un „Kinotavr“, tika izrādīta kinoskatēs „Meridiani Tihovo“, „Sozvezdije“, BRIDGE of ARTS, KONIK Film Festival, „Zolotoi Feniks“,  RussianElementary Cinema un citur.

Pilnmetrāžas filma uzņemta Maskavā 2017.gada vasarā un rudenī. Viktors Dobronravovs stāstījis, ka vajāšanas un pakaļdzīšanās ainas, kuru filmā ir diezgan daudz, nav bijušas visgrūtākās.  Vissarežģītākais bijis sižeta sākuma mezgls – ainas, kuras viņš reiz jau tēlojis īsmetrāžas filmā.

Filmas sižets balstīts situāciju komēdijā. Neveiksmīgajam aktierim Iļjam beidzot laimējies – no rītdienas viņa balss skanēs “Vīriešu radio” ēterā. No rīta pēc vētrainas ballītes jaunizceptais raidījuma vadītājs nedabū pār lūpām ne vārda – balss ir pazudusi. Tikt pie „mēmo“ daktera Iļjam palīdz sazin no kurienes uzradusies sieviete – Oksana Sokolova. Vienīgā izeja ir injekcija balss saitēs. Beidzot raidījuma vadītājs ir pie mikrofona. Iļja sasveicinās ar klausītājiem… sievietes balsī!

Kļuvis par ērmotās situācijas ķīlnieku, varonis dara, ko spēj, lai atgūtu savu balsi un nezaudētu doto iespēju.

Komēdijas ģenerālproducents Igors Tolstunovs ir pārliecināts, ka komēdija iznākusi trakoti jautra: „Skatītājiem nedraud garlaicība.“ Komēdijas varoņu gaitas skatītāji vēros grupas „Ļeņingrad“ dzirkstošās mūzikas pavadījumā.

Komēdija „Sveika, Oksana Sokolova!“ kinoteātros no 9. marta.