“Šreka” veidotāju animācijas filma “Rūķi” jau šajā nedēļas nogalē aicina uz piedzīvojumiem 3D formātā

Visu „Šreka“  daļu producenta Džona H. Viljamsa piedāvātā ģimenes animācijas filma 3D formātā „Rūķi“ Latvijas kinoteātros skatāma jau no 2. marta. Filma par meitenīti Kloju un viņas jauno draugu Līemu, kuriem ar rūķu palīdzību jāaizstāvas pret trogu uzbrukumu,  ir pilna darbības, humora, romantikas un piedzīvojumu.

Kloja un viņas mamma atkal pārceļas. Šoreiz uz iespaidīgu gotisku namu ar savādu dārza rūķu kolekciju. Klojai jāiet jaunā skolā un atkal jāatrod jauni draugi.

Piepeši meitene mājās pamana dažādas dīvainības. Konfekšu papīrīšus uz grīdas. Apēstus cepumus. Mamma vaino Kloju, bet meitene zina, ka nav to izdarījusi. Vai tiešām šis dārza rūķītis nupat pasmaidīja, vai tiešām pakustējās? Jaukā meitenīte ir izbrīnīta, kad uzzina, ka dārza rūķi ir dzīvi! Viņi aizstāv šo māju, tās iemītniekus un visu pasauli  pret sīko briesmonīšu trogu uzbrukumu.

Skolā Kloja iepazīstas ar kaimiņu puiku Līemu un uzreiz viņam iepatīkas. Glābjot māju no trogu iebrukuma, bērni kopā ar rūķiem iekuļas daudzos piedzīvojumos. Ģimenes 3D piedzīvojumu animācijas filmā „Rūķi“ spraiga darbība savijas ar humoru.