Komēdija „Sievietes pret vīriešiem 2“ jau drīzumā kinoteātros!

Dažkārt laulībā grūti saglabāt mīlestību. Īpaši tad, ja esi apprecējies tāpēc, ka meitene kādreiz ļāvusi norakstīt vai arī pirmajā randiņā esi viņu sasmīdinājis. Kā lai dzīvo ilgi un laimīgi, rosoties pa māju, audzinot bērnus, rūpējoties par savu vīrieti un nesaņemot no viņa nekādus uzmanības apliecinājumus? Viss, pietiek – filmā „Sievietes pret vīriešiem 2“ nolemj trīs draudzenes un iesniedz šķiršanās prasību. Un vīriešiem… par to prieks!

Abas puses nejauši nolemj svinēt šķiršanos vienā un tajā pašā kūrorta viesnīcā un, protams, tur satiekas. Situācija kļūst pavisam neveikla – visi vēlas kārtīgi patusēt, iegūt jaunus pielūdzējus un pielūdzējas, bet bijušie visu laiku maisās pa kājām!

Bijušajiem pāriem talkā nāk cilvēki ar šajā ziņā krietni bagātāku pieredzi – dzīves situāciju guru, viesnīcas īpašnieks, eleganta viesnīcas revidente un bijušais skolas direktors. Izceļas jautrība, kas drīz vien pārtop aizraujošā kariņā – lietā tiek liktas ūdensšautenes, augļi, dārzeņi un viss, kas vien pa rokai. Karo visi, neviens nav vainīgs!

Filmas „Viss par vīriešiem“ jaunā, kaislību pilnā komēdija „Sievietes pret vīriešiem 2“ vēsta par mūžseno sadursmi starp sieviešu un vīriešu loģiku. Galvenajās lomās filmējušies komiķi Nastasja Samburska („Piektdiena“), Nataļja Rudova („Mīlestība eņģeļu pilsētā“), Marija Gorbaņa („Viesnīca „Eleon““), Aleksandrs Golovins („Eglītes“), Deniss Kosjakovs („Klasesbiedrenes“), Romans Junusovs („Klasesbiedrenes“).

Meklējiet filmu Latvijas kinoteātros jau no 9. februāra.