3D animācijas filma „Mazais vampīrs“ – nākamnedēļ kinoteātros!

„Mazais vampīrs “ ir jautra animācijas filma ar ļoti jaukiem varoņiem un aizkustinošiem dialogiem pazīstamās situācijās. Sirsnīgā draudzība starp pilnīgi dažādas dabas vienaudžiem – parastu zēnu un nemirstīgu vampīru – nevienam neļaus palikt vienaldzīgam.

Vampīri no vācu rakstnieces Angelas Zommeres-Bodenburgas grāmatas šajā filmā varbūt ir paši labākie vampīri kino vēsturē. Viņi ir izglītoti aristokrāti, nedara pāri cilvēkiem un nezina, kā pasargāties no ļaunā vampīru mednieka. Vajāšana sākas vampīra Rūdolfa 13. dzimšanas dienā, bet laikam jau vampīriem šis ir laimīgs skaitlis – negaidītā iepazīšanās ar vienaudzi Toniju var ievirzīt vampīru likteni īstajās sliedēs.

Tonijs ir parasts zēns, kurš kaismīgi interesējas par vampīru stāstiem. Viņš zina visu par vampīru ikdienas dzīvi – par spoguļiem bez atspulga, par gulēšanu zārkā, par slēpšanos no saules un, protams, par barošanos ar asinīm. Kā visi mūsdienu bērni, Tonijs ir ļoti atjautīgs. Viņš nolemj palīdzēt vampīriem izglābties. Īstai draudzībai nav šķēršļu! Īsti draugi spēj pārvarēt vislielākās grūtības un visbriesmīgākos šķēršļus. No kā lai baidās, ja pat vampīra zobi nebiedē?

Animācijas filmā par draudzīgiem vampīriem, kurā „sliktie“ ir vampīru mednieki, priecē bērnišķīga sirsnība, smieklīgi piedzīvojumi un negaidīti sižeta pavērsieni. 3D piedzīvojumi visai ģimenei „Mazais vampīrs“ kinoteātros no 9. februāra.