Brīnišķīgā animācijas filma „Trīs spēkavīri un Ēģiptes princese“ Jaungada priekšvakarā!

Trīs spēkavīri un Ēģiptes princeses apburtais kņazs atkal dosies cīņā un nodibinās kārtību! Lieliskā Jaungada priekšvakara filma „Trīs spēkavīri un Ēģiptes princese” Latvijas kinoteātros jau no 29. decembra.

Trīs spēkavīriem gadās vēl viens piedzīvojums. Šoreiz tas notiek Jaungada priekšvakarā – pašās skaistākajās gada dienās. Šajā laikā katram varonim savs darāmais. Kņazs gatavojas svinīgajai runai, kuru teiks, kurantiem jauno gadu iezvanot. Viņa uzticamais zirgs Jūlijs seko, lai galdā tiktu pasniegts viss nepieciešamais, un kārto dāvanas.

Spēkavīri gatavojas Jaungadu svinēt viesos pie Aļošas. Ceļā viņi sastop kādu Durilo, kurš, izrādās, ir gada 13. mēnesis. Viņš nevienam nav vajadzīgs, bet godkāres viņam pārpārēm. Durilo nolēmis, ka kļūs par gada galveno mēnesi. Lai to panāktu, nemaz nevajag daudz – tikai izlikties par Salaveci, iedraudzēties ar Aļošu un citiem spēkavīriem, parādīt dažus fokusus un nokļūt Ēģiptē. Šķiet, uzvara jau tuvu. Kņazu Vladimiru pārņēmusi mīla, viņš ir princeses varā, bet viņa kaldina savus plānus. Spēkavīri nezina, kas svešzemniecei padomā, bet apjauš, ka ir jāglābj kņazs, un to viņi prot. Nav jau pirmā reize.

Brīnumi un traki piedzīvojumi atkal gaida kino, noskatieties animācijas filmu jau piektdien!