“Jaunās eglītes” var būt pēdējā filma populārajā svētku filmu sērijā

Jau Ziemassvētkos jauku, uzmundrinošu komēdiju cienītāji varēs noskatīties septīto “Eglīšu” sērijas filmu “Jaunās eglītes”.

“Eglītes” ir visu laiku vissekmīgākā Krievijas franšīze, kas jau ienesusi tās radītājiem 116 miljonus dolāru.  Par spīti lielajai popularitātei producenti apsver iespēju pielikt punktu 2010. gadā sāktajam stāstam par Borju (Ivans Urgants) un Žeņu (Sergejs Svetlakovs).

Šo ideju rosinājis galvenais producents – pazīstamais Holivudas režisors Timurs Bekmambetovs. Viņš uzskata, ka ”Jaunās eglītes” būs ne vien atvadas no iemīļotajiem varoņiem, bet arī atšķirs jaunu svētku komēdiju žanra vēstures lappusi.

“Mēs jau esam parādījuši visu, kas satrauc, aizkustina un raisa smaidu, rada neatkārtojamu svētku gaisotni. “Jaunās eglītes” būs ne vien visas sērijas kopsavilkums, bet arī Labākā “Eglīšu” filma. Pēc tam mēs sāksim visu no sākuma, taču tas prasīs laiku un jaunas idejas,” T. Bekmambetovs teicis intervijā.

Tāpat kā iepriekš, arī jaunajā filmā komēdijas dižo autoru sacerēto sižetu veido atsevišķas cieši saistītas līnijas. Stāsti veidoti vairāku režisoru vadībā, un katrā no tiem saskatāms kādam raksturīgais stils.  Starp kinorežisoriem ir Žora Križovņikovs, diloģijas “Rūgts!” inscenētājs, Aleksejs Nužnijs, aizraujošā komiskā seriāla “Olga” līdzautors, viens no pēdējiem “Eglīšu” režisoriem Aleksandrs Kots un, protams, arī Timurs Bekmambetovs.

Galveno lomu tēlotājiem Ivanam Urgantam un Sergeam Svetlakovam pievienojies viens no pašiem populārākajiem krievu aktieriem un TV raidījumu vadītājiem Dmitrijs Nagijevs.

“Jaunās eglītes” kinoteātros būs jau piektdien, 22. decembrī.