„Tāda ir dzīve!“ saka režisori Toledano un Nakašs, filmas „Neaizskaramie“ autori

Jau šajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros būs skatāma izcilā režisoru dueta Olivjē Nakaša un Erika Toledano, „Neaizskaramo“ autoru, jaunā komēdija „Tāda ir dzīve!“. Skatītājam eleganti tiks vēstīti notikumi kāzu dienā no brīža, kad sākas gatavošanās svinībām, līdz to noslēgumam.

Darbība risinās 17. gadsimta pilī, un viesmīļiem jāvalkā tā laika neveiklie galminieku tērpi un baltās parūkas. Galvenais varonis Makss ir pieredzes bagāts kāzu svinību rīkotājs, kuram ik dienu jācīnās par izdzīvošanu un visas pūles jāvelta svinību pilnveidošanai. Turklāt viņam ir darīšana ar īgnu un prasīgu līgavaini, kurš iejaucas it visā līdz pēdējam sīkumam, ar augstprātīgu, ekscentrisku dziedātāju, kurš tur sevi par franču Džeimsu Braunu, un tumsonīgu un vecmodīgu fotogrāfu, ko tracina katrs, kurš fotografē ar viedtālruni. Galu galā viņš ir spiests noskatīties, kā paša draudzene un darījumu partneris atklāti flirtē ar jaunu viesmīli! Jūs maldāties, ja jums šķiet, ka viss notiek, kā paredzēts!

Mēs dzīvojam sabiedrībā „izdari pats“ un „pameklē Google“, pieredze tiek atstumta otrajā plānā. Profesionāļiem vai nu jāsamierinās ar to, vai jānoiet no skatuves. Veselīgs humors un kāzas franču gaumē – tā varētu raksturot to, ko autori sakopojuši šajā brīnumaini smalkajā, jutekliskajā komēdijā ar pozitīvu emociju starojumu.

Filmā darbojas lieliski aktieri –  arī viens no visu laiku labākajiem franču aktieriem Žans Pjērs Bakrī, kurš tēlo galveno lomu. Nakaša un Toledano jaunā aizraujošā komēdija “Tāda ir dzīve!”  kinoteātros no 8. decembra.