Greznība, Parīzes stils un intrigas komēdijā “Madāma”

Kinoteātros jau skatāma asprātīgā augstas klases komēdija “Madāma”. Spilgti raksturi visā pasaulē pazīstamās Tonijas Koletes un Hārvija Keitela, kā arī spožās spāņu aktrises Rosijas de Palmas tēlojumā, grezna un skaista Parīzes vide – īsta bauda gan kino gardēžiem, gan plašai dāmu publikai.

Šī filma ir stāsts par mūsdienu Pelnrušķīti – guvernanti, kas gluži negaidīti un ne pēc savas gribas pārtop augstākās sabiedrības dāmā. Savas kundzes uzdevumā Marija pārģērbjas par spāņu aristokrāti, un… viņā iemīlas bagāts mākslas eksperts. Annas kundzi un viņas vīru Bobu nebūt neiepriecina šāds notikumu pavērsiens, un viņi izseko Mariju un viņas jauno mīļoto visā Parīzē. Annas laulības dzīve nav izdevusies, un viņa apņēmusies par katru cenu darīt galu šim romānam.

Komēdijā spilgti iezīmēti ekscentriski raksturi. Anna dzīvo greznībā, viņas galvenā nodarbe – rīkot ballītes, dibināt noderīgas pazīšanās, paredzēt notikumu gaitu un iepazīt katru labāk, nekā viņš pats sevi pazīst. Marija, harizmātiska un jautra sieviete, prot izbaudīt katru savas sievišķīgas laimes mirkli.

Komēdijā “Madāma” ir daudz intrigu, smieklīgu situāciju, vārdu spēļu, kas izceļas ar domu briedumu un dziļumu. Vārdu sakot – superīgā franču komēdija jau kinoteātros!