DAKTERE LIZA

Šī ir viena no retajām dienām, kad Liza (Čulpana Hamatova) var mazliet atvilkt elpu un nolikt malā visas savas rūpes. Mājās ir svētki – viņa ar vīru svin 30. kopdzīves jubileju. Drīz dzīvoklī gaidāms omulīgs jandāliņš. Liza ilgi nekavēsies, tikai steigšus aizbrauks uz savu fondu „Taisnīgā palīdzība“, kur tieši šobrīd viņa ir nepieciešama. Plānotā īsā vizīte izvēršas vēl vienā trakā dienā un bezkompromisa cīņā par cilvēka tiesībām… 

BEZIZMĒRA MĪLESTĪBA

Lai šovbiznesa pasaulē justos kā zivs ūdenī, ar balsi vien nepietiek. Lai mirdzētu uz skatuves, vajadzīga skaista figūra, neparasta āriene, plastiskums un harisma. Marija šovbiznesā nav jauniņā. Viņa ir talantīga fona dziedātāja, kopā ar grupu uzstājas valsts populārākajos klubos. Satriecoši tērpi, skaistas kājas, brīnišķīga balss, talants – viņai dots viss, lai priecētu skatītājus. Lai izskats būtu ideāls, viņai trūkst tikai viena – lielu krūšu. Push up krūšturis nelīdz – uz skatuves vajag 2D, bet labāk 3D izmēru. 

RŪĶI ATGRIEŽAS!

Vairāk par visu pasaulē mazās radībiņas bīstas cilvēku! Klīst baumas, ka cilvēki ir slinki un izlutināti radījumi un brokastīs spēj apēst veselu rūķi ar visu cepuri. Tāpēc jau 200 gadu rūķiem stingri noliegts rādīties zemes virsū. Lai gan leģenda vēsta, ka rūķi reiz bijuši labākie cilvēku palīgi. 

PODOĻSKAS KURSANTI

Viņi nenojauš, ka dzīvot atlicis dažas stundas. Jaunie karaskolas kursanti sapņo par laulību, ģimeni, darbu… 1941. gada rudenī piespiedu kārtā mobilizē Podoļskas karaskolas audzēkņus, viņiem pavēlēts aizstāvēt Iļjinskas aizsardzības līniju. Maršala pavēle ir īsa: “Puiši, noturieties vismaz piecas dienas, līdz ieradīsies papildspēki. Valstij draud milzīgas briesmas.” Vakarējie zēni iet bojā, palīdzot apturēt daudzkārt lielāko vācu karaspēku, un kļūst par šķērsli ienaidnieka ceļā uz Maskavu… 

KĀ UZ ASMENS

Aleksandra ir viena no labākajām paukotājām visā valstī. Ilgajā karjerā pievilcīgā sportiste sasniegusi neiedomājamus rezultātus. Visiem šā sporta veida cienītājiem zināms viņas talants, stūrgalvība, vēsais prāts, maksimālā koncentrēšanās spēja, rīkojoties ar špagu. Cīņā Aleksandra pretiniekam neatstāj nekādu cerību, labi pazīst uzvaras garšu. Valdzinošajai, populārajai un pārtikušajai sportistei trūkst tikai… olimpisko spēļu zelta medaļas, tad viņas vārds būs ierakstīts sporta vēsturē. 

“Bezizmēra mīlestība” – komēdija laba humora cienītājiem

Lyubov bez razmera
 
30. oktobrī kinoteātros startē jauna komēdija „Bezizmēra mīlestība“. Lieliskie aktieri Svetlana Hodčenkova, Maksims Lagaškins un Ivans Koļesņikovs tēlo dzirkstoša humora un komisku situāciju pilnā filmā.

Lai šovbiznesa pasaulē justos kā zivs ūdenī, ar balsi vien nepietiek. Lai mirdzētu uz skatuves, vajadzīga skaista figūra, neparasta āriene, plastiskums un harisma. Marija (Svetlana Hodčenkova) šovbiznesā nav jauniņā. Viņa ir talantīga fona dziedātāja, kopā ar grupu uzstājas valsts populārākajos klubos. Satriecoši tērpi, skaistas kājas, brīnišķīga balss, talants – viņai dots viss, lai priecētu skatītājus. Lai izskats būtu ideāls, viņai trūkst tikai viena – lielu krūšu. Push up krūšturis nelīdz – uz skatuves vajag 2D, bet labāk 3D izmēru.

Nolādētais trūkums Marijai maksā pārāk dārgi – viņa ir spiesta aiziet no iemīļotā darba, sagrūst sapnis par karjeru. Vienīgā iespēja atgriezties uz skatuves – krūšu palielināšana. Būtu jau labi, bet... atgriešanās uz skatuves maksā 500 000 rubļu! Marija atceras savus parādniekus, un viens no viņiem ir senais labais draugs – producents Saša (Maksims Lagaškins). Viņš jau sen izšķiedis Marijas naudu pa labi un pa kreisi, tomēr ir iespēja to atgūt: Sašas tantei attālā kūrortā pieder restorāns. Ceļojums uz Elbrusu izvēršas īstā piedzīvojumā ar jautriem pārpratumiem un kuriozām situācijām. Marijas negaidītā tikšanās ar agrāko iemīļoto – ārstu Alekseju (Ivans Koļesņikovs) meitenei sajauc ne tikai kārtis, bet arī prātu. Palikt kūrortā? Aizmirst karjeru, skatuvi, mūziku, savu mērķi un parādus? Ko izvēlēties? Vai ir iespējams saprast, ko sievietēm vajag?

Komēdija īsta humora cienītājiem “Bezizmēra mīlestība” kinoteātros no 30. oktobra.

lasīt vairāk