FIKSĪŠI PRET KROBOTIEM

Fiksiki uzradās tad, kad cilvēki sāka izmantot dažādas ierīces. Iespējams, jums jau ir gadījies tā, ka sabojājies aparāts pats “salabojas” un darbojas, it kā nekas nebūtu noticis. Jā, tas ir fiksiku darbs! Sīkie, draudzīgie un zinātkārie cilvēciņi dzīvo gludekļos, datoros, televizoros, pat ledusskapjos un dara brīnumus – klusītēm salabo bojātās ierīces. Jaunos remonta paņēmienus viņiem savā laboratorijā māca viedais profesors Brīnums. 

KOMA

Līdz liktenīgajam mirklim Viktoram ir viss – sekmīga arhitekta karjera, draugi, nākotnes nodomi, sapņi. Taču briesmīga autoavārija briesmīgos apstākļos laupa viņam visu. Pēc smagas traumas puisis paliek komas stāvoklī.Viņš atmostas ļoti dīvainā pasaulē, nedaudz līdzīgā mūsu pasaulei, bet tajā nedarbojas fizikas un ķīmijas likumi. Bezsvara telpā viss ir sajucis un savijies kopā, grūti noteikt, kur ir debesis, kur cieta zeme zem kājām. Gravitācijas nav, milzīgu ēku drupas brīvi lido telpā, koki iesniedzas mākoņos, namu sienām cauri plūst okeāns. Komas stāvoklī visi nonāk šajā vietā – paralēlajā pasaulē, kas radīta no visu reiz komas stāvoklī bijušo atmiņām. 

VIRSNIEKS UN SPIEGS

Jaunajam talantīgajam Francijas armijas ģenerālštāba virsniekam Alfredam Dreifusam paredzama spoža karjera. Taču 1894. gada oktobrī sagrūst jaunā cilvēka cerības godam kalpot dzimtenei, visa dzīve karājas mata galā. Francijas armijas kapteini apsūdz valsts nodevībā un spiegošanā Vācijas labā. No viņa karavīra uniformas rupji norauj uzplečus, viņam virs galvas demonstratīvi salauž zobenu. Virsnieka gods ir iemīts dubļos, un Alfredu Dreifusu uz ilgiem gadiem izsūta uz tālo Sātana salu Atlantijas okeānā. Francijā šī lieta guva plašu atbalsi, visa Eiropa bija vīlusies. 

LEDUS 2

Daiļslidotājai Nadjai, kas pēc smagas traumas atgriezusies lielajā sportā, un harismātiskajam hokejistam Sašam, kurš palīdzēja viņai nostāties uz kājām, ir milzum daudz jaunu plānu un cerību. Saša ir aizrautīgs vietējās hokeja komandas spēlētājs, neprātīgi mīl dzīvi, sportu un savu sievu Nadju. Drīzumā mājās jāienāk jaunai iemītniecei – viņu jaundzimušajai meitai. Mazulīti gaidot, mājās ir daudz prieka, smieklu un, kā parasti, jautru Sašas joku. Jaunā ģimene, kurai bijis lemts pārciest dažādus pārbaudījumus, beidzot piepildīs sen loloto sapni… 

JAGA. TUMŠĀ MEŽA ŠAUSMAS

Prestižā ārpilsētas apkaimē bieži pazūd bērni, bet neviens to neatminas un dzīvo tā, it kā nekas nebūtu noticis. Noslēpumaina sieviete klusi un nemanāmi viņus aizved, un viņi vairs neatgriežas. Tiklīdz ģimenē piedzimst bērns, šī sieviete pieklauvē pie durvīm un piedāvā aukles pakalpojumus. Viņa būs pieklājīga, izglītota, maiga un gādīga – tāda, kādu jums vajag, – bet ne ilgi… Viss mainīsies, kad jūs aizejot ar mierīgu sirdi aizvērsiet savas mājas durvis… 

VIESNĪCA “BELGRADA”

Jaunais un pievilcīgais Paša jau sen aizmirsis visas finansiālās raizes. No bagātās tantes mantojis miljonu vērtu pieczvaigžņu viesnīcu pilsētas centrā, uzņemts zelta jaunatnes sabiedrībā. Ballītes klubos, dejas līdz rīta gaismai, šampanietis, elites daiļavas, svelmainas naktis viesnīcā – tas viss paceļ spārnos, laupa skaidro saprātu un piešķir dzīvei tādu tempu, ka dažkārt nepagūsti laikus piebremzēt. 

Kinoteātros – apbrīnojams mīlas stāsts “Ledus 2”

Liod2
 
No 21. februāra skatītājus kinoteātros gaida dramatisks mīlas stāsts ar izmisīgiem centieniem, ziedošanos, smiekliem un gribasspēka apliecinājumiem “Ledus 2”. Acumirklī milzu popularitāti iekarojušajā filmas turpinājumā redzēsim slavenās kinozvaigznes Aleksandru Petrovu un Aglaju Tarasovu.

“Šīs filmas ideja brieda ilgi. Gribējās uzņemt stāsta turpinājumu tā, lai piesaistītu tos skatītājus, kuri nav redzējuši pirmo filmu. Tad radās doma pārveidot tradicionālo mīlas stāstu. Īpašu uzmanību pievērsām negaidītiem sižeta pavērsieniem un varoņu salauztajam liktenim. Sākumā sižeta risinājumi izbiedēja radošo grupu, bet vēlāk iepatikās,” stāstīja scenārija autors Andrejs Zolotarjovs.

Uzzinājusi, kā mainīsies filmas “Ledus 2” sižets, Aglaja Tarasova izpļāpājās, ka šāds radošais risinājums viņu šokējis. “Es ļoti gaidīju šī projekta turpinājumu. Uzzinājusi par krasajiem pavērsieniem varoņu dzīvesstāstos, nodomāju, ka tas ir joks. Vēlāk es sapratu, ka tas ir lielisks risinājums, jo skatītājiem nepieciešamas emocijas, pārdzīvojumi un satricinājumi, bet skatīties parastu mīlas stāstu nav tik interesanti,” aktrise dalījusies pārdomās.

Galvenās lomas tēlotājs A. Petrovs atzīst, ka režijas un scenārija risinājumi dod spēcīgu emocionālu lādiņu. “Tas ir šokējošs kinodarbs, pilns jaudīgas enerģijas, kaut gan pats galvenais ir vēstījums par jaunu vīrieti, kurš visiem spēkiem cenšas kļūt savai meitai par vislabāko tēti.”

Filmas sižets vēstīs par daiļslidošanas čempiones Nadeždas un harismātiskā hokejista Sašas dzīvi pēc kāzām. Viņu mājas ir pilnas bērniņa piedzimšanas gaidu, smieklu un joku. Jaunā ģimene izturējusi likteņa pārbaudījumus, drīzumā jāpiepildās visiem tās sapņiem. Mediķu verdikts ir tāds, ka Nadjai zūd pamats zem kājām. Nopietnas traumas sekas apdraud Nadjas un viņas bērna dzīvību. Mērķtiecīgajai čempionei, kura visu mūžu stājusies pretī grūtībām un sekmīgi tās pārvarējusi, tas nav fatāls spriedums. Lai tur vai kas, viņa nolemj kļūt par mammu. Par šo lēmumu ir jāmaksā neiedomājami augsta cena.

lasīt vairāk