MĪĻĀKĀS

Kāpēc, kad ir tik skaisti un labi, visam jābeidzas tik nelāgi? Esat kopā pavadījuši bezgala daudz fantastisku brīžu, esi pilnīgi pārliecināta, ka būsiet kopā, līdz nāve jūs šķirs, bet… piepeši kā zibens no skaidrām debesīm: “Maziņā, piedod, esmu precējies.” Vai arī “mīlu tevi, bet nevēlos šķirties – ģimene, bērni, saproti…” Un tad… tad tu apjaut, ka esi mīļākā, barakuda, ģimenes postītāja un vēl nez kas… 

TOBOLA

XVIII gadsimts. Grūtais un sāpīgais Pētera I valdīšanas laiks. Imperators visiem spēkiem cenšas attīstīt tirdznieciskus un politiskus sakarus ar Eiropas valstīm. Tas prasa lielus līdzekļus, tāpēc Pēteris I pavēl jaunajam gvardes virsniekam Ivanam Demarinam doties uz tā laika Sibīrijas galvaspilsētu Toboļsku un ievākt ziņas par turienes zeltu. Tur izmitināti daudzi pēc Poltavas kaujas sagūstītie zviedru virsnieki. Šeit Ivans sastop savu mūža mīlestību – Sibīrijas ģeogrāfa Remezova meitu. Demarins izveido vienību no 200 vietējiem jauniesauktajiem un jaunajiem virsniekiem, kuri ieradušies kopā ar viņu. Vienība dodas tālās Jarkendas zelta meklējumos. 

SKAĻIE SAKARI

Viņi ir tavi labākie draugi! Kopā ar viņiem tu vari būt savā ādā, nav jāizliekas, viņi pieņem tevi tādu, kāds esi, vienmēr atbalsta un patiešām palīdz. Tu pazīsti viņus tik ilgi, ka vairs neatminies, kad pirmoreiz satiki, un kopā pavadītajos vakaros vai pat naktīs ir tik interesanti! Jūs tik daudz esat kopā piedzīvojuši, pazīstat cits citu tik labi, ka, šķiet, varat visu stāstīt, jūs sapratīs, bet… 

PUIŠI PĒC IZSAUKUMA

Artjoms (valdzinošais Kostja seriālā “Virtuve” – aktieris Viktors Horiņaks) ir jautrs, asprātīgs jaunietis, kam mēle īstajā vietā. Sadomājis, ka visa pasaule pie kājām, viņš no mazas pilsētiņas dodas taisnā ceļā uz megapoli meklēt piedzīvojumus un jaunu dzīves ceļu. Sens Artjoma čoms (Andrejs Burkovskis) iepazīstina puisi ar savu neparasto profesiju – viņš ir vadītājs, kurš nogādā mājās, maigi sakot, “iemetušus” bagātniekus pašu mašīnās. Pasūtījumu vienmēr daudz, alga liela, ir iespēja vadīt luksusa automobiļus – ko vēl vajag, lai Artjoms sāktu jaunu dzīvi! Drīzumā viņš jau lidinās pa naksnīgajām ielām, izvadādams “zelta” klientus. 

TVER MIRKLI

Rita nupat beigusi skolu. Ilgi nav spējusi izvēlēties profesiju, tāpēc nav paguvusi iestāties nevienā augstskolā. Lai nezaudētu gadu, darbīgā meitene nolemj kādu laiku vadīt kāzas un citus pasākumus. Gandrīz vai ik dienu viņa dejo, dzied un izklaidē jaunos pārus un daudzos viesus. Šāda dzīve ir skaista, bet ne Ritai, jo mazā pilsētiņā sapņi ir mazi, bet viņai vajadzīga visa pasaule – viņa zina, ka reiz kļūs par īstu aktrisi! Viņai jādodas uz lielpilsētu, kur aktiera meistarību māca paši labākie speciālisti. Viņa nevelk garumā, sakravā mantas, aizslēdz durvis un droši dodas pretī savam sapnim. Taču lielpilsēta un teātra skola negaida atplestām rokām. 

DAIĻAIS PRINCIS

“Daiļais princis” ir jautra animācijas komēdija labai omai. Trīs princeses – Pelnrušķīte, Apburtā princese un Sniegbaltīte uzzina, ka ir iemīlējušās VIENĀ UN TAJĀ PAŠĀ PRINCĪ. Pārsteigums? Tas ir jaunākais “Šreka” producenta veikums! Daiļais princis kopš pašas bērnības izjūt lāsta smagumu – visas meitenes no pirmā skatiena iemīlas viņā. Dāmas pavisam bez sajēgas un viņa pamestās iemīļotās radījušas karalistē īstu jucekli. Lai lāsts nekļūtu par briesmīgu nelaimi un visā karalistē neizskaustu mīlestību, princim līdz 21. dzimumdienai jāatrod sava īstā mīla. 

Vakariņas bez noslēpumiem komēdijā „Skaļie sakari“

Gromkaya-svyaz
 
Viņi ir tavi labākie draugi! Kopā ar viņiem tu vari būt savā ādā, nav jāizliekas, viņi pieņem tevi tādu, kāds esi, vienmēr atbalsta un patiešām palīdz. Tu pazīsti viņus tik ilgi, ka vairs neatminies, kad pirmoreiz satiki, un kopā pavadītajos vakaros vai pat naktīs ir tik interesanti! Jūs tik daudz esat kopā piedzīvojuši, pazīstat cits citu tik labi, ka, šķiet, varat visu stāstīt, jūs sapratīs, bet...

Viss būtu labi, ja atklātības spēlē neiesaistītos septiņi seni, labi draugi – trīs laulāti pāri un viens vecpuisis, visi viegli iereibuši, vakariņās dzerdami vīnu. Spēles noteikumi ir vienkārši – ja kāds piezvana, jāuzliek skaļrunis, īsziņas skaļi jānolasa. Šķiet, tas ir viegli, ja vien nebūtu tik... grūti. Izrādās, pie vakariņu galda neviens nav bez vainas. Noslēpumi nāk gaismā cits pēc cita, rodas daudz kuriozu un neērtu situāciju, skan smiekli.

Kulta komēdijas “Es tievēju” režisors Aleksejs Nužnijs atgriežas kino ar jaunu komēdiju “Skaļie sakari”. Burvīgās 2016. gada itāliešu komēdijas “Perfetti Sconosciuti” (“Pilnīgi svešinieki”) līdziniece atgādina, ka ikvienam ir trīs dzīves – sabiedriskā, privātā un tā, kurā ir lieli un mazi noslēpumi, kas izraisa neparastu apkārtējo reakciju.

Komēdija ar pikantu piegaršu kinoteātros no 22. marta.

lasīt vairāk