VIESNĪCA “BELGRADA”

Jaunais un pievilcīgais Paša jau sen aizmirsis visas finansiālās raizes. No bagātās tantes mantojis miljonu vērtu pieczvaigžņu viesnīcu pilsētas centrā, uzņemts zelta jaunatnes sabiedrībā. Ballītes klubos, dejas līdz rīta gaismai, šampanietis, elites daiļavas, svelmainas naktis viesnīcā – tas viss paceļ spārnos, laupa skaidro saprātu un piešķir dzīvei tādu tempu, ka dažkārt nepagūsti laikus piebremzēt. 

KAPONE

Noziedznieku autoritāte stāsta, kā Čikāgā radījis baisu, daudzu cilvēku asinīm slacītu kriminālu impēriju. Viņš atceras, kā izvarojis, nogalinājis, dibinājis mafijas klanus, veidojis slepkavu bandas, pretlikumīgi izplatījis alkoholu, uzturējis prostitūcijas tīklu, mīnējis un spridzinājis automobiļus, kontrolējis noziedznieku peļņu, bet tie, kuri atteikušies viņam pakļauties, drīz vien pametuši šo pasauli. Tas viss sējis šausmas pat noziedznieku aprindās. Daži viņu uzskata par ārprātīgo, citi – par stulbu gangsteri, kas neievēro noteikumus, bet viņa dzīve ir grāvēja scenārija cienīga. 

Kinoteātros jauns kulta komēdijas “Kalps” veidotāju darbs – “Viesnīca “Belgrada””

Otel-Belgrad
 
No 6. marta kulta komēdijas “Kalps” veidotāji piedāvā jaunu pavasarīgu un romantisku kinodarbu “Viesnīca “Belgrada””. Satriecošajā komēdijā atkal varēsim baudīt harismātiskā Miloša Bikoviča nevainojamo tēlojumu, trakus piedzīvojumus un neatkārtojamu humoru.

Jaunais un pievilcīgais Paša (Milošs Bikovičs) jau sen aizmirsis visas finansiālās raizes. No bagātās tantes mantojis miljonu vērtu pieczvaigžņu viesnīcu pilsētas centrā, uzņemts zelta jaunatnes sabiedrībā. Ballītes klubos, dejas līdz rīta gaismai, šampanietis, elites daiļavas, svelmainas naktis viesnīcā – tas viss paceļ spārnos, laupa skaidro saprātu un piešķir dzīvei tādu tempu, ka dažkārt nepagūsti laikus piebremzēt.

Iedzīvojies sekmīga uzņēmēja ādā, kādā jaukā dienā Paša negaidīti iepinas tādā situācijā, no kuras ne teorētiski, ne praktiski nav izejas. Viņam draud kāzas! Izrādās, ka reiz vasarā jaunais cilvēks savārījis ziepes – neviļus sadauzījis antīku priekšmetu kolekciju, kas piederējusi pašam Belgradas mafijas bosam. Vienīgā iespēja izpirkt vainu – laulības ar pasaules kriminālās autoritātes meitu, kura, šķiet, jau sen noskatījusi Pašu par vēlamo līgavaini. Par nelaimi, līgavainis nemaz nav tam gatavs! Nav iespējams atteikties no šādas vienošanās ar mafijas vadītāju, citādi tiksi samalts miltos, greznajai dzīvei pienāks gals! Turklāt nākamā līgava ir sava tēva meita – gana skaista, bet tādu nevienam nevēlēsi! Ja kas nebūs pa prātam, bez mazākās nožēlas apgriezīs sprandu, tik un tā dzīvs nepaliksi!

Ar to vēl ir par maz. Paša gluži nejauši satiek bijušo draudzeni – ceļojumu blogeri Dašu (Diāna Požarska). Brīnišķīgie Donavas krasti, apburošās Belgradas ieliņas, piedzīvojumi, romantiski vakari, ko apvij jauno cilvēku piemirstās un atkal modušās jūtas, nākamais sievastēvs mafijas boss, kas vienā laidā min uz papēžiem, uzmācīgā līgava, kas gatavojas kāzām, un bailes zaudēt miljonus!

Romantika, neprātīgi piedzīvojumi, skaisti Belgradas skati un nepārspējams iecienīto aktieru tēlojums atkal sola neaizmirstamu kinoseansu!

lasīt vairāk