RŪĶI

Populāro animācijas filmu „Šreks“ un „Misija: Rieksti“ autori sanākuši kopā jaunajā fantastiskajā animācijas projektā „Rūķi“. Tāpat kā „Šreka“ varoņi risināja privātus jautājumus, pie viena glābdami karaļvalsti, arī jaunajā animācijas filmā galvenajiem varoņiem būs ļoti svarīgi noskaidrot, cik nozīmīgi viņi ir ne vien savai ģimenei, draugiem, bet arī visai pasaulei. 

SVEIKA, OKSANA SOKOLOVA!

Neveiksmīgam provinces aktierim Iļjam beidzot laimējas galvaspilsētā – no rītdienas viņa balss skanēs populārā “Vīriešu radio” raidījumā! Gaidāma slava un panākumi. Kā lai nenosvin šādu notikumu! No rīta jaunizceptais raidījuma vadītājs nedabū pār lūpām ne vārda — pēc vētrainās ballītes balss pavisam pazudusi. Līdz tiešraidei pusstunda, visizdevīgākais ētera laiks, līgums parakstīts — Iļju pārņem panika… Vienīgā izeja — injekcija balss saitēs. Ārsts apgalvo, ka šajā situācijā tikai tā var glābt. Un, lūk, raidījuma vadītājs ir pie mikrofona. Viss ir gatavs tiešraidei… 

BITĪTE MAIJA: MEDUS SPĒLES

Strops satraukti dūc – nupat novākta vasaras medus raža, no Zumtropoles ieradies vecākais ar ļoti svarīgu imperatores vēsti. Varbūt beidzot spiets tiks izraudzīts dalībai Medus spēlēs? Maijas jaukais satraukums zūd, kad viņa uzzina, ka strops nepiedalīsies spēlēs, turklāt puse ražas būs jāatdod spēļu dalībniekiem. Maijai tas šķiet netaisnīgi. Bez stropa karalienes atļaujas viņa grasās lidot uz Zumtropoli pie imperatores un lūgt atļauju piedalīties spēlēs, pārstāvot savu stropu… 

PIE VISA VAINĪGA MĪLESTĪBA

Mēdz sacīt: nespēlējies ar jūtām, jo paša sāktā spēlē vari ciest sakāvi. Filmā “Pie visa vainīga mīlestība“ rodams tas, kas vislabāk patīk franču komēdijās, – romantika, smalka valdzināšanas māksla… un neiedomājami kuriozas situācijas, kuras burtiski vajā galveno varoni! Slavenais aktieris un komēdiju autors Franks Dibosks no šī žanra ņem un prasmīgi saliek kopā pašu spilgtāko un strīdīgāko. 

TRENERIS

Šogad kinoteātros gaidāma filma “Treneris” – pēc piecu gadu gatavošanās šim darbam režijā debitē viens no pašiem populārākajiem un iecienītākajiem Krievijas aktieriem Daņila Kozlovskis (“Ekipāža”, “Spiegs”, “Leģenda Nr. 17”). Tas būs stāsts par profesionālo futbolistu Juriju Stoļešņikovu (Daņila Kozlovskis), kurš, būdams valsts izlasē, vienā no izšķirīgajām spēlēm netrāpa vārtos soda sitienu. Sarūgtinošās neveiksmes dēļ viņš zaudē vietu izlasē un ir spiests beigt karjeru. 

DIVI PĪLĒNI UN ZOSTĒVIŅŠ

Droši vien starp jūsu paziņām ir kāds vientuļš īgņa, kurš visiem apnicis ar mūžīgo burkšķēšanu. Viņš vēl joprojām izliekas par varenu džeku, lai gan ir skaidrs – šim pāraudzim jau sen bija laiks kļūt pieaugušam. Zostēviņš Pengs ir tāds ņurdētājs. Viņam nav ne „bremžu“, ne atbildības sajūtas, jebkuri noteikumi šķiet smieklīgi. Tomēr tas nevar turpināties bez gala. Reiz Pengam nelaimējas – viņš lidojumā tiek savainots. Jau nākamajā pavasarī gaidāmas pārmaiņas. 

Trakais V. Dobronravova un V. Mazuņinas pārītis tiek meklēts komēdijā „Sveika, Oksana Sokolova!“

Nu-zdrastvuj-Oksana-Sokolova
 
Nākamnedēļ kinoteātros būs skatāma pavisam gaisā pasista komēdija „Sveika, Oksana Sokolova!“ No sirds izsmieties aicina galvenie aktieri – trakais pārītis Viktors Dobronravovs un Valentīna Mazuņina, kurus gluži kā Boniju un Klaidu meklē policija, mafija un slimnīcas dakteri!

Filmas „Sveika, Oksana Sokolova!“ pamatā ir tāda paša nosaukuma īsmetrāžas filma – 2016.-2017. gada Krievijas kinofestivālu absolūtais hits. Filma tika apbalvota festivālā „Koroče“ un „Kinotavr“, tika izrādīta kinoskatēs „Meridiani Tihovo“, „Sozvezdije“, BRIDGE of ARTS, KONIK Film Festival, „Zolotoi Feniks“, RussianElementary Cinema un citur.

Pilnmetrāžas filma uzņemta Maskavā 2017.gada vasarā un rudenī. Viktors Dobronravovs stāstījis, ka vajāšanas un pakaļdzīšanās ainas, kuru filmā ir diezgan daudz, nav bijušas visgrūtākās. Vissarežģītākais bijis sižeta sākuma mezgls – ainas, kuras viņš reiz jau tēlojis īsmetrāžas filmā.

Filmas sižets balstīts situāciju komēdijā. Neveiksmīgajam aktierim Iļjam beidzot laimējies – no rītdienas viņa balss skanēs “Vīriešu radio” ēterā. No rīta pēc vētrainas ballītes jaunizceptais raidījuma vadītājs nedabū pār lūpām ne vārda – balss ir pazudusi. Tikt pie „mēmo“ daktera Iļjam palīdz sazin no kurienes uzradusies sieviete – Oksana Sokolova. Vienīgā izeja ir injekcija balss saitēs. Beidzot raidījuma vadītājs ir pie mikrofona. Iļja sasveicinās ar klausītājiem... sievietes balsī!

Kļuvis par ērmotās situācijas ķīlnieku, varonis dara, ko spēj, lai atgūtu savu balsi un nezaudētu doto iespēju.

Komēdijas ģenerālproducents Igors Tolstunovs ir pārliecināts, ka komēdija iznākusi trakoti jautra: „Skatītājiem nedraud garlaicība.“ Komēdijas varoņu gaitas skatītāji vēros grupas „Ļeņingrad“ dzirkstošās mūzikas pavadījumā.

Komēdija „Sveika, Oksana Sokolova!“ kinoteātros no 9. marta.

lasīt vairāk