ESMU SKAISTULE

Dažkārt dzīvei nākas iecirst tev kārtīgu pliķi, lai kādudien tu ņemtu un iepazītu… sevi! Gana melsts par to, ka tu esi neveiksminiece, nevienam nepatīc, tev ir līkas kājas un mazas krūtis, nav ideālas presītes, bet ir, Dievs pasarg, liekais svars! Polina ir tāda kā vairākums – raugoties spogulī, viņa var atrast simtu, varbūt pat tūkstoti iemeslu nemīlēt sevi. Viņa iet uz darbu, ko necieš ne acu galā, mūždien ķildojas ar tuviniekiem, arī ar draugiem grūti satikt. Polinu nomoka zems pašnovērtējums, turklāt viņa uzskata sevi par gatavo krokodilģīmi. Pat plastikas ķirurgi nesola brīnumus… Kur raut kaudzi naudas, lai palielinātu krūtis? Ko tikai Polina nav izmēģinājusi! 

TESLA

Savulaik pazīstamā izgudrotāja vārds bija mazpazīstams. XIX gadsimta beigās viņa novatoriskās idejas šķita absurdas un pilnīgi bezperspektīvas. Tā laika sabiedrība skeptiski attiecās pret viņa bezvadu sakaru idejām, pret eksperimentiem ar rentgena stariem, un maiņstrāvas atklāšana ierāva zinātnieku milzīgā konkurences cīņā, dēvētā par “strāvas karu”. 

KOSMOBOLS

2070. gads. Uz Zemes notiek globālas klimata metamorfozes, krasi mainot visas cilvēces dzīvesveidu. Eiropā un Āzijā valda tropisks karstums, visu Ziemeļameriku un Dienvidameriku klāj bieza ledus kārta. Pilsētas vairs ne pazīt. Neticamo pārmaiņu cēlonis ir nerimstoši galaktiku kari, kuros sagrauts Zemes pavadonis Mēness. 

AFTER. PĒC MŪSU STRĪDA

Tesas pārdzīvojums ir dziļš un spēcīgs. Hārdins bijis viņai kā Visums… Viņš dāvājis viņai reibinošus piedzīvojumus, elpu aizraujošus skūpstus, pieskārienus, kas likuši notrīsēt, kaisles pilnas naktis… Tas viss ir satriecis viņu un uz mūžu iespiedies atmiņā… Tagad atlikušas neciešamas sāpes un domas, domas… Kāpēc? Kāpēc viņa bijusi Hārdinam tikai piedzīvojums, kārtējā rotaļlieta? Viņa ziedojusi viņa dēļ itin visu – draugus, mīlošu puisi, studijas, daudzsološu karjeru. Lai notiktu, kas notikdams, ir pienācis laiks atdzimt, spert soli uz priekšu. Pēc tam pavērsies jaunas iespējas, jauna pasaule, par kuru agrāk nebija ne jausmas… 

STREĻCOVS

Pielūdzēju pūļi, atzinība, slava, nauda, liela mīlestība – viņam dots viss, par ko vien var sapņot jauns vīrietis. Tiklīdz uz laukuma parādās 20 gadus vecā futbola zvaigzne, pūlis vārda tiešā nozīmē zaudē prātu. Valdzinošais, vienmēr draudzīgais Eduards nevar sūdzēties par uzmanības trūkumu ne vien futbola laukumā, bet arī dzīvē. Kur ir Eduards Streļcovs, tur arī svētki, azarts, cīņa un traka izrāde! 

RŪĶI ATGRIEŽAS!

Vairāk par visu pasaulē mazās radībiņas bīstas cilvēku! Klīst baumas, ka cilvēki ir slinki un izlutināti radījumi un brokastīs spēj apēst veselu rūķi ar visu cepuri. Tāpēc jau 200 gadu rūķiem stingri noliegts rādīties zemes virsū. Lai gan leģenda vēsta, ka rūķi reiz bijuši labākie cilvēku palīgi. 

Drāma “Streļcovs” – patiess, elpu aizraujošs stāsts

Strelcov
 
No 25. septembra uz kinoteātru ekrāniem atkal būs redzams talantīgais Aleksandrs Petrovs. Šoreiz harismātiskais aktieris tēlos leģendāro futbolistu Eduardu Streļcovu.

„Šā cilvēka dzīvesstāsts ir īpašs, neticams, to ir vērts redzēt visiem – gan īstiem futbola līdzjutējiem, gan tiem, kuri neinteresējas par sportu. Šis stāsts nav par sportu, tas ir par bezgalīgu optimismu, ticību sev, par neiedomājamu spēku un harismu, kas piemīt cilvēkam ar miljoniem fanu. Par šo sportistu dzirdēju jau bērnībā, bet man ne prātā nenāca, ka reiz es viņu tēlošu. Pret šo lomu es izjutu lielu atbildību un cieņu,“ teicis galvenās lomas tēlotājs Aleksandrs Petrovs.

Filmas darbība notiek 1958. gadā, kad, ieraugot savu elku E. Streļcovu, iekarsušo līdzjutēju pūlis zaudēja sajēgu. Tūkstošiem paceltu roku, apdullinošs troksnis, milzīgi līdzjutēju pūļi un apbrīnojama ticība tam, ka tikai viņš spēj panākt komandas uzvaru.

lasīt vairāk