VIENTUĻĀKAIS ZĒNS PASAULĒ

Olivers ar savu māti dzīvo mazpilsētā. Viņš ir īsts vientuļnieks, reti pamet māju, un viņa vienīgā izklaide ir viņa mīļākais seriāls. Olivers tā varētu dzīvot, bet kādu dienu viņa māte pēkšņi nomirst, un viss sagriežas ar kājām gaisā. Sociālais darbinieks draud viņu nodot jaunas ģimenes apgādībā, ja vien viņš neatradīs jaunu ģimeni vai draugus. Un te sākas jautrība! 

MĪLESTĪBAS SPĒLES

Rojs un viņa draudzene Vivjena dodas uz viņa bērnības māju Itālijā. Īsās brīvdienas sola brīnišķīgu laika pavadīšanu ar viņa ģimeni, un Sicīlijas saule un skaistā daba sola romantiskus vakarus un karstas, kaislīgas naktis kopā. Rojs zina, ka šī ir trakā rudmate, ko viņš gaidījis visu savu dzīvi, ar ko viss būs īpašs, neaizmirstams un satraucošs. 

PRIEKA NAMS

Jaunajai rakstniecei Emmai vienmēr bijušas savādas iedomas, taču viena no tām mūždien mitusi zemapziņas dzīlēs. Kā būtu, ja viņa sāktu visu no jauna un iedvesmu jaunai grāmatai smeltos tālu no mājām, Berlīnē? Ja viņa nokļūtu tur, kur no seksa atkarīgi vīrieši un sievietes vienā laidā mīlējas un gūst baudu? Emmai nav šaubu par to, ka viņas romāns par prostitūcijas pasauli būs satriecošs un viņa beidzot piedzīvos to, pēc kā ilgi tiekusies, – slavas mirkli. 

LĀČUKA TEDIJA ZIEMASSVĒTKI

Kādu mazu pilsētiņu pārņēmis Ziemassvētku pasakas gars. Gaisā virmo ziemas brīnuma noskaņa- visi steidz uz Ziemassvētku tirdziņu, kur valda priecīga kņada. Mazā meitene Marianna arī nepacietīgi gaida gada jaukākos svētkus. Viņa, viņas mazais brālis, māmiņa un tētis izrotājuši eglīti, drīz uz vakariņām ieradīsies vectēvs un vecmāmiņa, viņi apsēdīsies pie galda, un sāksies īstā svētku burvestība! 

STARP MIRUŠAJIEM

Kloja ir tiesu medicīnas studente, kas ir spiesta inscenēt savu nāvi. Tikai tā viņa var nonākt morgā, kur tiek glabāti pierādījumi saistībā ar noziegumu, ko pastrādājis viņas jaunākais brālis un bijušais draugs. Viņu glābt vairs nevar, jo viņš tika nogalināts bruņotas laupīšanas laikā, bet viņai jādara viss iespējamais, lai brāli nenotiesātu. Kloja nolemj ko neprātīgu – ar zāļu palīdzību viņa sev izraisa īslaicīgu klīnisko nāvi un attopas starp līķiem kalniem. 

“Prieka nams” – neredzēta, reālos notikumos balstīta skandaloza bestsellera ekranizācija

La Maison
 
Reālos notikumos balstītā šokējošā, atklātā, reibinošā, maigā un rupjā erotiskā drāma “Prieka nams” kinoteātros no 2. decembra. Filmas sižeta pamatā milzīgu popularitāti guvušais rakstnieces Emmas Bekēras autobiogrāfiskais romāns “Nams”. Galveno lomu filmā tēlo burvīgā aktrise Ana Žirardo.

Jaunajai rakstniecei Emmai (Ana Žirardo) vienmēr bijušas savādas iedomas, taču viena no tām mūždien mitusi zemapziņas dzīlēs. Kā būtu, ja viņa sāktu visu no jauna un iedvesmu jaunai grāmatai smeltos tālu no mājām, Berlīnē? Ja viņa nokļūtu tur, kur no seksa atkarīgi vīrieši un sievietes vienā laidā mīlējas un gūst baudu? Emmai nav šaubu par to, ka viņas romāns par prostitūcijas pasauli būs satriecošs un viņa beidzot piedzīvos to, pēc kā ilgi tiekusies, - slavas mirkli.

Sapņa mudināta, viņa iekārtojas darbā slavenajā Berlīnes bordelī “La Maison”. Gultas ar zīda palagiem, drānas ar leoparda rakstu, austrumnieciski paklāji... Meitenes ieziežas ar aromātiskajām eļļām un piepilda visjutekliskākās klientu fantāzijas. Emma ieslīgst baudas un kaisles pasaulē, mīlējoties tā, it kā viņas iekāre nebūtu remdināma, un raksta romānu. Pamazām viņa atskārš, ka dzīvo un strādā tur jau vairāk nekā divus gadus, lai gan bija nodomājusi palikt tikai divas nedēļas... Vai tiešām grāmatas dēļ bija jāpārceļas uz prieka namu, vai arī tas bija tikai iegansts, lai remdētu seksa badu?

Jutekliska, jaudīga, estētiska filma, kas ieved visdziļākajos cilvēcisko kaislību labirintos, kinoteātros no 2. decembra.

lasīt vairāk