NAV BĀBIEŠU DARĪŠANA

Komandas kapteinei Danai nešķiet nozīmīgi, ka futbols nav sieviešu darīšana. Viņa ir gatava par katru cenu atspēkot šo ieskatu. Uzzinājusi, ka komandu grasās izformēt, Daņa pieņem negaidītu lēmumu. Viņa vēlas sapulcināt bērnības draudzenes, ar kurām kopā savulaik situsi bumbu, un uzvarēt izšķirīgajā mačā, kas izšķirs komandas likteni. Tas nekas, ka neviens viņām netic. Tomēr tas viss nav tik vienkārši… Draudzenes jau sen zaudējušas sportisko formu, un treneris, kas tur sevi par zvaigzni, uzskata, ka bumbu vārtos var iesist kurš katrs, izņemot bābiešus. 

AFTER. PĒC KRITIENA

Tesa ir gatava jaunam dzīves posmam. Spožais prestižas koledžas diploms paver jaunas iespējas. Meitene atrod sapņu darbu starptautiskā kompānijā. Viņas nodoms pārcelties uz Sietlu nemaz neiepriecina Hārdinu. Viņa neapmierinātība, pārmetumi un mūžīgā greizsirdība sāpīgi ievaino Tesu un rada bažas. Vai ir vērts visu likt uz kārts un upurēt daudzsološu karjeru? Varbūt labāk būtu šķirties no Hārdina? Taču kā lai aizmirst kopā pavadītās naktis un kaislīgos skūpstus, viņa ciešos vīrieša apskāvienus un tuvību, kas dara traku? 

LIDOTĀJS

Otrajam pasaules karam turpinoties pilnā sparā, pieredzes bagātais kara lidotājs Nikolajs Komļevs (Pjotrs Fjodorovs) apšauda vācu tanku kolonnu, kas virzās uz apsargātu teritoriju. Apšaude sekmējas, taču piepeši uzrodas vācu iznīcinātāji un sašauj Nikolaja lidmašīnu. Degošā lidmašīnas spārna dēļ lidotājs ir spiests mežā veikt IL-2 avārijas nosēšanos. Brīnumainā kārtā izdzīvojušais Nikolajs viens pats nonāk arktiska sala pārņemtā mežonīgā apvidū, kur viņu gaida vēl bargāki pārbaudījumi… 

VILKS UN LAUVA

Mūzikas skolas studente Alma nebija paredzējusi, ka atgriešanās dzimtenē pēc vectēva nāves tik krasi mainīs viņas dzīvi. Nez no kurienes uzradusies vectēva draudzene baltā vilcene atved savu mazuli, atstāj viņu viesistabā zem galda un pati nozūd. Netālu avarē lidmašīna, un meitene tās atlūzās atrod brīnumainā kārtā izdzīvojušu lauvēnu. Mazuļi sāk dzīvot kopā, un Alma kļūst par viņu audžumammu. Negaidītā atbildības nasta izsit meiteni no sliedēm, tomēr viņa stingri apņemas uzaudzināt abus mazuļus. 

Vai sen esat raudājuši kinoteātrī? Aizkustinošais stāsts par vilcēnu un lauvēnu saviļņos ikvienu!

Wolf and Lion
 
Pēc visā pasaulē atzinību guvušās filmas „Mia un baltā lauva“ režisors Žils de Metrs 22. oktobrī atgriežas kinoteātros ar jaunu sirdi plosošu kinodarbu „Vilks un lauva“ – neparastu, skaistu stāstu par cilvēka un dzīvnieka draudzību.

Mūzikas skolas studente Alma (Mollija Kunca) nebija paredzējusi, ka atgriešanās dzimtenē pēc vectēva nāves tik krasi mainīs viņas dzīvi. Nez no kurienes uzradusies vectēva draudzene baltā vilcene atved savu mazuli, atstāj viņu viesistabā zem galda un pati nozūd. Netālu avarē lidmašīna, un meitene tās atlūzās atrod brīnumainā kārtā izdzīvojušu lauvēnu. Mazuļi sāk dzīvot kopā, un Alma kļūst par viņu audžumammu. Negaidītā atbildības nasta izsit meiteni no sliedēm, tomēr viņa stingri apņemas uzaudzināt abus mazuļus.

Drīz vien amizanto trijotni jau saista īpaša saikne. Katru vakaru Alma saviem mīluļiem spēlē klavieres, viņi kopā dodas pastaigās pa neticami skaisto salu. Idillei nav lemts turpināties ilgi... Uzzinājuši, ka Alma devusi patvērumu savvaļas dzīvniekiem, dabas aizstāvji nolemj šķirt trijotni. Lauvēnam ir vieta zooloģiskajā dārzā, vilcēnu viņi aizved sev līdzi. Sākas īstie piedzīvojumi... Vilcēns ir paaudzies, un viņam izdodas izkļūt brīvībā. Viņš ir gatavs atrast savu draugu lauvēnu un kopā ar viņu doties pie Almas, kura ilgojas pēc viņiem.

Neparasti aizkustinošais stāsts visai ģimenei vedīs līdzi neaizmirstamā piedzīvojumā – elpai aizraujoties, vērosim lauvēna un vilcēna dzīvi, jūsmosim par dabas skaistumu, cilvēka un dzīvnieka draudzību un, sirdij trīcot, cerēsim, ka mazuļi atradīs viens otru un laimīgi atgriezīsies mājās.

lasīt vairāk