PŪKAINĀ SPIEDZE

Mārnija ir izlutināta ruda kaķenīte. Viņas dzīve kā jau kaķei ir laiska, bezrūpīga, gādīgās saimnieces Rozalindas visādā ziņā nodrošināta un mazliet… garlaicīga. Mājās viss jau sen ir pārbaudīts un apostīts, un viņai ir trīs galvenie pienākumi – ēst, gulēt un skatīties televīziju… Un tā katru dienu no pirmdienas līdz svētdienai bez brīvdienām. 

RIČARDS ATVADĀS

Ilgus gadus profesors Ričards ir centies būt par paraugu, dzīvot pareizi. Līdz vēsts par nedziedējamu slimību visu sagriež ar kājām gaisā. Uz mirkli ar visiem apaviem, uzvalkā iegremdējies baseinā, viņš pārdomā savu dzīvi un apjauš, ka turpmāk dienas aizskries vēja spārniem, neatgriezeniski aiztecēs kā smiltis caur pirkstiem. Ja dzīvot atlicis maz, lai dzīve ir jautra un bezrūpīga! Viņš met izaicinājumu aizspriedumiem un sāk dzīvot tā, kā vienmēr vēlējies, bet nav uzdrīkstējies. 

AĢENTE

Izraēlas izlūkdienesta “Mossad” stratēģis Tomass (Mārtins Frīmens) par īpašu uzdevumu izpildītāju Teherānā izraudzījies aģenti Reičelu (Diāna Krīgere) un ne mirkli nav šaubījies par sava lēmuma pareizību. Viņa ir slepenā aģente ar augstākā līmeņa militāro sagatavotību, spēj sarunāties dažnedažādās valodās, viņai nav nekādu ģimenes saišu, viņa pielāgojas vissarežģītākajām situācijām, un citu valstu speciālajiem dienestiem nav ziņu par viņu. Reičela būs pilnīgi uzticama “Mossad”. 

Filma “Aģente” – aizraujošs spiegu trilleris

Operative
 
No 9 augustā kinoteātros notiks asa sižeta spriedzes filmas “Aģente” pirmizrāde – stāsts par sievieti, kura dodas slepenās misijās uz pašiem karstākajiem pasaules punktiem un bīstamos pienākumus cenšas apvienot ar piepeši modušos mīlestību.

Izraēlas izlūkdienesta “Mossad” stratēģis Tomass (Mārtins Frīmens) par īpašu uzdevumu izpildītāju Teherānā izraudzījies aģenti Reičelu (Diāna Krīgere) un ne mirkli nav šaubījies par sava lēmuma pareizību.

Viņa ir slepenā aģente ar augstākā līmeņa militāro sagatavotību, spēj sarunāties dažnedažādās valodās, viņai nav nekādu ģimenes saišu, viņa pielāgojas vissarežģītākajām situācijām, un citu valstu speciālajiem dienestiem nav ziņu par viņu. Reičela būs pilnīgi uzticama “Mossad”.

Irānas galvaspilsētā Teherānā viņa ir pavisam jaunā lomā – kļūst par angļu un franču valodas skolotāju. Reičela pilda “Mossad” uzdevumus. Viens no tiem – ciešu attiecību nodibināšana ar Farhadu Razāvī (Kess Anvars), kura kompānija piegādā Irānas armijai augsto tehnoloģiju ierīces. Operācijas īstais mērķis ir slepena noklausīšanās un datu vākšana par kompāniju. Visu sarežģī ārvalstu aģentes un valdzinošā pleiboja Farhada kaislīgais romāns. No Farhada stāstiem Reičela uzzina, ka “Mossad” darbības pamatā likti asiņaini noteikumi. Leģenda vēsta, ka savu mērķu vārdā izlūkdienests “Mossad” ir gatavs nonāvēt jebkuras rases, dzimuma un vecuma cilvēku. Reičela saņem pavēli aizvilināt Farhadu uz Berlīni un nodot “Mossad” rīcībā.

Uzdevums kļūst ārkārtīgi bīstams un neprognozējams, un slepenā aģente nolemj nekavējoties to izbeigt. Viņa aizsūta slepenu ziņu izlūkam Tomam, kuram viņa jāizslēdz no operācijas un pēc iespējas drīzāk jānogādā mājās, bet pievilcīgais aģents pazūd bez pēdām...

Aizraujošais trilleris par dubultaģentes ikdienu “Aģente” kinoteātros jau no 9 augustā.

lasīt vairāk