VIŅI

Grupu koledžas studentu īpaši nesaista Helovīna nakts svinēšanas tradīcijas. Viņi alkst pēc kā tāda, kas neļauj novērsties, liek asinīm dzīslās sastingt, sajukt prātā, trīcēt šausmās. Ekstrēmu izjūtu nama apmeklējums visiem šķita interesantāks par parastu vakaru naktsklubā. Seši jaunieši nekavējoties dodas uz pamestu fabriku ārpus pilsētas, lai tur “izpriecātos no sirds”… 

ROBO

Mitja ir zinātkārs divpadsmit gadus vecs zēns, viņam patīk zīmēt komiksus par supervaroņiem. Mitjas vecākiem šī aizraušanās nav pa prātam – no šāda amata nav nekāda labuma. Viņi vēlas, lai dēls ietu viņu pēdās un kļūtu par robotu tehnikas inženieri, jo ar šo zinātni saistīta cilvēces nākotne. Mitjas vecāki jau gadiem rada robotus. Viens no viņu projektiem varētu būt cilvēcei milzīgs ieguvums – tie ir roboti, kuri glābj cilvēkus ārkārtas situācijās. Taču inženieri aprēķinos pieļāvuši kļūdu, Mitjas vecāku radītā robota sistēma atšķiras no glābējrobota sistēmas. Jaunais androīds A-112 nespēj šaut, turklāt ir draudzīgs un izpalīdzīgs… 

MĪLESTĪBA DEJAS RITMĀ

Talantīgā balerīna Bārlova nolēmusi īstenot savu sapni Amerikas mākslas svētnīcā Ņujorkā. Diemžēl iepazīšanās ar svētnīcas realitāti nav īpaši patīkama – pieredzējusī baleta pasniedzēja Oksana skaidri un gaiši pasaka: Bārlova vēl nav ne tuvu pilnībai. Norijusi krupi, meitene nepadodas un piedalās jaunas Brodvejas deju izrādes atlasē. Režisors Zanders pievērš uzmanību Bārlovai un izvēlas viņu mēģinājumiem. Pēc dažām dienām topošās izrādes kodolam pievienojas talantīgais pianists Čārlijs. Tāpat kā Bārlova, viņš ieradies Ņujorkā, lai īstenotu sapni. Puisim un meitenei rodas simpātijas vienam pret otru, bet Zanders nav vienaldzīgs pret meiteni… 

JAUNGADA REMONTS

Jaungada priekšvakarā Margarita piedzīvo vieglu šoku – svētki jau rīt, bet mājās vārda tiešā nozīmē valda haoss. Nupat sākts remonts, un dzīvoklis pilns putekļu, kaļķu, sienas nav nokrāsotas… Nebūtu ne vainas, ja viņa sagaidītu Jaungadu vienatnē, bet atbrauks mamma – viņasprāt, nekārtība līdzinās pašai briesmīgākajai katastrofai… Piecus gadus vecajai mazmeitai nav vietas šādā dzīvoklī! 

STRĀVAS KARŠ

Amerika dižu atklājumu priekšvakarā. Izgudrotāju intriģējošā pretstāve, ko elektrizējis augstprātīgais un paštaisnais Tomass Edisons, sasniegusi augstāko pakāpi. Neskopojoties ar epitetiem, Edisons nežēlīgi vēršas pret Teslu un Vestinghausu: pasūtījuma raksti avīzēs, atklāti uzbrukumi ar kompromitējošām privātās dzīves detaļām, nejēdzīgas apsūdzības un pat sabotāža! Šie vīrieši ir kā kaprīzi bērni, un nav nozīmes tam, ka viens no viņiem ir lielrūpnieks, bet otrs – izcils inženieris. Kaujas, sūdzas, lauž viens otra mīļākās rotaļlietas. 

TABALUGA

Tālu, tālu brīnumainajā Grīnlandē dzīvo pūķītis Tabaluga. Viņam ir divas vislielākās vēlmes – iemācīties lidot un spļaut uguni. Pūķīti izaudzinājušais krauklis Rembo varbūt reiz iemācīs viņam lidot, bet sameklēt Tabalugam uguns spļaušanas skolotāju nav lemts – pūķītis savā dzimtā ir pēdējais. 

Svētku priekšvakarā kinoteātros startē komēdija “Jaungada remonts”

Novogodny-remont
 
No 22. novembra esiet gatavi krietnai nevaldāmu smieklu devai – kinoteātros demonstrēs kulta filmas “ Jaunas Eglītes“ autoru jauno darbu – komēdiju „Jaungada remonts“.

Pie šīs komēdijas režijas stūres stājies viens no filmas „Jaunās eglītes“ scenāristiem – Arturs Pinhasovs. Režisors teicis, ka filmas nosaukums nav radies nejauši. „Remonts“ simbolizē pārmaiņas uz labu. Daudzi no mums Jaungada priekšvakarā solās nākamgad mainīties – kļūt labāki, vairāk laika veltīt sportam un sastapt īstu mīlestību. Šādā gaisotnē dzīvo arī filmas varoņi,” - saka Arturs Pinhasovs.

Zoja Berbera, kas redzama vienā no galvenajām lomām, teic, ka filmas stāsts ir patiešām sirsnīgs un vienkāršs. „Šī vieglā komēdija domāta tiem, kuri ilgojas pēc parasta humora un jokainiem dialogiem. Nevēlos salīdzināt, bet šī filma mazliet atgādina vecās labās filmas, kurās cilvēki kontaktē viegli un bezrūpīgi,“ - aktrise stāstījusi.

Filma vēstīs par vientuļu sievieti Margaritu, kas Vecgada vakarā apņēmusies pabeigt dzīvoklī sākto remontu. Tas nemaz nav viegli – svētku priekšvakarā grūti atrast labu meistaru, bet izveicīgā Margarita neļaujas izmisumam.

Pilsēta ir liela, noteikti atradīsies meistars, kurš visu savedīs kārtībā. Palīdzības meklējumos viņa nejauši nosūta pa īsziņai katrai kontaktpersonai savā telefonā. Īsziņas saņem arī seni Margaritas pielūdzēji, kuri reiz visā nopietnībā pretendējuši uz viņas sirdi, bet nav sasnieguši mērķi. Senajiem kavalieriem šis lūgums ir kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Ir Jaungads! Varbūt cerība vēl nav zudusi. Un, lūk, pie Margaritas durvīm jau ir politiķis, skolotājs un šefpavārs, visi trīs piedāvājas palīdzēt. Sākas vēl lielāks juceklis, kad pie durvīm pieklauvē... jaunais Margo draugs – melnādains puisis, kuru apsviedīgā meitene iepazinusi internetā.

lasīt vairāk