FOTO PIEMIŅAI

Sižeta līkloči novedīs skatītājus baisā un draudīgā namā meža biezoknī. Grupa izbijušos jauniešu tur meklē patvērumu pēc autoavārijas. Nokļuvuši šajā mājā, draugi atrod istabu ar daudzām briesmīgām fotogrāfijām. Vienā no tām viņi atpazīst sava sadauzītā automobiļa fotogrāfiju. Vēlēdamies uzzināt patiesību par noslēpumainajām fotogrāfijām, viņi neapzināti tiek ierauti fatālā spēlē ar likteni. 

DIVAS ASTES

Šis ir stāsts par divu draugu – runča Makša un bebra Boba neticamajiem piedzīvojumiem. Bobs tiecas pēc klusuma un miera, nerimša Maksis vēlas kļūt slavens visā pasaulē. Kādā jaukā dienā rodas lieliska iespēja to īstenot – viņam kopā ar draugu Bobu jāatvaira uzbrukums – citplanētieši medī Zemes dzīvniekus. 

PILNĪGA SKAISTULE

Renē dzīvē bijuši vieni vienīgi mēģinājumi ievērot kārtējo diētu vai pievērsties fitnesam. „Mēģinājums ieskaitīts,“ Visums nodomāja un notrieca nabadzīti no velotrenažiera. Meitene sasit galvu un gūst anomālu pārliecību, ka ir kļuvusi neatvairāma. It kā būtu no jauna piedzimusi, Renē droši savaldzina puisi, piedalās bikini konkursā un bez kautrēšanās ierodas modeļu aģentūrā! 

KILIMANDŽĀRA

Kad līgavainis neierodas uz kāzu svinībām, atliek tikai viens – atrast viņu. Skaistule Marusja tā arī rīkojas, dodas meklēt mīļoto uz viņa dzimteni Azerbaidžānu. Labi, ka blakus ir sirsnīga draugu komanda – vai arī ne gluži sirsnīga, ne gluži draugu. Neviens nav gatavs šādiem piedzīvojumiem Baku – ne Marusjas kompānija, ne pilsētnieki. Vai tad katru dienu pa ielām skraida izspūrusi līgava ar jautru kompāniju? 

ZOJA

Darbība notiek netālā nākotnē, cilvēkiem mīlestība vēl joprojām ir aktuāla. Taču vairākumam šīs skaistās un siltās jūtas ir tikai patīkams ērtas dzīves papildinājums. Tāds ir arī milzīgās kompānijas “Relationist“ zinātnieks Kols (Jūens Makgregors). Vīrietis izstrādā ārkārtīgi svarīgu projektu, kurš viņam un daudziem citiem visā pasaulē līdzēs izprast, kas nepieciešams, lai divu līdz ausīm iemīlējušos cilvēku attiecības būtu nevainojamas. 

DŽIMS POGA

Filmas „Džims Poga” darbība sākas skaistā, Rītdienas zemē – mazā salā, kurā valda karalis Alfonss Bez Piecpadsmit Divpadsmitais. Tur dzīvo lokomotīves vadītājs Lūks un viņa mazais draugs Džims Poga. Sala ir tik niecīga, ka Džimam nākas aizbraukt, jo viņš ir paaudzies. Lokomotīves vadītājs Lūks dodas līdzi. Draugi ar lokomotīvi Emmu brauc uz Mandalu. Viņi nebīstas briesmu un nolemj atbrīvot princesi Li Si. Mazā Džima un mašīnista Lūka ceļš cauri Melnajām klintīm, Krēslas ielejai, caur vārtiem „Nāves rīkle” ved uz Tūkstoš vulkānu zemi… 

Romantiskās komēdijas „Pilnīga skaistule“ veidotāji saka: īsts skaistums slēpjas iekšienē

I-feel-pretty
 
Jau 22. jūnijā, Latvijas kinoteātros startē amerikāņu komēdija “Pilnīga skaistule”. Filma, kurā piedalās Holivudas un modes pasaules zvaigžņu komanda, pozitīvi noskaņo visas sievietes, īpaši tās, kurām trūkst pašpārliecības.

Sižeta pamatā ir stāsts par jauku meiteni. Renē Beneta (Eimija Šūmere) zina, ko nozīmē būt viduvējībai Ņujorkā – pilsētā, kurā ir papilnam apdāvinātu cilvēku (gan ģenētiski, gan materiāli). Sporta zālē nokritusi no velotrenažiera un guvusi nopietnu galvas traumu, viņa spogulī redz sevi pavisam citādu – slaidas, iedegušas kājas, zīdaini mati, izteiksmīgas sejas aprises... Viņa izskatās satriecoši! Diemžēl pārējie viņas ārienē nesaskata nekādas pārmaiņas.

Pilnīgi pārliecināta par savu skaistumu, Renē redz sevi dodamies augšup pa karjeras kāpnēm kosmētikas kompānijā, kurā strādā. Viņa tiešām iegūst priekšnieces ar nevainojamu ārieni Eiverijas Leklēras (Mišela Viljamsa) uzticību, nogrābj simpātisku pusi Ītanu (Rorijs Skovels) un saņem ielūgumu uz jautru ballīti uz debesskrāpja jumta.

Romantiskās komēdijas režisoru duets Ebijs Kons un Marks Silveršteins, kuri strādājuši pie panākumus guvušajām filmām „Zvērests“, „Viņš nav tevī ieķēries“, „Skolotājā iemīlēties nedrīkst“, uzdod skatītājiem jautājumu, vai tiešām dzīvē daudz kas liegts, ja nav dota satriecoša āriene. Īstais skaistums slēpjas iekšienē.

lasīt vairāk