DŽIMS POGA

Filmas „Džims Poga” darbība sākas skaistā, Rītdienas zemē – mazā salā, kurā valda karalis Alfonss Bez Piecpadsmit Divpadsmitais. Tur dzīvo lokomotīves vadītājs Lūks un viņa mazais draugs Džims Poga. Sala ir tik niecīga, ka Džimam nākas aizbraukt, jo viņš ir paaudzies. Lokomotīves vadītājs Lūks dodas līdzi. Draugi ar lokomotīvi Emmu brauc uz Mandalu. Viņi nebīstas briesmu un nolemj atbrīvot princesi Li Si. Mazā Džima un mašīnista Lūka ceļš cauri Melnajām klintīm, Krēslas ielejai, caur vārtiem „Nāves rīkle” ved uz Tūkstoš vulkānu zemi… 

LUISS UN ATNĀCĒJI

Tas ir stāsts par vienkāršu, bezgala gudru zēnu Luisu, kurš īsina dienas, lasīdams rakstus un grāmatas par atnācējiem no citām pasaulēm. Taču literatūra un televīzijas raidījumi nav nekas. Kādudien… sapnis kļūst par īstenību, kad kosmosa laineris cieš avāriju pie viņa mājas! Ieraudzījis, kādas būtnes no tā iznāk, Luiss tūdaļ sniedz palīdzīgu roku un apsola atnācējiem sagādāt viņu kosmosa kuģa remontam nepieciešamās detaļas. Kamēr tās tiek meklētas, viņš uzaicina atnācējus paciemoties. Protams, atnācēji pieņem ielūgumu. Viņi nespēj ne iedomāties, kādi pārbaudījumi un piedzīvojumi viņus gaida Luisa mājās! 

MAZĀ ITĀLIJA

Gan Leo (Heidens Kristensens), gan Nikas (Emma Robertsa) vecāki reiz aizbraukuši no Itālijas, lai piepildītu savu sapni un nodibinātu savu uzņēmumu. Ar laiku abas ģimenes kļūst populāras kvartālā, ko dēvē par Mazo Itāliju, jo tām pieder izcili picu restorāni. Lai cik liels būtu apmeklētāju pieplūdums, abi restorāni un to īpašnieki sacenšas, kā vien prot, katrs cenšas pierādīt, ka ir labākais. Kamēr vecāki karo, Leo un Nika iesaistās romantiskās attiecībās. Par spīti visiem šķēršļiem meitene un puisis nolemj ļauties kaislei un mīlestībai, kas piepeši modusies. 

NEPIEDOTAIS

Pazīstamā režisora jaunās filmas sižets vēsta par būvinženieri Vitāliju Kalojevu (Dmitrijs Nagijevs), kurš vienā mirklī zaudē visu, kas viņam bijis dārgs, – sieva un bērni iet bojā aviokatastrofā ceļā uz Barselonu (viņu lidmašīna saduras ar kravas laineri). Pēc tuvinieku nāves Vitālijs nespēj rast mieru, jo ir no sirds pārliecināts, ka par to vainojams pavirši pienākumus pildījušais aviodispečers. Vitālijs ir gatavs pierādīt savu taisnību. Atriebības alku dzīts, viņš nolemj uzmeklēt cilvēku, kurš laupījis viņam dzīvesprieku un dzīves garšu… 

RAJONĀ

Radošā personība Olga Zujeva ir gan aktrise, gan modele, gan iesācēja režisore. Par talantīgo meiteni no Vladivostokas kļuva zināms tāpēc, ka viņas mīļotais ir aktieris Daņila Kozlovskis. Jau pirms šī romāna meitene bija kāpusi uz mēles daudzās ārvalstu modes skatēs, piedalījusies Holivudas grāvējā “Solta” (tēlojusi kopā ar Andželīnu Džoliju). Olga ir filmējusies reklāmkadros un pati veidojusi reklāmkadrus Pour la Victoire apaviem – šis zīmols pieder slavenajai aktrisei Kameronai Diasai! 

“Zvaigžņu karu” zvaigzne Heidens Kristensens atgriežas kino romantiskā komēdijā par ēdienu

Little Italy
 
Aktieris Heidens Kristensens kļuvis slavens pēc filmām „Zvaigžņu kari: Epizode II – Klonu uzbrukums“ („Star Wars: Episode II – Atack of the Clones“), „Zvaigžņu kari: III daļa. Situ atriebība“ („StarWars: Episode III – Revenge of the Sith“) un „Lēcējs“ („Jumper“). Viņš atgriežas uz ekrāna romantiskajā komēdijā „Mazā Itālija“ („Little Italy“).

Pēdējos gados aktieris bija nodarbināts B kategorijas mazbudžeta filmās un tēloja tajās kopā ar zvaigznes statusu zaudējušajiem Eidrienu Brodiju, Brūsu Vilisu un Nikolasu Keidžu.

Tagad Kanādā dzimušajam Heidenam Kristensenam dota iespēja labot situāciju. Viņš tēlo galveno lomu lieliskā komēdiju režisora Donalda Petrī jaunajā filmā. Tas jau ir liels lēciens viņa karjerā.

Filmā “Mazā Itālija” viens otrā iemīlas divi jaunieši no konkurējošām ģimenēm.

Gan Leo (Heidens Kristensens), gan Nikas (Emma Robertsa) vecāki reiz aizbraukuši no Itālijas, lai piepildītu amerikāņu sapni un nodibinātu savu uzņēmumu. Ar laiku abas ģimenes kļūst populāras kvartālā, ko dēvē par Mazo Itāliju, jo tām pieder izcili restorāni.

Lai cik liels būtu apmeklētāju pieplūdums, abi restorāni un to īpašnieki sacenšas, kā vien prot, katrs cenšas pierādīt, ka ir labākais. Kamēr vecāki karo, Leo un Nika iesaistās romantiskās attiecībās. Par spīti visiem šķēršļiem meitene un puisis nolemj ļauties kaislei un mīlestībai, kas piepeši modusies.

Drīz vien uzzināsim, vai jaunieši spēs saglabāt skaistās jūtas, kaut arī it viss to liedz. Filmas “Mazā Itālija” pirmizrāde Latvijā gaidāma 21. septembrī.

lasīt vairāk