LAIMĪGĀ BIĻETE

Vaļera kopā ar draugiem atrod loterijas biļeti. Neviens neatceras, kas un kā to pircis. Izrādās, ka tā ir laimīgā biļete, — 43 miljoni rubļu! Necilajā Jekaterinburgā īsta bagātība. Tā tikusi veikala nodaļas pārdevējiem — Vaļeram un viņa draugiem. Viņi nolemj sadalīt laimestu vienlīdzīgās daļās, sarīko dzīres, jau kaldina plānus… taču drīz vien apjauš, ka naudu neredzēs kā savas ausis, ja sievas uzzinās. Vīrieši nočiepj savas pases un bēg uz Maskavu. Sievas seko viņiem pa pēdām. 

VARENAIS RIČARDS

Zvirbulis Ričijs kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē, visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. 

VIRTUVE 2. FINĀLS

Filmas „Virtuve 2. Fināls“ galvenais varonis restorāna „Victor“ šefpavārs Viktors Barinovs ir nolēmis beidzot pielikt punktu karjerai un ļauties klusai, mierīgai dzīvei. Taču talantīga pavāra slava viņam seko arī pensijā. Ir jāpiedalās profesionālu pavāru pasaules čempionātā, kas notiks Sočos. Viktors savāc komandu un dodas uz Sočiem, lai tur visiem pierādītu, ka ir pasaulē labākais pavārs. Tieši pirms čempionāta Viktors piepeši uzzina, ka viņam ir dēls Ivans. Turklāt noslēpumaini pazūd restorāna īpašnieks Dmitrijs Nagijevs, kam īstenībā nācies bēgt un slēpties no bruņotas mafijas… 

DIŽAIS BALETS

Divas talantīgas desmit gadus vecas meitenes Jūlija un Karina kopš agras bērnības aizrauj baleta maģija. Viņas jau guvušas atzinību provincē un sapņo par profesionālu karjeru un mācībām prestižā galvaspilsētas baleta skolā. Šā ceļa sākumā gaida treniņi vaiga sviedros, stingra diēta, nebeidzami mēģinājumi un izaicinājumi, ko dzīve liek priekšā. 

TERMINATORS 2: PASTARĀ DIENA 3D

Pirms ceturtdaļgadsimta, kad filmā “Terminators 2: Pastarā diena” izdzirdējām Mistera Visuma dzelžaino frāzi „I‘ll be back“ („Es atgriezīšos“), mums ne prātā nenāca, ka reiz tā atkal skanēs kinozālēs. Režisors Džeimss Kamerons jau sekmīgi konvertējis 3D formātā filmu “Titāniks” un tagad nolēmis dāvāt otru dzīvi grāvējam “Terminators 2”, kura fani ir visu vecumu skatītāji. 

Komēdija „Virtuve 2. Fināls“ – kinoskatītājiem īsts deserts

Kuhnya. Poslednyaya bitva
 
Pirms pieciem gadiem televīzijā sāka rādīt seriālu „Virtuve“, kas pārspēja visus popularitātes rekordus, savaldzināja miljoniem skatītāju un tika demonstrēts vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. Seriāls turpinājās divās grāmatās, animācijas seriālā, atvasinājumā „Viesnīca Eleon“ un divās pilnmetrāžas filmās – „Virtuve Parīzē“ (2014) un jaunajā filmā „Virtuve 2. Fināls“.

Seriāla un filmu aktieri ar smaidu atceras katru filmēšanas dienu – viņiem bija izdevība iepazīt dažādu valstu kultūru un kulināriju. Aktieri iesācēji strādāja plecu pie pleca ar profesionāļiem, kas mūžu veltījuši daiļradei, un mācījās no viņiem. Labākie pavāri filmā bija ne tikai konsultanti, bet arī aktieru „rokas“, kas tuvplānā radīja kulinārijas brīnumus. Uzņemšanas laikā tika pagatavots milzīgs daudzums delikatešu, tai skaitā molekulārās kulinārijas šedevri, lai gan lielākā daļa no tiem nebija ēdami. Lai ilgajās filmēšanas stundās ēdiens nezaudētu pievilcīgu izskatu, pārtikas stilisti ar apavu krēmu iezieda ribiņas, pankūkas aplēja ar mašīneļļu, zaļumus atsvaidzināja ar matu laku. Četrstāvu maltas gaļas torte ar kauliņu rotājumiem tika izgatavota sērijai, kurā bagāta restorāna kliente svinēja sava mīluļa mopsīša dzimšanas dienu.

Franšīzes „Virtuve 2. Fināls“ pēdējā stāstā atklāsies galveno varoņu pagātnes un viņu romantisko attiecību noslēpumi, kā arī augstās kulinārijas noslēpumi. Restorāna šefs Viktors nolemj piedalīties pasaules šefpavāru cīņā un pierādīt visiem, ka ir pasaulē labākais šefpavārs, bet piepeši apslēptais nāk gaismā – izrādās, viņam ir pieaudzis dēls Ivans. Vīriešiem dots grūts uzdevums nodibināt savstarpējas attiecības un pirms cīņas iegūt visas Viktora komandas uzticību. Mīklaini pazūd restorāna īpašnieks televīzijas personība Dmitrijs Nagijevs, kuram, godīgi sakot, nācās bēgt un slēpties no līdz zobiem apbruņotas mafijas. Un kāpēc? Viss tikai romantisku attiecību dēļ!

Šīs filmas franšīzes fināla ainas ir īsts deserts skatītājiem, ko sāka gatavot, uzņemot pēdējās televīzijas seriāla „Virtuve“ sērijas. Skatītāji, kuri redzējuši „Virtuvi“ un vērojuši varoņu dzīves peripetijas, īpaši gaidīs šo tikšanos. Vairs nav atlicis ilgs laiks – komēdija tiks demonstrēta Latvijas kinoteātros no 28. aprīļa.

lasīt vairāk