PRIEKŠPOSTENIS

Reālos faktos balstītā filma aizvedīs skatītājus uz Afganistānas pilsētu Kamdešu, kur 2009. gadā notika visasiņainākā amerikāņu karavīru un talibu kauja. 54 amerikāņu karavīriem, kuri atvairīja talibu briesmīgo uzbrukumu Kamdešā, 2009. gada 3. oktobris paliks atmiņā uz mūžu. Nomaļajā Afganistānas apgabalā talibi naktī ieņēma pozīcijas kalnu nogāzēs un no slēpņa uzbruka amerikāņu karavīriem Kītinga priekšpostenī. Rītausmā intensīva mīnmetēju un granātmetēju uguns tika raidīta uz amerikāņu militāro nometni. Apmēram 300 talibi uzbruka 54 amerikāņu un diviem latviešu karavīriem. 

KAPTEINIS ZOBENZOBS UN BURVJU BRILJANTS

Ļaunais princis Megans Hans no džungļiem un Karību jūras pirāts kapteinis Zobenzobs jau sen dzen maģiskā briljanta pēdas… kopš tā laika, kad princis Rava, Lāmas Rāmas karalistes valdnieks, izpļāpājies par to. Tas nav parasts dārgakmens. Pusnaktī tas spēj piepildīt viskvēlāko vēlēšanos, lai kāda tā būtu. Džungļu princis neko nežēlotu, lai viņam vairs nebūtu bail no saules gaismas un viņš beidzot izkļūtu no džungļu tumsas. Jūras pirāts Zobenzobs, atradis dārgakmeni, izrotātu savu pili ar zeltu un briljantiem, jo skaistākais un gudrākais pirāts ir tā vērts. 

ESMU SKAISTULE

Dažkārt dzīvei nākas iecirst tev kārtīgu pliķi, lai kādudien tu ņemtu un iepazītu… sevi! Gana melsts par to, ka tu esi neveiksminiece, nevienam nepatīc, tev ir līkas kājas un mazas krūtis, nav ideālas presītes, bet ir, Dievs pasarg, liekais svars! Polina ir tāda kā vairākums – raugoties spogulī, viņa var atrast simtu, varbūt pat tūkstoti iemeslu nemīlēt sevi. Viņa iet uz darbu, ko necieš ne acu galā, mūždien ķildojas ar tuviniekiem, arī ar draugiem grūti satikt. Polinu nomoka zems pašnovērtējums, turklāt viņa uzskata sevi par gatavo krokodilģīmi. Pat plastikas ķirurgi nesola brīnumus… Kur raut kaudzi naudas, lai palielinātu krūtis? Ko tikai Polina nav izmēģinājusi! 

TESLA

Savulaik pazīstamā izgudrotāja vārds bija mazpazīstams. XIX gadsimta beigās viņa novatoriskās idejas šķita absurdas un pilnīgi bezperspektīvas. Tā laika sabiedrība skeptiski attiecās pret viņa bezvadu sakaru idejām, pret eksperimentiem ar rentgena stariem, un maiņstrāvas atklāšana ierāva zinātnieku milzīgā konkurences cīņā, dēvētā par “strāvas karu”. 

KOSMOBOLS

2070. gads. Uz Zemes notiek globālas klimata metamorfozes, krasi mainot visas cilvēces dzīvesveidu. Eiropā un Āzijā valda tropisks karstums, visu Ziemeļameriku un Dienvidameriku klāj bieza ledus kārta. Pilsētas vairs ne pazīt. Neticamo pārmaiņu cēlonis ir nerimstoši galaktiku kari, kuros sagrauts Zemes pavadonis Mēness. 

AFTER. PĒC MŪSU STRĪDA

Tesas pārdzīvojums ir dziļš un spēcīgs. Hārdins bijis viņai kā Visums… Viņš dāvājis viņai reibinošus piedzīvojumus, elpu aizraujošus skūpstus, pieskārienus, kas likuši notrīsēt, kaisles pilnas naktis… Tas viss ir satriecis viņu un uz mūžu iespiedies atmiņā… Tagad atlikušas neciešamas sāpes un domas, domas… Kāpēc? Kāpēc viņa bijusi Hārdinam tikai piedzīvojums, kārtējā rotaļlieta? Viņa ziedojusi viņa dēļ itin visu – draugus, mīlošu puisi, studijas, daudzsološu karjeru. Lai notiktu, kas notikdams, ir pienācis laiks atdzimt, spert soli uz priekšu. Pēc tam pavērsies jaunas iespējas, jauna pasaule, par kuru agrāk nebija ne jausmas… 

Komēdija “Esmu skaistule” – laiks noticēt sev

Krasotka-v-udare
 
Kinoteātros mūs gaida vēl viena jautra komēdija – filmu „Eglītes. Fināls“, „(Ne)ideālais vīrietis“, „Zvaniet di Kaprio!“ autoru piedāvājums.

Dažkārt dzīvei nākas iecirst tev kārtīgu pliķi, lai kādudien tu ņemtu un iepazītu... sevi! Gana melsts par to, ka tu esi neveiksminiece, nevienam nepatīc, tev ir līkas kājas un mazas krūtis, nav ideālas presītes, bet ir, Dievs pasarg, liekais svars!

Polina (Jūlija Aleksandrova) ir tāda kā vairākums – raugoties spogulī, viņa var atrast simtu, varbūt pat tūkstoti iemeslu nemīlēt sevi. Viņa iet uz darbu, ko necieš ne acu galā, mūždien ķildojas ar tuviniekiem, arī ar draugiem grūti satikt. Polinu nomoka zems pašnovērtējums, turklāt viņa uzskata sevi par gatavo krokodilģīmi. Pat plastikas ķirurgi nesola brīnumus... Kur raut kaudzi naudas, lai palielinātu krūtis? Ko tikai Polina nav izmēģinājusi! Sporta nodarbības, dejas pie stieņa... Laimes kā nav, tā nav!

Kādudien Polinai burtiski rokās iekrīt izdevība kļūt laimīgai. Viņa stipri sasit galvu. Un viss! Zeme sāk griezties pretējā virzienā. Atjēgusies pēc trieciena un palūkojusies spogulī, Polina ierauga savu mūža sapni – īstu skaistuli bez jebkādiem trūkumiem. Ideāli sejas panti, elegants deguntiņš, figūra kā tēlnieka roku darbs! Tagad visa pasaule būs viņai pie kājām! Piepeši uzradušies pielūdzēji, lieliska humora izjūta, nevainojams stils, pat riskantas dejas – viņas pievilcība un smiekli pārņem visu! Tomēr, pabijusi skaistules ādā, Polina drīz vien apjauš, ka āriene nelīdz piepildīt sirdī lolotus sapņus...

No 14. augusta kinoteātros jauka, jautra, satriecoša komēdija par ticību sev un īstu sievietes valdzinājumu ar Jūliju Aleksandrovu – „Esmu skaistule“.

lasīt vairāk