PALMA

Vācu aitu suni Palmu saimnieks (Jans Capņiks) atstāj pie lidmašīnas un… dodas taisīt karjeru. Neapjauzdams nodevību, suns tic, ka saimnieks atgriezīsies. Ritēja dienas, nedēļas, mēneši, gadi, lidmašīnas pacēlās gaisā un nolaidās, bet Palma vēl joprojām ticēja. Katru dienu viņa skrēja pretī lidmašīnām, kas nolaidās, dažkārt izskrēja uz skrejceļa, aprēja pasažierus, bet nekad nepārstāja gaidīt. 

KILLERA SIEVAS MIESASSARGS

Augstākās klases miesassargs Maikls Braiss (R. Reinoldss) beidzot vat atviegloti uzelpot. Dievs vien zina, cik ilgi viņam nav bijis atvaļinājuma. Miesassarga vārdzinošais darbs stipri samaitājis veselību. Vainīgs ir trakais killers Dariuss Kinkeids (Semjuels L. Džeksons), kurš piebeidzis veselu baru ļaužu visā pasaulē. Tur, kur viņš uzrodas, vienmēr būs, ko darīt! 

CEĻOTĀJU PAAUDZE

Viņi ir radīti mēģenē un īpaši gatavoti šai misijai. Viņu bioloģiskie vecāki ir pasaulslaveni zinātnieki. No šiem cilvēkiem ir atkarīgs visas cilvēces liktenis. Tāltālajā ceļojumā sūtītie jaunieši ir saikne starp pagātnes un nākotnes paaudzēm. Ceļojums ilgs 86 gadus. Viņus pavada tikai viens pieaugušais. 

VISVARENĀKAIS AMERIKAS GANGSTERIS

Meiera Lanska impērijas ziedu laikos visa noziedzības pasaule zināja viņa vārdu. Azartspēles, narkotikas, zādzības, naudas atmazgāšana, nežēlīgas partneru slepkavības, sindikāts ar Alu Kaponi, sakari ar noziedznieku struktūrām ne tikai ASV, bet arī Kubā un Eiropā ļāva viņam dziļi iesakņoties melnajā tirgū un kļūt par noziedzības pasaules galveno figūru. 

AFTER. PĒC KRITIENA

Tesa ir gatava jaunam dzīves posmam. Spožais prestižas koledžas diploms paver jaunas iespējas. Meitene atrod sapņu darbu starptautiskā kompānijā. Viņas nodoms pārcelties uz Sietlu nemaz neiepriecina Hārdinu. Viņa neapmierinātība, pārmetumi un mūžīgā greizsirdība sāpīgi ievaino Tesu un rada bažas. Vai ir vērts visu likt uz kārts un upurēt daudzsološu karjeru? Varbūt labāk būtu šķirties no Hārdina? Taču kā lai aizmirst kopā pavadītās naktis un kaislīgos skūpstus, viņa ciešos vīrieša apskāvienus un tuvību, kas dara traku? 

Raiens Reinoldss, Semjuels L. Džeksons un Selma Hajeka dzirkstošajā komēdijā „Killera sievas miesassargs“

Hitman's Wife's Bodyguard
 
Ir īstais laiks atslābināties un no sirds izsmieties. No 23. jūlija kinoteātros – īsta kinobumba! Pēc četru gadu pārtraukuma uz lielajiem ekrāniem – slavenās komēdijas „Killera miesassargs“ turpinājums. Skatītājus gaida īsts Holivudas zvaigžņu šovs – Semjuels L. Džeksons, Raiens Reinoldss, Selma Hajeka, Antonio Banderass un Morgans Frīmens.

Pirmās filmas panākumi iedvesmojuši tās veidotājus vēl iespaidīgākam skatāmgabalam, ko nācies gaidīt veselus četrus gadus. Šoreiz darbība notiek saulainajā Itālijā; tās šaurajās ieliņās iet vaļā īsta kauja ar cīniņiem un sprādzieniem, un skatītāji saņem to, pēc kā nākuši, - adrenalīna lādiņu un brīnišķīgas emocijas.

„Komēdijas un spriedzes filmas elementi lieliski mijiedarbojas, un ķīmiskā reakcija noritēs diezgan ilgi. Sprādzieni, apšaudes, dzīšanās pakaļ automobiļiem, kautiņi, asprātīgi dialogi ir lielā skaitā. Šīs filmas dēļ „jumts aizbrauks“ pat tiem, kuri ir šo to redzējuši,“ saka filmas režisors Patrks Hjūss.

Režisoram piekrīt arī Semjuels L. Džeksons, kas tēlo vienu no galvenajām lomām: „Esmu ārkārtīgi apmierināts ar visu to, kas sanācis, filmu uzņemot. Mēs ar kolēģiem itin kā iekāpām savos ratos un darījām to, ko protam vislabāk. Šī filma ir īsta bumba – notiek gan nopietnas lietas, gan amizanti negadījumi, ko skatītāji pratīs novērtēt.

Filmā ir papilnam kaskadieru triku, kas liek asinīm dzīslās sastingt; to izpildīšana tehniski bija īsts izaicinājums. Īpaši sarežģītas bija ainas, kurās nācās attīstīt neprātīgu automobiļa vai laivas ātrumu. „Nācās ne reizi vien slīdēt pa mitru segumu un pat atsisties pret ēku sienām. Par laimi, neviens nav cietis,“ režisors stāstījis. Skatītājiem atmiņā paliks aina uz ūdens, kurā Raiena Reinoldsa, Semjula L. Džeksona un Selmas Hajekas varoņi tiksies ar Antonio Banderasa, mafijas bosa, varoni un ar viņam padotajiem. Pilnīgs juceklis, atklāta uguns, sprādzieni, traka spriedze – tas viss atstās neaizmirstamu iespaidu.

Uzņemot sarežģītus trikus, kaskadieru palīdzība bija nepieciešama tikai izņēmuma gadījumos. Lielāko daļu bīstamo elementu izpildīja aktieri. “Filmā ir papilnam ainu ar kautiņiem, kaujas ieročiem un dunčiem. Raiens Reinoldss ir apguvis cīņas mākslu, tāpēc lieliski tika galā ar visiem uzdevumiem. Tas pats ir sakāms par Selmu Hajeku – viņa ir īsts jautrības un profesionālisma kamols, strādāt kopā ar viņu ir forši,” teicis režisors.

Pienācis laiks jaunam triecienuzbrukumam kinoteātros no 23. jūlija!

lasīt vairāk