KAPONE

Noziedznieku autoritāte stāsta, kā Čikāgā radījis baisu, daudzu cilvēku asinīm slacītu kriminālu impēriju. Viņš atceras, kā izvarojis, nogalinājis, dibinājis mafijas klanus, veidojis slepkavu bandas, pretlikumīgi izplatījis alkoholu, uzturējis prostitūcijas tīklu, mīnējis un spridzinājis automobiļus, kontrolējis noziedznieku peļņu, bet tie, kuri atteikušies viņam pakļauties, drīz vien pametuši šo pasauli. Tas viss sējis šausmas pat noziedznieku aprindās. Daži viņu uzskata par ārprātīgo, citi – par stulbu gangsteri, kas neievēro noteikumus, bet viņa dzīve ir grāvēja scenārija cienīga. 

SEKO MAN

Sociālo tīklu zvaigzne Kouls ir pievilcīgs piedzīvojumu kārs jauneklis. Katram viņa ierakstam sociālajos tīklos ir miljoniem skatījumu. Trakgalvis met liktenim neiedomājamus izaicinājumus, visu pasauli apgriež ar kājām gaisā, satraukdams savus fanus. Ļaudamies kārtējā piedzīvojuma kārdinājumam, Kouls draugiem dodas ceļojumā pāri Atlantijas okeānam uz milzīgu megapoli, kur jāuzņem viņa mūža lielākais eksperiments. Šausmu istabā nav nekā īpaša, Kouls redzējis simtiem šādu istabu, bet tā, kura viņam jāapmeklē, būs pavisam citāda… 

PRIEKŠPOSTENIS

Reālos faktos balstītā filma aizvedīs skatītājus uz Afganistānas pilsētu Kamdešu, kur 2009. gadā notika visasiņainākā amerikāņu karavīru un talibu kauja. 54 amerikāņu karavīriem, kuri atvairīja talibu briesmīgo uzbrukumu Kamdešā, 2009. gada 3. oktobris paliks atmiņā uz mūžu. Nomaļajā Afganistānas apgabalā talibi naktī ieņēma pozīcijas kalnu nogāzēs un no slēpņa uzbruka amerikāņu karavīriem Kītinga priekšpostenī. Rītausmā intensīva mīnmetēju un granātmetēju uguns tika raidīta uz amerikāņu militāro nometni. Apmēram 300 talibi uzbruka 54 amerikāņu un diviem latviešu karavīriem. 

KAPTEINIS ZOBENZOBS UN BURVJU BRILJANTS

Ļaunais princis Megans Hans no džungļiem un Karību jūras pirāts kapteinis Zobenzobs jau sen dzen maģiskā briljanta pēdas… kopš tā laika, kad princis Rava, Lāmas Rāmas karalistes valdnieks, izpļāpājies par to. Tas nav parasts dārgakmens. Pusnaktī tas spēj piepildīt viskvēlāko vēlēšanos, lai kāda tā būtu. Džungļu princis neko nežēlotu, lai viņam vairs nebūtu bail no saules gaismas un viņš beidzot izkļūtu no džungļu tumsas. Jūras pirāts Zobenzobs, atradis dārgakmeni, izrotātu savu pili ar zeltu un briljantiem, jo skaistākais un gudrākais pirāts ir tā vērts. 

Šausmu trilleris “Seko man” – nodzīvo katru mirkli kā pašu pēdējo…

Follow Me
 
Atzīsties... cik reižu esi sapņojis par ideālu influencera dzīvi, par trakiem piedzīvojumiem, par nevainojamām fotogrāfijām sociālajos tīklos un miljoniem fanu, kas seko katram tavas dzīves mirklim... Ja tā ir, šī filma uzņemta tev! No 17. jūlija kinoteātros skatāms jauns filmas “Izlaušanās spēle” režisora Villa Vernika šausmu trilleris “Seko man”.

Sociālo tīklu zvaigzne Kouls (Kīgens Allens) ir pievilcīgs piedzīvojumu kārs jauneklis. Katram viņa ierakstam sociālajos tīklos ir miljoniem skatījumu. Trakgalvis met liktenim neiedomājamus izaicinājumus, visu pasauli apgriež ar kājām gaisā, satraukdams savus fanus.

Ļaudamies kārtējā piedzīvojuma kārdinājumam, Kouls draugiem dodas ceļojumā pāri Atlantijas okeānam uz milzīgu megapoli, kur jāuzņem viņa mūža lielākais eksperiments. Šausmu istabā nav nekā īpaša, Kouls redzējis simtiem šādu istabu, bet tā, kura viņam jāapmeklē, būs pavisam citāda. Vietējā oligarha viesmīlīgi sagaidītā kompānija drīz vien nonāk drēgnā un tumšā labirintā, kur jauniešus gaida slazds. Izrauties no turienes nav un nebūs iespējams. Dzīvs sapūsi ieslodzījumā, sajuksi prātā šausmīgās sāpēs, noskatīsies, kā draugi mirst; draudzene ir pavisam tuvu, aiz rūdīta stikla sienas, tu nevari viņai pieskarties, vari tikai vērot, kā viņa slīkst, kliedz un nosmok... Sienas pulkstenis skaitīs tava mūža pēdējās minūtes, viešot cerību uz glābiņu, bet tam visam nav nekādas jēgas...

Vai tiešām esi dzīvojis šīs realitātes dēļ? Vai tiešām bija vērts traukties uz viņu pasaules malu, lai izbrīnītu miljoniem sekotāju, kuri dienu un nakti vēro tavu dzīvi? Un ja nu tu esi iesaistījies spēlē, kuras noteikumus nezini un kuru nespēj mainīt? Un ja nu eksperimentu veic slepena psihopātu biedrība, tavu eksekūciju tiešsaistē noskatās miljoniem tādu pašu trako?

Asinis stindzinoša realitāte, kurā vēl neesi pabijis, - “Seko man” kinoteātros no 17. jūlija.

lasīt vairāk