EŅĢEĻA KRIŠANA

Maiks Benings pilnībā nododas valsts dienestam, viņa galvenais uzdevums – gādāt par ASV prezidenta drošību. Ilgu laiku kalpodams prezidentam un dziļi izprotot drošības sistēmu, viņš arvien stājas ceļā lielākajiem teroristu grupējumiem. Šoreiz grupējumi perina daudz viltīgāku plānu – par katru cenu tikt vaļā no gudrā slependienesta aģenta. 

PAPUČA MILJONI

Iepazīstieties ar Vadimu, milzīga veikalu tīkla īpašnieku. Viņš mūždien atrodams tur, kur apgrozās liela nauda. Viņam nekad netrūkst izmanības un viltības. Viņš arvien ir pirmais, arvien azartā, arvien gatavībā! Jā, par tādiem kā Vadims mēdz teikt, ka viņi saož naudu, diemžēl tas ne vienmēr ir ētiski. Manipulēšana un finanšu afēras Vadimam ir ikdiena. Tajā viņš jūtas kā zivs ūdenī. Miljardu darījumam ar solīdu Ķīnas investoru bija jānotiek pēc scenārija, bet… magnātam kāju aizliek priekšā viņa paša reiz izdomātais plāns. Viņš visu impēriju pārrakstījis uz mātes vārda, un viņa testamentā uzņēmuma akciju kontrolpaketi novēlējusi vienīgajai mazmeitai. 

REMBO: PĒDĒJĀS ASINIS

Džons Rembo ir ASV īpašās vienības veterāns, karojis Vjetnamā, neskaitāmas reizes redzējis asinis un nāvi un ne reizi vien nogalinājis patiesības vārdā. Tagad viņš vada savas dienas Arizonas nostūrī tālu no cilvēkiem, iegrimis sevī un cīņā ar pagātnes dēmoniem. Daudzus gadus viņu vajā paša glabātie noslēpumi, pieaug sajūta, ka viss vēl nav beidzies. 

MELNAJAM PŪĶIM PA PĒDĀM

Džonatans Grīns ir rūdīts angļu ceļotājs un neatklātu zemju pētnieks. Drošsirdīgais ceļotājs ir slavens visā pasaulē, viņa diženie atklājumi interesē karaļus un imperatorus. Džonatans vēl nav atpūties pēc pēdējās ekspedīcijas uz baisu kalnu ciemu, kur viņu gandrīz nobūris briesmīgais Vijs, bet ir atkal jāpošas ceļā. Šoreiz pats valdnieks devis viņam īpašu uzdevumu – uzzīmēt karti zemei, kurā vēl neviens ceļotājs nav spēris savu kāju. 

ODESA

Odesa, karsts 1970. gada augusts. Tveices nomocītie atpūtnieki piepildījuši pilsētas pludmales no Lanžeronas līdz Černomorkai. Viņu klaigas un spiedzienus pastāvīgi pārspēj balss no skaļruņa: “Apmaldījies puisēns Žora zilā cepurītē. Vecākiem nekavējoties jāpienāk pie radio mezgla!” Bet vakarā, kad saule kā nokaitēta bumba nolaižas aiz horizonta, nebeidzama raiba ļaužu upe plūst pa platajiem Deribasovskas ielas trotuāriem uz Piejūras bulvāri, kur līdz dziļai naktij nerimst trokšņaina jautrība. 

VARONIS

Pirms 15 gadiem Andrejs tēva vadībā beidzis slepenu skolu, kurā pusaudži kļūst par aģentiem, kas gatavi uz visu. Apmācības mērķis – radīt militarizētu aģentu tīklu, lai jebkurā laikā izpildītu slepenus uzdevumus. Eksperimentālais projekts piepeši tiek pārtraukts. Pusaudzis ar visaugstākā līmeņa spiega iemaņām cenšas iekļauties parastajā dzīvē un aizmirst pagātni. Par mirušu uzskatītā tēva – pulkveža Rodina negaidītais telefona zvans atklāj divus jaunumus. Pirmkārt, tēvs visus šos gadus bijis dzīvs. Otrkārt, Andreja dzīvība ir briesmās, jo bijušās slepenās skolas aģentus paredzēts bez žēlastības iznīcināt. Andrejs ir spiests visu pamest un bēgt. 

Esiet gatavi vērot spraigu darbību. Leģendārais Rembo ir atgriezies

Rambo. Last Blood
 
“Gadi ir tikai skaitļi, nekas vairāk,” par sevi stāsta cīņas filmu leģenda Silvestrs Stallone. Par spīti solīdajam 72 gadu vecumam Holivudas zvaigzne 20. septembrī atgriežas uz lielā ekrāna ilgi gaidītajā piektajā Rembo izlaidumā “Rembo. Pēdējās asinis”.

2009. gadā Stallone pavēstīja žurnālam “Empire”, ka skatītāji diez vai redzēs piekto Rembo filmu, taču viņa pareģojumam nebija lemts piepildīties. Pēc 10 gadiem leģendārā spriedzes filmas zvaigzne augšāmcēlusi Džonu Rembo vēl vienai cīņai.

Vjetnamas kara veterānam Dž. Rembo ir daudzu gadu karošanas pieredze, no viņa rokas bojā gājuši vismaz trīssimt cilvēki. Filmas franšīzes cienītāji viņa “melnajā sarakstā” iekļāvuši 504 mirušos. Jaunajā filmā leģendārais karavīrs atkal ir bruņojies ar dunčiem, bultām, šaujamieročiem, viņa rokas ir tikpat stipras, atkal sēj nāvi.

72 gadus vecā Holivudas zvaigzne atzinies, ka nebija viegli sagatavoties kārtējai Rembo filmai, un neviļus izpaudis, cik dārgi maksājusi fiziskā sagatavošanās. “Gatavošanās lomai prasīja daudz spēka. Es veselu gadu stundu pavadīju sporta zālē, lai sagatavotos lomai, kā pienākas. Tiesa, neiztiku bez traumām, bet tagad viss ir kārtībā,” Stallone teicis.

Atbildēdams par sesto Rembo sērijas filmu, aktieris neizslēdz šādu iespēju un atzīstas, ka šī loma viņam daudz nozīmē, tāpēc nezina, kas nākotnē gaidāms.

lasīt vairāk