DIVI PĪLĒNI UN ZOSTĒVIŅŠ

Droši vien starp jūsu paziņām ir kāds vientuļš īgņa, kurš visiem apnicis ar mūžīgo burkšķēšanu. Viņš vēl joprojām izliekas par varenu džeku, lai gan ir skaidrs – šim pāraudzim jau sen bija laiks kļūt pieaugušam. Zostēviņš Pengs ir tāds ņurdētājs. Viņam nav ne „bremžu“, ne atbildības sajūtas, jebkuri noteikumi šķiet smieklīgi. Tomēr tas nevar turpināties bez gala. Reiz Pengam nelaimējas – viņš lidojumā tiek savainots. Jau nākamajā pavasarī gaidāmas pārmaiņas. 

SMEŠARIKI: DEJA VU

Jaunajā filmā publikas iecienītie smešariki dosies laika ceļojumā pa nozīmīgiem vēstures laikmetiem. Smešariks Brīkšs sadomājis sarīkot savam labākajam draugam Berijam neaizmirstamu dzimšanas dienu. Viņš vērsies noslēpumainajā aģentūrā „Deja vu“, kas piedāvā neparastus ceļojumus laikā. Savas karstās dabas dēļ viņš ir pārkāpis līguma nosacījumus, un sekas… izrādās neparedzamas. Draugi nonāk dažādos laikmetos. Brīkšs apzinās savu vainu un apņemas viņus glābt. Ceļodams viņš iepazīst brīnumu pilnus vēstures laikmetus. 

SADKO

Kādā jaukā dienā mūžīgais uzdzīvotājs un sliņķis Sadko nokļūst noslēpumainajā zemūdens pasaulē un tur brīnumainā kārtā sastop daudz neparastu jūras radību. Viņš uzzina, ka ļaundari pārņēmuši valsti savā varā un nobūruši iemīļoto karali. Sadko nav citas izejas – vēlēdamies izbēgt no zemūdens valstības, viņš nolemj palīdzēt karalim atgriezties savā likumīgajā tronī. Lai īstenotu pārdrošo plānu, puisim būs vajadzīga palīdzība. Tā sākas viņa mūžā lielākais piedzīvojums… Tā sākas leģenda par Sadko… 

NOZAGTĀ PRINCESE

Sensenos laikos viņā pasaules malā dzīvoja varens burvis un ik pēc simt gadiem nolaupīja iemīlējušos princesi, lai stiprinātu savas burvju spējas. Viņš laupīja jaunavai mīlestības spēku un pārvērta viņu par akmens statuju. Šoreiz gūstekne ir daiļā Mila. Viņu meklē viņā iemīlējies klejojošais mākslinieks Ruslans, kurš sapņo kļūt par bruņinieku. Ceļā jaunais varonis sastop dažādas pasakainas būtnes – viedu runci, akmens monstru un runājošu galvu, kas sargā burvju zobenu. 

FOTO PIEMIŅAI

Sižeta līkloči novedīs skatītājus baisā un draudīgā namā meža biezoknī. Grupa izbijušos jauniešu tur meklē patvērumu pēc autoavārijas. Nokļuvuši šajā mājā, draugi atrod istabu ar daudzām briesmīgām fotogrāfijām. Vienā no tām viņi atpazīst sava sadauzītā automobiļa fotogrāfiju. Vēlēdamies uzzināt patiesību par noslēpumainajām fotogrāfijām, viņi neapzināti tiek ierauti fatālā spēlē ar likteni. 

DIVAS ASTES

Šis ir stāsts par divu draugu – runča Makša un bebra Boba neticamajiem piedzīvojumiem. Bobs tiecas pēc klusuma un miera, nerimša Maksis vēlas kļūt slavens visā pasaulē. Kādā jaukā dienā rodas lieliska iespēja to īstenot – viņam kopā ar draugu Bobu jāatvaira uzbrukums – citplanētieši medī Zemes dzīvniekus. 

Jaunā filma „Smešariki. Deja vu“ – septiņgadīgās triloģijas noslēgums

Smeshariki
 
11. maijā kinoteātros sāks demonstrēt triloģijas „Smešariki“ pēdējo daļu, kuras darbība risinās dažādos vēsturiskos laikmetos. Ko mēs zinām par šīm krāsainajām un burvīgajām būtnēm?

Lai būtu skaidrs, kāpēc smešariki (angliski „kikoriki“) ir tik populāri gan bērnu, gan pieaugušo auditorijā, darām zināmus 10 nozīmīgus faktus par viņiem.

1. „Smešariki“ radīti 2003. gadā, pateicoties sociālajam projektam „Pasaule bez vardarbības“.

2. Seriālam bija divas garas sezonas – pirmā ilga no 2004. līdz 2006. gadam, otrā sākās 2010. un beidzās 2012. gadā.

3. Kopumā uzņemtas 209 sērijas.

4. Pirmā pilnmetrāžas filma „Smešariki. Sākums“ nāca klajā 2011. gadā, otrā „Smešariki. Leģenda par zelta pūķi“ – 2016. gadā.

5. Visi TV seriāla varoņi ir pozitīvi, izņemot vairākus, kuri parādās dažās sērijās.

6. Visi personāži ir unikāli un atšķiras cits no cita darbībā, pasaules uzskatos un raksturā.

7. 2005. gadā „Smešariki“ saņēma „Grand Prix“ Ķīnas starptautiskajā kinofestivālā „China International Cartoon and Digital Art Festival”.

8. 2008. gadā „Smešariki“ nokļuva Amerikā. Tur parādīja 99 sērijas. Seriāla nosaukums „Kikoriki“.

9. Seriāls demonstrēts 60 valstīs, ik dienu to noskatījušies 50 miljoni.

10. Pēc šiem panākumiem seriāla veidotāji izstrādāja vēl piecus papildu projektus – “Smešariki. Ābece”, “Smešariki. Sports”, “Smešariki. Pinkods”, “Smešariki. Jaunie piedzīvojumi” un „Mališariki“ ar nozīmīgu audzinošu funkciju.

Jaunajā filmā „Smešariki: Deja vu“ skatītāji atkal sastaps iecienītos varoņus un uzzinās, kā viņi tiks galā ar dažādām grūtībām, nonākuši viduslaikos, mežonīgajos rietumos, senajā Ķīnā un pat juras laikmetā, kur plosās dinozauri. To visu uzzināsim jau 11. maijā.

lasīt vairāk