BĒGOŠAIS LĪGAVAINIS

Nabaga Mitja (Jefims Petruņins) līdz ausīm iepēries nepatikšanās – nejauši bildinājis meiteni, bet viņas tēvs, it kā to vien būtu gaidījis, uz karstām pēdām nolicis kāzu datumu. Nebūtu nekāda nelaime, bet Mitja… jau ir precējies! Viņš atgriežas savā pilsētā, lai steigšus nokārtotu šķiršanos. Diemžēl Vasilisa jeb Vasja (Ļubova Aksjonova), ar kuru viņš jau sen nedzīvo kopā, ir ciniska maita, un par šķiršanos būs jāpacīnās. 

LAIMĪGĀ BIĻETE

Vaļera kopā ar draugiem atrod loterijas biļeti. Neviens neatceras, kas un kā to pircis. Izrādās, ka tā ir laimīgā biļete, — 43 miljoni rubļu! Necilajā Jekaterinburgā īsta bagātība. Tā tikusi veikala nodaļas pārdevējiem — Vaļeram un viņa draugiem. Viņi nolemj sadalīt laimestu vienlīdzīgās daļās, sarīko dzīres, jau kaldina plānus… taču drīz vien apjauš, ka naudu neredzēs kā savas ausis, ja sievas uzzinās. Vīrieši nočiepj savas pases un bēg uz Maskavu. Sievas seko viņiem pa pēdām. 

VARENAIS RIČARDS

Zvirbulis Ričijs kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē, visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. 

VIRTUVE 2. FINĀLS

Filmas „Virtuve 2. Fināls“ galvenais varonis restorāna „Victor“ šefpavārs Viktors Barinovs ir nolēmis beidzot pielikt punktu karjerai un ļauties klusai, mierīgai dzīvei. Taču talantīga pavāra slava viņam seko arī pensijā. Ir jāpiedalās profesionālu pavāru pasaules čempionātā, kas notiks Sočos. Viktors savāc komandu un dodas uz Sočiem, lai tur visiem pierādītu, ka ir pasaulē labākais pavārs. Tieši pirms čempionāta Viktors piepeši uzzina, ka viņam ir dēls Ivans. Turklāt noslēpumaini pazūd restorāna īpašnieks Dmitrijs Nagijevs, kam īstenībā nācies bēgt un slēpties no bruņotas mafijas… 

TERMINATORS 2: PASTARĀ DIENA 3D

Pirms ceturtdaļgadsimta, kad filmā “Terminators 2: Pastarā diena” izdzirdējām Mistera Visuma dzelžaino frāzi „I‘ll be back“ („Es atgriezīšos“), mums ne prātā nenāca, ka reiz tā atkal skanēs kinozālēs. Režisors Džeimss Kamerons jau sekmīgi konvertējis 3D formātā filmu “Titāniks” un tagad nolēmis dāvāt otru dzīvi grāvējam “Terminators 2”, kura fani ir visu vecumu skatītāji. 

Laimīgā biļete – vistrakāko piedzīvojumu sākums!

Vezuchij sluchaj
 
Humoršova „Urālu pelmeņi“ komanda piedāvā jaunu komēdiju „Laimīgā biļete“ un nākamnedēļ aicina visus uz kino.

Vaļera kopā ar draugiem nopircis vairākas loterijas biļetes, un viena no tām izrādās laimīgā. Vīriem kā debess manna rokās iekrīt pasakaina nauda – 43 miljoni rubļu! Piepeši viņi apjauš – naudu un bezrūpīgu jautrību neredzēt kā savas ausis, ja sievas uzzinās par laimestu. Rodas bēgšanas plāns, lidmašīnas biļetes beidzot kabatā, bet... lidostā viņus gaida sievas! Vienā mirklī var sagrūt ideālais plāns un visi sapņi, steidzami jārod kāda izeja!

Kino nav pievilcīgāka, intriģējošāka temata par vīrieša un sievietes attiecībām. Tās ļauj radīt pašas ģeniālākās drāmas, asa sižeta filmas, pašas smieklīgākās un asprātīgākās komēdijas. Ko vīrieši iesāktu bez sievietēm, sievietes bez vīriešiem? Pasaule zaudētu krāsas, dzīve – garšu. Pat sadzīves drāmas virpulī ierauti miljoni nav tik nozīmīgi kā mīlestība, maigums un uzticība visplašākajā izpratnē.

„Laimīgā biļete“ ir ļoti spilgta, dinamiska un aizraujoša komēdija. Filmā tēlojošie aktieri visi kā viens apgalvo, ka nebūs garlaicīgi to skatīties, jo filmējoties viņiem nācās izpildīt daudzus trikus. Bija jāskrien un jālec tikpat bieži kā asa sižeta filmā. Un ne velti – par asa sižeta ainām ar trikiem un pakaļdzīšanos uzņemšanas grupā bija atbildīga slavena kaskadieru komanda, kas piedalījusies visās Borna filmās („Borna ultimāts“, “Borna pārākums”, “Džeisons Borns”).

Vai zelta zivtiņu aiz astes noķērušajiem vīriešiem izdosies nokratīt ģimenes pienākumu nastu un paslēpties no sievām? Kā beigsies piedzīvojumi ar miljoniem, redzēsiet komēdijā „Laimīgā biļete“ no 31.marta Latvijas kinoteātros.

lasīt vairāk