PILET VEGASESSE / Билет на Vegas

 

Žanr: Seikluslik komöödia

Režissöör: Gor Kirakosian

Osatäitjad: Mikhail Galustyan, Ivan Stebunov, Ingrid Olerinskaya, Danny Trejo, Kym Whitley, Vladimir Yaglych ja teised.

Kinodes alates: 2013.02.08

 

Filmi info: Mida teha olukorras, kus oled võitnud miljoneid, kuid ei saa oma võitu kätte? Mida teha siis, kui ärkad oma Las Vegase luksuskorteri asemel hoopis keset kõrbe? Kuhu põgeneda, kui relvastatud ameerika bandiit on sind surunud nurka? Just sellises olukorras leiavad ennast neli venelast, kes on tulnud „meelelahtuse pealinna” Las Vegas.

Noorpaaril, Maksil (Ivan Stebunov) ja Lisal (Ingrid Olerinskaya) veab õnnega – nimelt võidavad nad loteriiga 5 miljonit dollarit. Probleem on vaid selles, et oma võidu kättesaamiseks peavad nad minema üllatusterohkesse hasartmängude pealinna Las Vegasesse.

Maks ja Lisa aga ei tea, et nad pole ainukesed, kes seda raha endale tahavad saada – 5 miljonit dollarit on piisavalt suur summa, et meelitada kohale igasuguseid aferiste. Reisides Ameerikasse oma sõpradega, satub paarike petturite rägastikku. Nii näiteks üritab Elvis Presley välimusega Garik (Mikhail Galustyan) kavaluse ning pettuse abil raha endale saada.

Seiklused hakkavad pihta peale õnneliku loteriipileti kaotamist. Pole enam selge, kes on sõber ja kes on vaenlane. Mida teha suures linnas ilma rahata? Kes on lõpuks see õnnelik, kes saab raha endale?

Videod: