SUHETE MÄNGUVÄLJAK / Playing for Keeps

 

 

Žanr: Romantiline komöödia

Režissöör:  Gabriele Muccino („Õnne otsinguil”, „Seven pounds”)

Osatäitjad: Gerard Butler („300”, „P.S. Ma armastan sind”), Uma Thurman („Kill Bill”), Catherine Zeta-Jones („Zorro mask”, „Chicago”, „Rokiajastu”), Jessica Biel („Täielik mäluvahetus”, „Valentinipäev”) jt.

Kinodes alates: 2012.12.07

Filmi info: Emotsionaalne ja kirglik romantiline komöödia esilinastub kinodes 7. detsembrist.

Flirt kõige kuumimate iludustega erineb flirdist endise naisega. Eriti just siis, kui ei suudeta otsustada, mida rohkem tahetakse: jätkata lõputult kirglikke seiklusi või tulla tagasi kaotatud pere juurde.

Gerard Butler´i tegelaskuju George üritab just selles veendumusele jõuda. Kena ning võluv mees jagas oma tähelepanu vastassugupoolele nõnda ohtralt, et tema abikaasal sai sellest kõrini ning perekond läks lahku. Keskendudes spordikarjäärile ning ilusatele naistele, üritas mees seda unustada. Kuid asjad ei lähe alati soovitud rada, ning mehe professionaalse sportlase karjääri lõpp sunnib teda oma lõhutud perekonnale uue pilguga vaatama.

Üritades endas maha suruda matšo, laveerib mees oma uuel tööpostil oskuslikult seksikate naiste vahel, kes kõik üritavad meest ära võrgutada. Tekib küsimus, kas jätta kõik endine minevikku ning alustada parem uut elu? Või soojendada suhteid oma poja ja endise abikaasaga?

Šarmantne Gerard Butler, fataalne Catherine Zeta-Jones, seksikas Uma Thurman ning võluv Jessica Biel kõik koos Gabriele Muccino romantilises komöödias „Suhete mänguväljak”.

Videod: