NEETUD / The Harbinger

 

REŽISSÖÖR: Will Klipstine

OSADES: Madeleine McGraw, Irene Bedard, Teal Redmann

ŽANR: Triller, Õudus, Müsteerium

RIIK: USA

 

ESILINASTUS: 22.07.2022

 

FILMI INFO:

Verdtarretav õudusfilm “Neetud” kihab deemonlikest õudustest, mis vapustab isegi kõige paadunumaid õudusesõpru. Filmi peaosas on Madeleine McGraw, kes alles hiljuti tegi meeldejääva rolli Ethan Hawke`i sarimõrtsukafilmis “Must telefon” (The Black Phone).

Väikelinnas leiab aset hulk imelikke sündmusi ja seletamatuid surmajuhtumeid, mis tekitavad elanike seas paanikat. Kõiki, kes puutuvad kokku Daniel ja Theresa Snyderi väikese tütre Rosaliega, tabab traagiline saatus. Roiskuvad loomakorjused, ülespoodud inimesed, sandistatud mängukaaslased ja enesetapule õhutavad kirjad seintel hirmutavad kõiki peale Rosalie. Tüdruku külm ja tundetu nägu, tühjad silmad ja see, et ta viibib linna kõige jubedamate sündmuste toimumiskohas, teeb vanematele suurt muret.

Mõistes, et tavalised ravimeetodid ei aita, ja kahtlustades, et tüdruk on kurjast vaimust vaevatud, otsustavad Daniel ja Theresa minna nõia juurde, et paluda tal päästa oma tütre hing. Armastavatel vanematel on raske uskuda, et nende väike Rosalie võib olla maailmalõpu ettekuulutaja, saatana enda tütar ja Luciferi kõige täiuslikum looming, kes külvab ainult surma.

 

TREILER: