PÜHA ÖÖ / Silent Night

 

REŽISSÖÖR: Camille Griffin

OSADES: Keira Knightley („Kariibi mere piraadid“), Matthew Goode („Üksik mees“, „Downton Abbey“), Roman Griffin Davis („Jänespüks Jojo“), Lily-Rose Depp

VANUSEPIIRANG:

ŽANR: draama, komöödia, ulme

RIIK: Suurbritannia

 

ESILINASTUS EESTIS: 20.05.2022

 

FILMI INFO:

Keira Knightley kutsub teid šikile apokalüptilisele õhtule filmis „Püha öö“

20. mail tuleb ekraanile koomiline draama „Püha öö“, kus teevad kaasa tähelepanuväärsed näitlejad Keira Knightley, Matthew Goode, Annabelle Wallis, Lily-Rose Depp ja filmi „Jänespüks Jojo“ noor staar Roman Griffin Davis, kelle mäng hämmastab tõetruudusega ja paneb uskuma, et elu peab olema pidu isegi siis, kui tagasiteed pole. Kui midagi ei saa muuta, sülitage kõigele ja lõbutsege kogu südamest.

Salk parimaid sõpru koguneb Nelli (Keira Knightley) ja Simoni (Matthew Goode) linnalähedasse villasse, et tähistada jõule viimast korda – ja seda väga lihtsal põhjusel. Maale läheneb pikkamööda mürgiste gaaside pilv, mis ähvardab inimkonda katastroofiga. Juba homme neelab see kogu planeedi. Maailma lõpp on lähedal ja ellujäämisvõimalusi pole.

Ent sõpradel on aega hommikuni ja see aeg tuleb täielikult ära kasutada. Et viimane öö oleks ideaalne, tuleb mürtsu teha ja kõik ära rikkuda, see tähendab välja selgitada, kes keda armastab, keda vihkab, patte kahetseda, saladusi paljastada, salaja suudelda, pärast aga nutta või pisarateni naerda. Kui palju uut võib teada saada neist, kellega koos oled veetnud loendamatuid tunde, juues ojana voolavat šampanjat. Kõik peab olema parimast parim: lõbus ja stiilne. Tugevad tunded on garanteeritud, sest surm hingab kuklasse ja nüüd võib endale kõike lubada.

„Püha öö“, tulvil vaimukaid dialooge, groteskseid ja värvikaid tegelasi, viib meid pingeliste ja etteaimamatute sündmuste keerisesse, vapustab ja kurvastab pisut, puhuti ajab naerma. Filmi lõpus tärkavad tunded on kõige vastakamate üleelamiste väärilised.

 

TREILER: