TÄHERÄNDURID / Voyagers

 

REŽISSÖÖR: Neil Berger

OSADES: Colin Farrell („Talvemuinasjutt“, „Kummalised olendid ja kust neid leida“, „Minority Report“ jt), Isaac Hempstead Wright („Troonide mäng“, „Suletud vooluring“), Lily-Rose Depp („Narkoäri“, „Planetaarium“), Tye Sheridan („X-mehed. Tume Fööniks“), Fionn Whitehead jt

ŽANR: põnevik, ulme

KESTUS: 108 min

VANUSEPIIRANG: alla 12-aastastele mittesoovitatav

RIIK: USA

 

ESILINASTUS EESTIS: 04.06.2021

 

FILMI INFO:

Filmide „Lahkulööja“ ja „Kõrvalnähud“ režissööri uus teos, äärmiselt mõjuvõimas ja emotsionaalne „Täherändurid“

Peagi on kinoekraanil režissöör Neil Bergeri uus ulmepõnevik „Täherändurid“. Menufilmide „Kõrvalnähud“ ja „Lahkulööja“ looja viib meid muljetavaldavasse tulevikumaailma, mille tsivilisatsioon vangub ellujäämise ja väljasuremise piiril. Vaatajaid ootab metsik ja vapustav kosmosereis.

Nad sigitati katseklaasides ja neid valmistati ette just selleks missiooniks. Nende bioloogilised vanemad on maailmakuulsad teadlased. Nendest inimestest sõltub inimkonna tulevik. Kaugele teekonnale läkitatud noored on sõnumiviijad minevikust tulevikku. Kosmoselend kestab 86 aasrar. Noor saadab ainult üks täiskasvanu.

Kosmoselaeval täitub noortel seitsmeteistkümnes eluaasta. Et nad kosmoses vastu peaksid, kasvatati neid täielikus isolatsioonis. Nad kõik on äärmiselt targad, kuid täiesti tundetud. Neil tuleb iga päev võtta ravimit, mis surub inimtunded alla. Medikamentide mõju all on neil kerge juhtida ja kontrollida.

Pärast noori juhtinud täiskasvanu (Colin Farrell) kummalist surma tekib kaos. Noored loobuvad ravimist, misjärel neid valdavad senikogematud tunded – armastus ja kirg. Koos helgete tunnetega tõstavad pead ka süngemad – kurjus, mässumeelsus, võimuiha. Kes teab, mis on hirmsam – kas tundmatu tulevik või see, mis pesitseb noorte hinges.

Põneviku „Täheränduri“ haaravad sündmustepöörded ning näitlejate Colin Farrelli, Lily-Rose Deppi ja „Troonide mängu“ staari Isaac Hempstead Wrighti suurepärane mäng pakuvad kordumatu ja põneva elamuse.

 

TREILER: