PAAR TULEVIKUST / Пара из будущего

 

LAVASTAJA: Aleksei Nužnõi

OSADES: Sergei Burunov (“Rubljovka võmm”), Maria Aronova (,,Jää”, “Jää 2”), Denis Paramonov (,,Metroo”), Darja Koniževa (“Doktor Liisaа”)

ŽANR: komöödia

 

EESTI KINODES: 24.05.2021

 

FILMI INFO:

Komöödia „Paar tulevikust“ – filmide «Tulemeri» ja «Kaalust alla» lavastaja uus linateos

Ulmekomöödia «Paar tulevikust» viib meid lähitulevikku, kus ühe abielupaari elus toimub tõeline kirgede torm.

On aasta 2040. Aleksandra (Maria Aronova) ja Jevgeni (Sergei Burunov) armuleek on ammu kustunud. Nende pereelu meenutab nüüd tõelist sõjatandrit. Kunagisest kaunist ja andekast näitlejannast Aleksandrast on saanud rahulolematu ja pahur daam, Jevgeni iseloom on aga lausa talumatu. Paar elab endiselt ühel elamispinnal, kuna abielulahutus on 2040. aastal kallis lõbu. Ühe  järjekordse peretüli käigus, katkeb kannatus isegi saatusel, kes kannab nad ajas 20 aastat tagasi. Just sellesse aega, kui nad tegid saatusliku vea ja otsustasid abielluda.

Nüüd asub paar tulevikust tegutsema, sest kõike annab veel parandada.

Nad kohtavad ennast noorena ja püüavad teha kõik, et nende abielu ei toimuks. Paraku on noored (Denis Paramonov ja Darja Konõževa) väga kangekaelsed ja usuvad igavesse armastusse. Aleksandra ja Jevgeni ei taha kuidagi uskuda, et nad olid noorena nii hulljulged, sihikindlad ja silmini armunud. Seega püüavad nad teha kõik, et noored tülli ajada. Noored aga ei kavatsegi nii kergelt alla anda.

Hullutav ulmekomöödia ’’Paar tulevikust’’ Eesti kinodes juba 24. maist.

 

TREILER: