ARMASTUS EI KÜSI SUURUST / Любовь без размера

 

LAVASTAJA: Maria Šulgina

OSADES: Svetlana Hodtšenkova ( «Metroo», «Õnnistage naist», «Üllata mind»), Maksim Lagaškin («Arütmia»), Ivan Kolesnikov («Teel tippu»).

ŽANR: Romantiline komöödia

 

EESTI KINODES: 23.10.2020

 

FILMI INFO:

«Armastus ei küsi suurust»  – väärt film komöödiasõpradele

23. oktoobril linastub kinodes uus komöödia «Armastus ei küsi suurust».

Peaosades Svetlana Hodtšenkova, Maksim Lagaškin ja Ivan Kolesnikov.

Et tunda end meelelahustusmaailmas kui kala vees, ei piisa vaid heast lauluhäälest. Laval säramiseks on tarvis laitmatut figuuri, ebatavalist välimust, plastilisust ja karismat. Maria (Svetlana Hodtšenkova) pole sõubisnisis mingi diletant. Ta on andekas taustalaulja, kes esineb Venemaa parimates parimates klubides. Andekal naisel on publiku võlumiseks olemas kõik – stiilsed kostüümid, rabav säärejooks ja imekaunis hääl. Paraku on täiuslikkusest puudu vaid suured rinnad. Push up’ist siin ei piisa, lava jaoks on tarvis midagi palju suuremat.

See neetud ’’puudus’’ läheb Mariale aga kalliks maksma. Ta on sunnitud lahkuma töölt ja unelmatekarjäär puruneb. Ainsaks võimaluseks lavale tagasi pöörduda on rinnasuurendusoperatsioon. Paraku oleks selle hind lausa üüratu – pool miljonit rubla! Maria meenutab oma võlglasi, kellest üks on vana hea sõber ja produtsent Saša (Maksim Lagaškin). Kuigi ta on juba ammu Maria raha laiaks löönud, on siiski väike võimalus see tagasi saada. Nimelt Elbruse lähistel kuurordis ajab Saša tädi restoraniäri. Reisist Elbruse lähistele saab tõeliselt lõbus seiklus. Ootamatu kohtumine doktorist ekskallima Aleksiga (Ivan Kolesnikov), lööb naisel kõik plaanid sassi ja kire lõkkele! Kas jäädagi alatiseks kuurordile? Unustada karjäär, lava, muusika, reisi eesmärk ja võlad? Kas üldse on võimalik mõista, mida naised siis tahavad?

Eesrindlik komöödia «Armastus ei küsi suurust» Eesti kinodes juba 23. oktoobrist!

 

TREILER: