HOTELL “BELGRAD” / Отель «Белград»

 

LAVASTAJA: Konstantin Statski

OSADES: Miloš Bikovitš („Rahajõmmi piinad“), Diana Požarskaja („Kuumus“), Aleksandra Kuzenkina („Lühidalt“)

VANUSEPIIRANG: MS6

ŽANR: komöödia

 

EESTI KINODES: 03.07.2020

 

FILMI INFO:

Kultuskomöödia «Rahajõmmi piinad» loojate uus pöörane film «Hotell Belgrad»

3. juulist linastub Eesti kinodes kevadiselt romantiline komöödia «Hotell Belgrad». Peaosas karismaatiline Miloš Bikovitš.

Noor ja sarmikas Paša (Miloš Bikovitš) elab külluses. Pärides rikkalt vanaemalt kesklinna luksushotelli, on ta elu lausa lust ja lillepidu. Lõputud peod, šampanja ojadena ja kuumad tibid suudavad pimestada mõistuse ning tõmbavad tuurid nii üles, et ei saa enam õigeaegselt pidama.

Harjudes eduka ettevõtja rolliga, sattub Paša ühel päeval nii täbarasse olukorda, kust pole pole enam lihtsalt võimalik välja rabeleda. Nimelt ähvardab teda naisevõtt!

Ühel suvepäeval juhtub noormehega äpardus. Ta lõhub kogematta rariteetsete antikvaaresemete kollektsiooni, mis paraku kuulub Belgradi maffia bossile. Ainuke võimalus süü lunastada, on abielluda kurikaela tütrega, kes on juba Pašale silma peale pannud.  Probleem on aga selles, et peigmees ei taha kohe üldse abielluda!

Keelduda Paša ei saa, sest muidu tehtaks ta söelapõhjaks. Pealegi on tulevane kaasa  lausa papa koopia – kui miskit ei meeldi, teeb hoobilt vagaseks! Kuid nagu sellest  veel vähe oleks. Paša kohtab nüüd ootamatult oma ekspruuti – reisiblogijat Dašat (Diana Požarskaja).

Lummavad Doonau kaldad, Belgradi imelised  linnatänavad, pöörased seiklused, lõkkele löönud vana armuleek, agressiivne tulevane mafioosost äiapapa,  tüütu ja hüperaktiivne pulmadeks valmistuv pruut ja hirm kaotada miljonid!

 

TREILER: