JAGAA: SÜNGE METSA ÕUDUS / Яга. Кошмар тёмного леса

 

LAVASTAJA: Svjatoslav Podgajevski

OSADES: Marjana Spivak, Svetlana Ustinova, Aleksei Rozin, Oleg Tšugunov.

ŽANR: Õudus

 

EESTI KINODES: 06.03.2020

 

FILMI INFO:

«Jagaa: Sünge metsa õudus»  – iidsetest legendidest inspireeritud õudusfilm

6. märtsist linastub kinodes filmi «Russalka: Surnute järv» loojate uus verdtarretav õudusfilm «Jagaa: Sünge metsa õudus»

Linnaäärses eliitrajoonis kaovad jäljetult lapsed, kelle olemasolu lapsevanemad hiljem ei mäleta ja jätkavad muretult oma elu, nagu midagi poleks juhtunud.

Lapsed viib endaga kaasa salapärane naine. Kui mõnda perekonda sünnib laps, koputab naine pere uksele ja pakub lapsehoidja teenust. Naine on viisakas, haritud ja kohusetundlik ehk musterlapsehoidja, kuid seda mitte kauaks. Kõik muutub, kui vanemad rahuliku südamega hommikul kodunt lahkuvad.

Noor abielupaar (Aleksei Rozin, Svetlana Usinova) kolivad linnalähedale metsaäärsesse unistuste majja, kus on alati värske õhk, idüll ja sõbralikud naabrid. Vanemad palkavad vastsündinud tütrele ja teismelisele pojale Jegorile (Oleg Tšugunov) koheselt ka sõbraliku lapsehoidja. Peale lapsehoidja (Marjana Spivak) ilmumist, hakkab majas toimuma midagi kummalist. Jegor kuuleb öösiti hirmutavaid helisid, näeb lapsehoidja tumedat varju mööda maja liikumas ja väikeõe voodi kohal midagi pobisemas. Poisi juttu vanemad tõsiselt ei võta. Pealegi ei fikseeri ka majja paigaldatud valvekaamerad midagi kahtlast.

Olukord väljub kontrolli alt, kui Jegor koolist koju jõudes avastab, et õde ja kummaline lapsehoidja on jäljetult kadunud. Väikse õe mänguasjad, riided, fotod on samuti kadunud. Miski ei viita sellele, et majas oleks kunagi elanud tüdrukutirts. Ka Jegori vanemad on juhtunu suhtes ükskõiksed, sest nad ei mäleta, et neil oleks üldse olnud pisitütar. Nii otsustabki Jegor ise oma õe üles leida.

Nõiduslik õudusfilm «Jagaa: Sünge metsa õudus» Eesti kinodes 6. märtsist.

 

TREILER: