NEMAD / Haunt

 

REŽISSÖÖRID: Scott Beck, Bryan Woods

NÄITLEJAD: Katie Stevens, Will Brittain, Andrew Caldwell, Justin Marxen, Chaney Morrow, Lauryn Alisa McClain

RIIK: USA

VANUSEPIIRANG: K16

ŽANR: õuduspõnevik

 

ESILINASTUS EESTIS: 15.11. 2019

 

FILMI INFO:

Õuduspõnevik „Nemad“ on „Kena vaikse kohake“ stsenaristide ja õudusfilmide isa Eliah Rothi uus linateos

Kui film „Kena vaikne kohake“ oli ekraanile jõudnud ja saanud suure vaatajamenu osaliseks, ei jäänud andekad stsenaristid Scott Beck ja Bryan Woods loorberitele puhkama. Juba aasta hiljem naasevad õuduste meistrid uue, veel hirmsama ekraaniteosega. 15. novembril esilinastub „Nemad“, mis ületab kõiki mõeldavaid jubeduste piire.

Traditsioonilised halloweenipidustused ei ärata kolledžitudengites erilist huvi. Nemad himustavad midagi, mis tarretaks vere soontes, rööviks mõistuse ja paneks hirmust värisema. Neile näis, et ööklubis möllamisest oleks tunduvalt huvitavam külastada kummituste maja. Kuus noort asub aega raiskamata teele linna taha mahajäetud vabriku territooriumile, et seal kõigest hingest lõbutseda.

Üksik hoone kõrvalises kohas, täis labürinte, elusaid ämblikke, hirmsaid helisid ja jubedaid tube – just see, mida vaja! Uksel ootab neid hirmuäratav klounimaskiga mees, kes võtab neilt telefonid ja juhatab nad majja. Lusti jätkub senikauaks, kuni neile avaneb verdtarretav vaatepilt: nõid piinab nende nähes surnuks tütarlapse. Noored kohkuvad.

Pinge hakkab kasvama, kui noori asuvad jälitama maskides tundmatud, kelle eesmärk on mõistetav kõigile, kes kunagi õudusfilme näinud. Mitte keegi ei tohi ellu jääda.

Pika ja hirmsa öö jooksul tuleb sõpradel palju kordi surmale silma vaadata. Kuraditeks, viirastusteks, klounideks, zombideks maskeerunud naudivad hulluks ajavat hirmuetendust.

See film peaks meeldima kõigile, kellele meeldisid „Elavate surnute öö“ ja „Hostel“. Et „Nende“ halloweeniööl võib näha rohkesti uusi, loomingulisi viise ohvritest vabanemiseks.

 

TREILER: