ROBO / Робо

 

LAVASTAJA: Sarik Andreasjan

OSADES: Vladimir Vdovitšenkov, Maria Mironova, Sergei Bezrukov, Daniil Izotov.

VANUSEPIIRANG: 6+

ŽANR: ulme, perefilm

 

EESTI KINODES: 01.11.2019

 

FILMI INFO:

Kogupere ulmefilm “Robo’’ räägib usaldusest ja tõelisest sõprusest!

1. novembrist linastub kinodes kogupere ulmefilm ’’Robo’’, mis räägib 12-aastase poisi ja roboti ootamatust kohtumisest ja sõprusest.

Mitja on uudishimulik jõnglane, kellele meeldib joonistada koomikseid superkangelastest. Paraku ei meeldi poisi vanematele see harrastus kohe sugugi.

Nemad soovivad, et laps läheks vanemate jälgedes ja õpiks samuti inseneriks, kes hakkaks tulevikus roboteid looma.

Mitja vanemad on aastaid ehitanud roboteid. Üheks nende projektiks on päästeroboti loomine, kes abistaks inimesi ekstreemsetes olukordades. Paraku tegid insenerid oma töös valed arvutused ja valmis hoopiski robot, kes ei sobinud  kuidagi päästerobotiks. Uus android A-112 ei oska relva käsitleda ja on lausa sõbralik ning alandlik. Saades aru, kui väga ta teistest erineb, põgeneb A-112 laborist ja varjub keldrisse, kus kohtabki juhuslikult Mitjat.

Siit saabki alguse suur ja lustakas sõprus. Poiss on rõõmus, et leidis lõpuks tõelise sõbra, keda usaldada ja kellega üheskoos aega veeta. Kes siis ei tahaks sõbraks robotit, kes on tugev ja oskab lausa lennata! Paraku otsivad sõbralikku robotid  eriteenistused, kes tahavad ta utiliseerida kui praakeksemplari.

Liigutav lugu tõelisest sõprusest Eesti kinodes juba 1. novembrist.

 

TREILER: