TUNDEKEELED. VABATANTS / High Strung Free Dance

 

REŽISSÖÖR: Michael Damian („Tundekeeled“, „Jõuluprintsess“, „Marley ja mina“)

STSENARIST: Michael Damian, Janeen Damian

OSADES: Juliet Doherty, Jane Seymour (sari „Doktor Quinn, naisarst“, „Agent 007. Ela ja lase teistel surra“, „Tundekeeled“, „Kutsumata külalised“), Harry Jarvis („Kosmoselaev“), Thomas Doherty („Järeltulijad“, sari „Dracula“) jt.

ŽANR: armastus, komöödia, draama

RIIK: USA, Rumeenia

 

ESILINASTUS EESTIS: 10.10.2019

 

FILMI INFO:

„Vabatants“. Ekraanile jõuab filmi „Tundekeeled“ järg

Frank Sinatra laulis kunagi New Yorgis: „Kui see õnnestub siin, õnnestub see ka igal pool mujal.“ Igal aastal sõidavad tuhanded noored edu lootes linna, mis kunagi ei maga. See film räägib kahest neist.

Barlow (tantsija Juliet Doherty) on andekas baleriin, kes otsustas Ameerika kunsti pühamus New Yorgis oma unistuse täita. Kahjuks polnud esimene kokkupuude tegelikkusega kuigi meeldiv: kogenud balletiõpetaja Oksana (teda mängib „Doktor Quinnist“ tuntud Jane Seymour) ütleb avameelselt, et Barlow on täiuslikkusest kaugel. Tütarlaps otsustab mitte alla anda ja läheb uue Broadway tantsulavastuse prooviesinemisele. Lavastaja Zander (Thomas Doherty) märkab Barlow’d ja valib ta välja.

Mõni päev hiljem ühineb trupiga andekas pianist Charlie (Harry Jarvis), kes tuli nagu Barlow’gi New Yorki oma unistust teoks tegema. Noorte vahel tärkab vastastikune sümpaatia, kuid ka Zander pole Barlow’ vastu ükskõikne ja too avastab end armukolmnurgast. Etenduse proovid lähevad aina pingelisemaks, koormus kasvab ning ei Charliel ega Barlow’l jää aega millekski muuks. Töö tähendab pidevat stressi, konkurentide reetlikkus ja halastamatu võitlus nõuavad mõlemalt lõivu.

Eheda ja kaasahaarava filmi režissöör on Michael Damian, kes lavastas 2016. aastal ka „Tundekeelte“ esimese osa. Peaosa mängib 21-aastane Juliet Doherty, kes võitis 2012. ja 2014. aastal maailma suurima tantsuvõistluse Youth America Grand Prix. Filmi koreograafia on seadnud Emmy-võitja Tyce Diorio, tõsielusarja „Tantsi, kui oskad“ koreograaf, kes on töötanud ka niisuguste tähtedega nagu Janet Jackson, Paula Abdul, Jennifer Lopez ja Ricky Martin.

Kaasahaarav ja kaunis film „Vabatants“ linastub Eestis alates 11. oktoobrist

 

TREILER: