SANGAR / Герой

 

LAVASTAJA: Karen Oganesjan

OSADES: Aleksander Petrov («Rubljovka politseinik», «Т-34»), Vladimir Maškov («Ekipaaž», «Miljard»), Svetlana Hodtšenkova («Emad», «Õnnistage naist»).

VANUSEPIIRANG: MS12

ŽANR: triller

 

EESTI KINODES: 4.10.2019

 

FILMI INFO:

Tuntud vene näitlejatandem trilleris «Sangar»

Kaasahaarav, põnev ja pingeline triller «Sangar» Eesti kinodes 4. oktoobrist. Filmi stsenaariumi autoriks on üks oma ala parimaid – Nikolai Kulikov («Ekipaaž», «Kolm sekundit»), peaosades staarnäitlejad Aleksander Petrov, Vladimir Maškov ja Svetlana Hodtšenko.

15 aasta eest õppis teismeline Andrei (Aleksander Petrov) oma isa juhitud spioonikoolis, kus noortest pidid saama tulevased superagendid. Kooli eesmärk oli luua salaagentide võrgustik, kes suudaksid igal ajahetkel täita eriülesandeid.

See eksperimentaalprojekt aga ootamatult suletakse. Spiooniks koolitatud noormees on juba ammu tavaeluga kohanenud ning unustades oma mineviku. Ootamatult helistab talle aga isa – kolonel Rodin (Vladimir Maškov), keda aastaid surnuks on peetud. Selgub, et Andrei elu on ohus, kuna on otsustatud likvideerida kõik spioonikooli endised kasvandikud. Andrei on sunnitud kõik sinnapaika jätma ja põgenema. Kedagi ei saa enam usaldada.

Ta otsib üles oma kursuseõe ja esimese armastuse Maria (Svetlana Hodtšenkova). Noored on ootamatult ja vastu oma tahtmist tõmmatud ohtlikku ja salajasse spioonimaailma. Andreil tuleb lisaks oma elu päästmisele, kogeda elu suurimat armastust ja alatuimat reetmist.

Eriefektidega palistatud äkiline triller «Sangar» hoiab põnevust üleval filmi algusest kuni lõpuni.

Kõigis Eesti kinodes 4. oktoobrist.

 

TREILER: