RAMBO. VIIMANE VERI / Rambo: Last Blood

 

REŽISSÖÖR: Adrian Grunberg

STSENARISTID: Matthew Cirulnick, David Morrell, Sylvester Stallone

OSADES: Sylvester Stallone („Rambo. Esimene veri“, „Rocky Balboa“, „Palgasõdurid“), Yvette Monreal („NCIS“, „Matadoor“), Díana Bermudez („John F. Donovani surm ja elu“), Nick Wittman („Robin Hood“, „Marslane“)

ŽANR: märul

RIIK: USA

 

ESILINASTUS EESTIS: 20.09.2019

 

FILMI INFO:

„Rambo. Viimane veri“ – Sylvester Stallone’i legendaarse kangelase viimane lahing!

Esimese „Rambo“ linastumisest on möödunud peaaegu 40 aastat. Film osutus uskumatult menukaks ja jääb alatiseks filmikunsti ajalukku. 20. septembril naaseb legendaarne Sylvester Stallone kinoekraanile Vietnami sõja veterani John Rambo viiendas, viimases lahingus „Rambo. Viimane veri“.

John Rambo (Sylvester Stallone) on USA eriüksuse veteran, kes võitles Vietnamis, nägi sadu verevalamisi ja surmasid, kuid ei tapnud ise iial, ehkki kaitses tõde. Nüüd veedab ta oma päevi Arizona kolkas endassetõmbununa ja minevikudeemonitega võideldes. Teda painavad saladused, mis on temasse maetud, ja ta aimab, et kõik pole veel kaugeltki lõppenud.

John saab sõnumi, et tema hea sõbra tütar Gabrielle (Yvette Monreal) on teadmata kadunud. Rambo on veendunud, et seda tegi kurikuulus Mehhiko kartell, mis smugeldab inimesi ja uimasteid. Gabrielle’i murest murtud lähedased paluvad Rambolt abi. Rambo kogub sõjavarustuse kokku ja ületab Ameerika-Mehhiko piiri, teades hästi, et teda ootab ränk võitlus kurjategijatega, kes ei tunnista mingeid seadusi. Sündmuste keskpaika sattunud, valab John Rambo Mehhiko suurima kuritegeliku grupeeringu liikmete verd. Ta loodab leida Gabrielle’i elusana ja vabaneda lõpuks painavatest minevikudeemonitest.

Legendaarse Rambo uus ja viimane verine võitlus, mis ei tunnista mingeid reegleid, jõuab Eesti kinodesse 20. septembril.

 

TREILER:

 

 

TREILER #2: