KALLIS ISA / Дорогой папа

 

LAVASTAJA: Mihhail Rashodnikov

OSADES: Vladimir Vdovitšenkov («Kui ma armastaksin sind», «Saluut-7»), Valentina Ljapina, Vladimir Sõtšjov («Kehkaõps»), Irina Pegova («Ekipaaž»). Nikolai Šraiber («Arütmia»).

ZANR: Komöödia

 

KINODES ALATES: 13.09.2019

 

FILMI INFO:

Komöödia «Kallis isa» ehk kuidas ülekavaldada oma last

13. septembrist on kõik filmihuvilised oodatud vaatama tormilist koguperekomöödiat «Kallis isa».

Vadim (Vladimir Vdavitšenkov) on suure kaubandusketi omanik, kes on alati seal, kus liigub suur raha. Tal jagub alati nutikust ja kavalust, et olla esimesena platsis, kui haistab raha lõhna. Paraku ei tegutse Vadim alati kõige eetilisemalt.

Manipuleerimine ja rahaafäärid on mehe igapäevarutiin, kus ta tunneb end kui kala vees. Miljarditehing Hiina investoriga pidi kulgema sama stsenaariumi kohaselt, kuid komistuskiviks sai Vadimi ammune salakaval plaan. Kogu ta varandus oli kirjutatud eaka ema nimele, kes aga surres pärandab kaubandusketi aktsiate kontrollpaketi oma ainukesele lapselapsele. Tundub, et lugupeetud ärimees oli lihtsalt unustanud, et tal on tütar.

Pannes mängu kõik oma manipuleerimisoskused, suundub Vadim väikelinna, kus loodab saada hõlpsasti kätte 500 miljonit dollarit oma 16-aastaselt tütrelt. Paraku on punapäine Alina (Valentina Ljapina) täpselt isa koopa. Taibukas tüdruk hammustab kohe läbi ’’kalli’’ isa salakavala plaani ega kavatse pärandusest loobuda.

Vaimukas ja sarkasmist pakatav koguperekomöödia “Kallis isa” kinodes 13. septembrist.

 

TREILER: