MILJARD / Миллиард

 

REŽISSÖÖRID: Roman Prõgunov («Hingetu 2»)

OSADES: Vladimir Maškov (“Ekipaaž”), Aleksandra Bortitš (“Rubljovka võmm”) Maria Mironova (“Oligarh”) Danila Spivakovski (“Frankenstein’’), Pavel Tšinarov (“Kuritöö ja karistus’’)

RIIK: Venemaa

ŽANR: märul, komöödia

VANUSEPIIRANG: MS12

 

ESILINASTUS: 19.04.2019

 

FILMI INFO:

Märulikomöödia «Miljard» – kuidas röövida omaenda panka?

Kui te olete muretus nooruspõlves olnud spermapanga doonor, siis on üpris tõenäoline, et kui tulevikus on teist saanud ulmeliseselt rikas ettevõtja, siis võib keegi teile tänaval juurde astuda ja öelda: ’’Tere, isa!’’.

Sellise olukorra vältimiseks kirjutab hurmur ja naiste lemmik, kuid vastiku iseloomuga  pankur Matvei Levin (Vladimir Maškov) kogu oma varanduse oma hea sõbra ja äripartneri nimele. Ta teeb seda selleks, et ei peaks seda jagama ootamatult väljailmunud lastega. Paraku äripartner sureb ja Matvei kaotab kogu varanduse. Ta mõistab, et raha tagasisaamiseks tuleb tal röövida omaenda panka Monte Carlos, kus on hoiul dokument, mis tõestab, et just tema on varanduse ainuomanik. Praku tundub see võimatu missioonina, sest kõik ta endised alluvad vihkavad teda ega kavatse teda aidata. Nüüd saab Matvei loota vaid oma ’’uute’’ laste peale. Mehel tuleb leida ühine keel oma täiskasvanud lastega, kes on kasvanud isata.

Kuna keegi neist pole elus midagi suurt saavutanud, kuluks rikka isa lubatud miljard neile marjaks ära. Nüüd tuleb naiivsel häkkeril Koljal, buldooserijuhil Georgil, psühholoog Eduardil, relvahull Olegil ja nende nutikal õel Ljudal saada ühtseeks pereks, et aidata papal oma raha tagasi saada.

Särav, humoorikas ja põnevust täis märulikomöödia Eesti kinodes 19. aprillist.

 

TREILER: