PÄRAST / After

 

REŽISSÖÖRID: Jenny Gage

STSENARISTID: Anna Todd, Susan McMartin

OSADES: Josephine Langford („Karda soovide täitumist“, „Wolf Creek“), Hero Fiennes Tiffin („Harry Potter ja segavereline prints“, Dylan Arnold („Halloween“, „Kümme“, „Nashville“), Peter Gallagher („Californication“, „Parfüüm“, „Bob Roberts“)

RIIK: USA

VANUSEPIIRANG: K16

ŽANR: Romantiline draama

 

ESILINASTUS: 12.04.2019

 

FILMI INFO:

„PÄRAST“ – menuraamat, millest sai film

See lugu on paelunud miljoneid noori kogu maailmas. See ergutab fantaasiat, köidab, äratab uusi, senitundmatuid tundeid, kirge, ja sõltuvust. Pealetükkivad mõtted ei lase unustada SEDA erutust. Ameerika kirjaniku Anna Toddi menuteose „After“ („Pärast“) ainetel on tehtud film, mille esilinastus on 12. aprillil.

Tessa Young (Josephine Langford) on esimest päeva prestiižikas ülikoolis. Uued inimesed, uus ümbrus, raamatud, ühiselamu, ülikooli koridorid tõotavad uustulnukale huvitavat õppeaastat ja iseseisva elu algust ning võimalust püüelda ambitsioonika eesmärgi, majandusdiplomi poole. Ent elu on täis ettenähtamatuid ootamatusi. Need sekkuvad saatusesse, isiksusse, plaanidesse, veendumustesse, nende tõttu võib kaotada peale mõistuse ka iseenda.

Tutvumine toanaabri Stephiga (Khadijha Red Thunder) paiskab Tessa tudengielu keerisesse. Öised lõbutsemised, uued tutvused, muusika, tants ja …. Hardin (Hero Fiennes Tiffin), sarkastiline, küüniline, mässuline ja meeletult kütkestav.

Õhtune „Tõe või teo“ mäng keerab Tessa elu pea peale. Ta unustab Hardini tõttu kõik muu: oma kallima Noah’ (Dylan Arnold), sõbratarid ja häbelikkuse ning naudib igat noormehega veedetud hetke. Koosoldud aeg kujuneb üheksainsaks pööraseks seikluseks, kuid pealtnäha ilusas armuloos on sünge saladus. Kui see kord pinnale kerkib, pole Tessa elu enam endine.

Romantiline erootiline noortedraama „Pärast“ jõuab ekraanile juba 12. aprillil.

 

TREILER: