Т-34

 

REŽISSÖÖRID: Aleksei Sidorov («Brigaad», «Võitlus varjuga»)

OSATÄITJAD: Aleksander Petrov («Gogol», «Jää»), Viktor Dobronravov («Millest mehed räägivad», «Põgenemine»), Irina Staršenbaum («Suvi», «Jää»), Vinzenz Kiefer («Jason Bourne» «Õnn»), Anton Bogdanov («Jõulupuud 3»)

RIIK: Venemaa

ŽANR: sõjadraama, märul

VANUSEPIIRANG: K-12

 

ESILINASTUS: 11.01.2019

 

FILMI INFO:

Venemaa kultusseriaali «Brigaad» ja triloogia «Võitlus varjuga» lavastaja Aleksei Sidorov esitleb oma karjääri suurejoonelisemat linateost (eelarve 600 miljonit rubla) ’’T-34’’, mis räägib võitlusest,  austusest, armastusest ja vabadusejanust.

Filmi keskmes on väljamõeldud, kuid väga usutav lugu Teise maailmasõja sündmustest ja sõjatehnikast, mille abil alistati vägev Natsi-Saksamaa armee.

1941. aasta Volokolamski veristes lahingutes saab nooremleitnant Ivuškini (Aleksander Petrov) tank tabamuse. Nii tema kui tanki juht-mehaanik Vassilenko (Viktor Dobronravov) satuvad sõjavangi.

Veetes kolm aastat vangilaagris, plaanib Ivuškin koos kaaslastega põgenemist. Ettevõtmise õnnestumiseks tuleb ohvitseril võita sakslaste usaldus.

Andekale tankikomandörile usaldatakse nõukogude trofeetank T-34, et sakslased saaksid lihvida oma Panther tankide meeskondade lahinguoskusi. Ivuškin nõustub avantüüriga vaid seetõttu, et tal on oma plaan.

Kas T-34 tankimeeskonnal õnnestub põgeneda vangilaagrist, selgub juba 11. jaanuaril.

 

TREILER #2:

 

 

TREILER #1: