OPERATSIOON “HUNTER KILLER” / Hunter Killer

 

REŽISSÖÖRID: Donovan Marsh

OSADES: Gerard Butler („Olümpose langemine“, „P.S. Ma armastan sind“, „300“), Gary Oldman „Süngeimad ajad“, „Number 44“, „Pimeduse rüütel“), Common, Michael Nyqvist („John Wick“, „Võimatu missioon. Variprotokoll“, „Lohetätoveeringuga tüdruk“), Juri Kolokolnikov („Palgamõrvari ihukaitsja“, „Riskikuller. Täiskäigul edasi“, „Troonide mäng“), Adam James, Corey Johnson jt.

RIIK: USA

ŽANR: põnevik

 

ESILINASTUS: 02.11.2018

 

FILMI INFO:

Filmis „Operatsioon Hunter Killer““ ühendavad USA eriväelased jõud venelastega, et päästa maailm Kolmandast maailmasõjast

Režissöör Donovan Marshil sai sel sügisel valmis pingeline ja rohkete eriefektidega põnevik „“Operatsioon Hunter Killer““.

USA mereväelaste salajasele eriüksusele ja USA allveelaeva kaptenile Joe Glassile (Gerard Butler) antakse ülesanne teha koostööd Vene allveelaeva meeskonnaga ja kapten Sergei Andropoviga (Michael Nyqvist). Nende eesmärk on päästa Venemaa president vangistusest, kuhu ta sattus pärast riigipööret, mille organiseeris üks tema kindraleid. Kui salajane päästemissioon peaks luhtuma, võib inimkonda ähvardada Kolmas maailmasõda ja enneolematu tuumarünnak, mis pühiks maa pealt terveid linnu.

Seda, kas hea ettevalmistusega USA mereväe eriüksuslastel ja allveelaeva meeskonnal õnnestub päästa Venemaa president ja teha lõpp kuritegeliku kindrali salasepitsustele, saame teada juba 26. oktoobril.

Peaosi mängivad Gerard Butler ja Gary Oldman, kes on meile tuttavad menufilmidest „300“, „Seaduskuulekas kodanik“ ja „Olümpos on langenud“. Gary Oldman sai tänavu oma esimese Oscari Winston Churchilli uskumatult loomutruu kehastamise eest filmis „Süngeim tund“.

Põnevikus teevad kaasa ka näitleja ja räppar Common, kes on saanud Ameerika Filmiakadeemia auhinna filmis „Selma“ esitatud laulu eest, originaalse triloogia „Lohetätoveeringuga tüdruk“ üks peaosalisi Michael Nyqvist ja populaarne Vene näitleja Juri Kolokolnikov, keda on viimastel aastatel üha sagedamini kutsutud Hollywoodi filmidesse.

 

TREILER: