MARA

REŽISSÖÖRID: Clive Tonge

OSADES: Olga Kurylenko („Hitman“, „007: Veidi lohutust“), Javier Botet „See“, „Muumia“, „Kurja kutsumine 2“), Mitch Eakins („Kuuvalgus“, „Nashville“), Lance E. Nichols („Kaardimaja“, „Benjamin Buttoni uskumatu elu“), Rosie Fellner („Reis Itaaliasse“, „Hollyoaks“, „Vargus“) jt.

RIIK: USA

ŽANR: Õudus, põnevik

VANUSEPIIRANG: 13

 

ESILINASTUS: 21.09.2018

 

FILMI INFO:

Põnevikus „Mara“ satub näitleja Olga Kurylenko taas vastamisi mõistatuslike unedeemonitega

Režissöör Clive Tonge, saanud innustust niisugustest klassikalistest õudusfilmidest nagu „Elm Streeti luupainaja“, „Õudusunenäod“ ja „Enne, kui ärkan“, toob ekraanile vägagi tõetruu õuduspõneviku koletistest, kes elavad meie alateadvuses.

Filmi „Mara“ põhiliini veab detektiiv Kate Fuller (Olga Kurylenko), kellele antakse uurida hirmuäratav juhtum: mehe surm, milles kahtlustatakse tema abikaasat. Ainus tunnistaja on nende kaheksa-aastane tütar Sophie (Mackenzie Imsand), kes räägib detektiivile verdtarretava loo.

Selgub, et Sophie isa surmas ei pruugigi olla süüdi tema ema, vaid iidne deemon, kes ründab oma ohvreid unedemaal. Kate ei usu seda tobedat lapsejuttu, kuid veendub õige pea ise, et unedeemonid on olemas ja keegi pole nende eest kaitstud.

Õige pea saab selgeks, kas Kate võidab ebavõrdse võitluse üleloomulike jõududega. Pinev ja müstiline õuduspõnevik „Mara“ esilinastub 21. septembril.

 

TREILER: