KAKS SABA / Два хвоста

 

REŽISSÖÖR: Natalja Nilova, Viktor Azejev

RIIK: Venemaa

ŽANR: animafilm

 

ESILINASTUS EESTIS: 07.09.2018

 

FILMI INFO:

Kahe täiesti erineva sõbra lõbus seiklus animafilmis „Kaks saba“

Tuntud Vene teleanimaatorite Natalja Nilova ja Viktor Azejevi meeskond esitleb uut suurt ja väga huvitavat animaseiklust: „Kaks saba“.

Lugu jutustab kahe sõbra, kass Maxi ja kobras Bobi uskumatutest seiklustest. Bob ihkab rahu ja vaikust, Max aga tahab saada kuulsaks ja üle maailma tuntuks. Aga ühel ilusal päeval avaneb talle suurepärane võimalus just seda tehagi – tal tuleb koos sõber Bobiga tagasi lüüa tulnukatele, kes on tulnud jahtima planeedi Maa loomi.

Tulnukatega silmitsi seistes mõistavad Bob ja Max aga, et mitte kõik neist pole hirmus pahad. Kolm heasüdamlikku, veidi üleolevat ja väga positiivset tulnukat, Zik, Zak ja Zuk soovivad samuti nurjata oma liigikaaslaste kuri plaan kõige haruldasemaid loomi oma kosmilisse loomaaeda näpata.

Kohtumisest teise planeedi asukatega ja värskest sõprusest saab Bobi ja Maxi kõige suurem seiklus, mis muudab nende elu igaveseks!

Kas Bob ja Max suudavad koos oma uute sõpradega kurjadest tulnukatest jagu saada, saame teada juba 21. septembril multifilmis „Kaks saba“.

 

TREILER: