VÄIKE ITAALIA / Little Italy

REŽISSÖÖRID: Donald Petrie

OSADES: Hayden Christensen („Hüppaja“, „New York, ma armastan sind“, „Tähesõjad“ (2. ja 3. osa), „Süütud enesetapud“), Emma Roberts („Me oleme Millerid“, „Närvidemäng“, „Palo Alto“, „Karje 4“), Alyssa Milano („Võluvägised“), Danny Aiello („Pruut posti teel“, „Henry ja mina“, „Hudson Hawk“, „Õnneseen Slevin“), Andrea Martin („Minu pirakas Kreeka pulm“ 2, „Öö muuseumis“), Adam Ferrara jt.

RIIK: Canada

ŽANR: romantiline komöödia

VANUSEPIIRANG: alates 12. eluaastast

 

ESILINASTUS: 21.09.2018

 

FILMI INFO:

Romantiline film „Väike Itaalia“ räägib Toronto itaallastest, söögist ja suurest armastusest

Romantiliste komöödiate austajate lemmikfilmide „Kuidas 10 päevaga kutist lahti saada“ ja „Küll mul ikka veab“, samuti kultuskomöödiate „Vanad torisejad“ ja „Miss salaagent“ režissöör Donald Petrie pakub vaatajatele veel ühe kerge, vaimuka ja ääretult romantilise komöödia.

Leo (Hayden Christensen) ja Nikki (Emma Roberts) vanemad lahkusid kunagi Itaaliast, et püüelda Ameerika unistuse poole ja alustada oma äri. Ajapikku said mõlema perekonna restoranid Little Italy ehk Väikese Itaalia linnajaos populaarseks.

Külastajate rohkusest hoolimata kipuvad restoranid teineteisega võistlema, tahtes tõestada, et just nemad on paremad. Sellal kui vanemad omavahel sõdivad, tärkavad Leo ja Nikki vahel romantilised tunded. Noored otsustavad kõigele vaatamata anda voli kirglikele tunnetele, mis neid ootamatult valdasid.

Peagi saame teada, kas noortel õnnestub õrnu ja kauneid tundeid alal hoida, kuigi näib, et kogu maailm on nende vastu. Film esilinastub Eestis 21. septembril 2018.

 

TREILER: