KÜLL MA OLEN ILUS! / I Feel Pretty

 

REŽISSÖÖRID: Abby Kohn ja Marc Silverstein (“Tõotus”, “Kuidas jääda vallaliseks”, “Ikka suudluseta”)

OSADES: Amy Schumer (“Nagu hunnik õnnetust”), Michelle Williams (“Kurb valentinipäev”), Emily Ratajkowski, Busy Philipps, Tom Hopper, Lauren Hutton, Naomi Campbell jt

ŽANR: komöödia

RIIK: USA

RATING: K12

KESTUS: 111 min.

 

ESILINASTUS: 04.05.2018

 

FILMI INFO:

Komöödia, milles teevad kaasa supermodellid “Küll ma olen ilus!”

Režissöörid Abby Kohn ja Marc Silverstein, kes on tuntud oma romantiliste ja komöödiafilmidega “Tõotus”, “Kuidas jääda vallaliseks” ja “Ikka suudluseta”, on taas saanud valmis koostööfilmi, mis äratab kindlasti paljude tütarlaste tähelepanu. Komöödia “Küll ma olen ilus!” räägib naiselikust eneseväärikusest ja sellest, et enesekindlus muudab kõike.

Renee elu on pidevate dieetide ja trennide okkaline rada. “Julge algus on pool võitu,” mõtles Looja ning kukutas vaesekese trenažööril uperkuuti. Renee lööb pea ära – ja teda valdab petlik veendumus, et ta on nüüd vastupandamatu. Sõna otseses mõttes uuesti sündinuna võrgutab ta enesekindlana noormehi, osaleb bikiinivõistlusel ega häbene end isegi modelliks pakkuda.

Paraku pole Renee teiste silmis raasugi muutunud. Igatahes mitte väliselt. Aga sisimas? Võib-olla muutis tärganud enesekindlus teda tõepoolest?

Peaosatäitja Amy Schumer on tuntud oma väljakutsuvate rollide poolest (“Nagu hunnik õnnetust”), kaasa teevad ka Michelle Williams (“Kurb valentinipäev”, modell ja näitleja Emily Ratajkowski, tippmodell Lauren Hutton ja “Must Panter” Naomi Campbell

Kinodes alates 4. maist.

 

TREILER: