TREENER / Тренер

 

LAVASTAJA: Danila Kozlovski

OSADES: Danila Kozlovski («Ekipaaž», «Viiking»), Andrei Smoljakov («Teel tippu»,  «Stalingrad»), Vladimir Iljin («Esimesena kosmoses»), Olga Zujeva («Oranž on uus must»), irina Gorbatšjova («Arütmia»), Aleksandr Iljin jr («Legend Kolovratist»)

ŽANR: spordidraama

RIIK: Venemaa

 

ESILINASTUS: 20.04.2018

 

FILMI INFO:

Danila Kozlovski lavastajadebüüt «Treener»

Käesoleval aastal jõuab kinodesse Danila Kozlovski käe all valminud spordidraama  «Treener», milleks eekõige näitlejana tuntud Danila valmistus tervelt viis aastat.

Film räägib proffijalgpallur Juri Stolešnikovist (Danila Kozlovski), kes rahvuskoondise mängijana jättis üliolulises mängus penalti realiseerimata. Tänu sellele heidetakse Juri koondisest välja, samuti  paneb ta punkti oma jalgpalluri karjäärile. Mees satub hetkega miljonite vutifännide põlu alla.

Ootamatult kutsutakse mees provintsilinna üpris nõrga, kuid lootustandva jalgpallimeekonna treeneriks. Nüüd avaneb Juril võimalus olla üle oma hirmudest ja jõulistest konkurentidest. Ta saab kõigile tõestada, et ka parimad võivad põruda, kuid vähesed suudavad selja sirgu ajada ja edasi võidelda.

Danila Kozlovski spordidraama «Treener» Eesti kinodes alates 20. aprillist.

 

TREILER: