KÕIGES ON SÜÜDI ARMASTUS / Tout le Monde Debout / Rolling to You

 

REŽISSÖÖRID: Franck Dubosc

OSADES: Franck Dubosc (“Külalised 3. Bastille’ päev”, “Disko”, “Asterix olümpiamängudel”), Alexandra Lamy (“Mängurid”, “Lucky Luke”), Elsa Zylberstein (“Kivine nõukogu”, “Modigliani”), Gérard Darmon (“Osav varas”, “Asterix ja Obelix. Missioon Kleopatra”), Caroline Anglade jt.

ŽANR: komöödia

RIIK: Prantsusmaa

 

ESILINASTUS: 23.03.2018

 

FILMI INFO:

Tunnetega ei tohi mängida, sest nii võib omaenda mängus lüüa saada

Filmis “Kõiges on süüdi armastus” on kõike seda, mida me Prantsuse filmides armastame: romantikat, peent võrgutamiskunsti, uskumatult kentsakaid olukordi, millesse peategelane alalõpmata satub. Tuntud komöödianäitleja ja -režissöör Franck Dubosc valib sellest žanrist parima ning paneb kokku särava kõmulise ekraaniloo.

Filmi süžee keerleb ümber eduka ärimehe Jocelyni, kes on nii egoistlik seelikukütt, et on juba ka ise endast tüdinud. Naiste tähelepanu võitmiseks ei põlga ta ära ühtki vahendit. Et võrgutada noort kaunist medõde, teeskleb ta ratastooliinvaliidi. Neiu aga tutvustab teda oma õele, kes on tõepoolest ratastooliinvaliid.

Siis aga juhtub midagi kummalist. Tunded võtavad võimust, Jocelynist saab omaenda vale pantvang ning tõtt tunnistada on üha raskem.

Romantiline ja nipsakas komöödia “Kõiges on süüdi armastus” räägib armastuse jõust, millele alistuvad kõik. Linastub alates 23. märtsis.

 

TREILER: