NAISED VS MEHED: PUHKUS KRIMMIS / Женщины против мужчин: Крымские каникулы

 

LAVASTAJA: Leonid Margolin

OSADES: Nastasja Samburskaja (’’Reede’’), Natalja Rudova (’’Armastus inglite linnas’’), Maria Gorban (’’Hotell Eleon’’), Aleksandr Golovin (’’Jõulupuud’’), Deniss Kosjakov (’’Klassiõed’’), Roman Junusov (’’Klassiõed’’), Maria Kravtšenko, Vadim Galõgin

ŽANR: Komöödia

RIIK: Venemaa

RATING: 16+

KESTUS: 80 min.

 

ESILINASTUS: 09.02.2018

 

FILMI INFO:

Kirgede torm uues komöödias «Naised vs mehed: Puhkus Krimmis»

Filmi ’’Kõik meestest’’ loojate käe all on valminud uus suhtekomöödia ’’Naised vs mehed: Puhkus Krimmis – igavene vastasseis naiste ja meeste loogika vahel.

Kolm abielupaari on olnud aastaid tore sõpruskond, kuid paraku kaob paaride suhetes kirg ja romantika. Siis otsustavadki kolm sõpra üheaegselt oma naistest lahutada, et siis üheskoos seda pidulikku sündmust tähistada. Parim paik selleks on loomulikult kuurort, kus on palju päevitunud ja bikiinides kaunitare.

Paraku peatuvad samas hotellis ka nende eksnaised, mis toob kaasa hulganisti sekeldusi ja probleeme. Kired löövad lõkkele, kättemaks on magus – kuurordis lahvatab naiste ja meeste vahel tõeline kodusõda, kus vahendeid ei valita.

Filmi peaosades on noored ja andekad Nastasja Samburskaja (’’Reede’’), Natalja Rudova (’’Armastus inglite linnas’’), Maria Gorban (’’Hotell Eleon’’), Aleksandr Golovin (’’Jõulupuud’’), Deniss Kosjakov (’’Klassiõed’’), Roman Junusov (’’Klassiõed’’).

Kirglik suhtekomöödia ’’Naised vs mehed: Puhkus Krimmis’’ Eesti kinodes 9. veebruarist.

 

TREILER: