UUED JÕULUPUUD / Ёлки новые

 

LAVASTAJA: Timur Bekmambetov, Žora Krõžovnikov, Aleksandr Karpilovski, Aleksei Nužnõi

OSADES: Ivan Urgant («Jõulupuud 2»), Sergei Svetlakov («Jõulupuud 2», «Kibe!»), Dmitri Nagiev («Köök: Otsustav lahing», «Kõik meestest»), Konstantin Habenski («Rasputin», «Admiral»), Jelena Jakovleva («Ekipaaž», «Emad»), Julia Aleksandrova («Kibe!» «Parim päev»), Valentina Mazunina («Õnnelik juhus», «Parim päev»), Daniil Vahrušev («Superpere»), Andrei Burkovski («Legend Kolovratist», «Köök»), Jekaterina Klimova

ŽANR: Komöödia

RIIK: Venemaa

RATING: 6+

KESTUS: 86 min.

 

ESILINASTUS: 22.12.2017

 

FILMI INFO:

Traditsioone tuleb hoida. Drmitri Nagiev aastavahetuskomöödias «Uued jõulupuud»!

„Uued jõulupuud” on jätk menukale aastavahetuskomöödiate sarjale, kus ka seekord saab nalja rohkem kui rubla eest!

Filmis rullub lahti viis väga erinevat, kuid siiski oma olemuselt väga sarnast lugu. Esimene lugu räägib kahe vana tuttava Borja ja Ženja sõprusest, teises aga rasedast lumehelbekesest, kes püüab leida vastuseid oma küsimustele. Kolmandas loos näeme armunud Galinat, kes tahab iga hinna eest vana-aasta õhtu oma kallimaga veeta. Neljandas loos pannakse proovile noor hipster, kes suundub oma tulevase võõrasisaga metsa kuuse järele. Viiendas loos sõidab väike Habarovski poiss Moskvasse, et leida endale uus ema. Filmi keskmes on igavikuliselt väärtused – sõprus, armastus ja truudus.

Lisaks eelmistest osadest tundud Venemaa superstaaridele Sergei Svetlakovile ja Ivan Urgantile, löövad filmis kaasa paljud uued tegelased, kes toovad filmi kuhjaga särtsu ja nalja.

Kaadritagust teksti loeb sarja „talisman” Konstantin Habenski.

«Uued jõulupuud» Eesti kinodes juba 22. detsembrist!

 

TREILER: