JÕULUD JA PUHA / Santa & Cie

 

REŽISSÖÖR: Alain Chabat

OSADES: Alain Chabat (“Asterix ja Obelix. Missioon Kleopatra”, “Öö muuseumis 2”, “Valerian ja tuhande planeedi linn”), Golshifteh Farahani (“Valede rägastik”, “Exodus. Jumalad ja kuningad”) Pio Marmaï (“Tagasi Burgundiasse”, “Ülejäänud elu esimene päev”), Audrey Tatou (“Amélie”, “Coco enne Chaneli”, “Väga pikk kihlus”), Grégoire Ludig jt.

ŽANR: perekomöödia

RIIK: Prantsusmaa

VANUSEPIIRANG: L.

KESTUS: 100 min.

 

ESILINASTUS: 15.12.2017

 

FILMI INFO:

Imed ei oota. Komöödia “Jõulud ja puha” Audrey Tatouga peaosas

Jõulud on ukse ees! Juba 15. detsembril esitleb Prantsuse näitleja ja režissöör Alain Chabat kauaoodatud jõulukomöödiat “Jõulud ja puha”, millele annavad värvi muinasjutuanimatsioonid ja hämmastavad tegelaskujud.

On jõululaupäev. Paraku puhkeb äkki põrgumöll. Jõuluvana kõik 92 000 päkapikku jäävad ühekorraga haigevoodisse. See on heasüdamlikule jõulutaadile ränk hoop. Kes teeb nüüd kogu maailma lastele mänguasju? Jõuluvanal ei jää üle muud kui rakendada põhjapõdrad saani ette ja lennata ravimeid otsima. Tal tuleb oma ustavaid liitlasi aidata, et päästa usk jõuludesse.

Alain Chabat mängis Julius Caesarit filmis “Asterix ja Obelix. Missioon Kleopatra”, Napoleon Bonaparte’i filmis “Öö muuseumis 2”, piraat Bobi filmis “Valerian ja tuhande planeedi linn”. Chabat on ka režissöör, produtsent ja stsenarist. Viis aastat pärast “Marsupilami” lavastamist on Chabat saanud valmis kogu perele mõeldud jõulukomöödia, milles mängib ise peaosalist jõuluvana. Filmis teevad kaasa sarmikad ja andekad Prantsuse näitlejad Pio Marmaï (“Tagasi Burgundiasse”, “Ülejäänud elu esimene päev”), Golshifteh Farahani (“Valede rägastik”, “Exodus. Jumalad ja kuningad”) ning armastatud Audrey Tatou (“Amélie”, “Coco enne Chaneli”).

 

TREILER: