PULMAPILGAR / C‘est la vie!

 

REŽISSÖÖRID: Olivier Nakache ja Eric Toledano

OSADES: Jean-Pierre Bacri (“Asterix ja Obelix. Missioon Kleopatra”); Gilles Lellouche (“Prantsuse transiit”, “Väikesed valged valed”); Suzanne Clément (“Emme”, “Ikka see Laurence”); Jean-Paul Rouve (“La Vie en Rose”, “Väga pikk kihlus”, “Asterix ja Obelix. Missioon Kleopatra”); Judith Chemla, Vincent Macaigne, Hélène Vincent jt

RIIK: Prantsusmaa

 

ESILINASTUS: 27. 10. 2017

 

FILMI INFO:

Filmi “1 + 1″ režissööri uus film: kuidas korraldada musterpulmi?

Filmide “1 + 1″ ja “Samba” režissöörid Olivier Nakache ja Eric Toledano, kes on pälvinud ohtralt tunnustust nii vaatajatelt kui ka kriitikutelt, on valmis saanud uue komöödia “Pulmapilgar”.

Max on juba üle 30 aasta töötanud peokorraldajana. Ta on oma ala parim! Korraldanud sadu pidusid, soovib ta mõnda aega puhata. Enne aga tuleb täita veel üks tellimus: korraldada Pierre’i ja Héléna luksuslik pulmapidu XVII sajandi lossis. Maxil on kõik hoolega läbi mõeldud nagu ikka: palgatud kelnerid, pagarid, nõudepesijad, tellitud fotograaf, muusikud ja lillekaunistused – kõik, mida musterpeoks tarvis. Paraku tekivad üksteise järel probleemid, mis võivad rikkuda kauneimad peohetked ja muuta ideaalse loomingu kaoseks ja katastroofiks.

Seda Prantsuse komöödiat vaadates saate teada kõik pulmabanketi korraldamise saladused: mida peab tegema, mida ei tohi teha ja millele pöörata erilist tähelepanu, et pidu teeks rõõmu ega kujuneks äparduste rajaks. Kulissidetagune ettevalmistustöö on nagu elu ise: täis tõuse ja mõõnu, naeru ja pisaraid, nalja ja solvumist. Emotsioonid on kordumatud nagu Ameerika mägedel.

Kõigi aegade ühe parema Prantsuse näitleja Jean-Pierre Bacri suurepärane mäng pakub vaatamisrõõmu.

Elegantne komöödia “Pulmapilgar” jõuab Eesti kinodesse 27. oktoobril.

“Pulmapilgar” (prantsuskeelne pealkiri “Le sens de la fête”, ingliskeelne “C’est la vie!”)

 

TREILER: