KÖÖK: OTSUSTAV LAHING / Кухня. Последняя битва

 

REŽISSÖÖR: Anton Fedotov

OSADES: Dmitri Nazarov, Dmitri Nagiev, Sergei Lavõgin, Oleg Tabakov, Anfisa Tšernõh, Sergei Epišev, Mihhail Tarabukin, Nikita Tarasov, Mihhail Baškatov, Marina Mogilevskaja, Valeria Fjodorovitš, Vassilissa Nemtsova, Kirill Kovbas

ŽANR: Komöödia

RIIK: Venemaa

RATING: MS12

 

ESILINASTUS: 28.04.2017

 

 

FILMI INFO:

Mida pakutakse seekord gurmeefilmis «Köök 2»?

Populaarse telesarja „Köök“ ja 2014. aastal valminud täispika mängufilmi „Vene köök Pariisis“ fännide tungival soovil on valminud uus linateos teada-tuntud köögitegelastega!

Seekord tuleb neil osaleda rahvusvahelisel tippkokkade võistlusel.

Restorani „Victor” peakokk Viktor Barinov (Dmitri Nazarov) on teinud kokakarjääriga lõpparve ja naudib nüüd rahulikku elu. Paraku ei anta andekale kokale isegi pensionipõlves rahu. Tal tuleb osaleda rahvusvahelisel tippkokkade võistlusel Sotšis. Viktor kogub kokku meeskonna, et tõestada kogu maailmale, et just tema on parim kokk. Kuid kõik ei lähe sugugi libedalt. Enne võistlust saab Viktor teada, et tal on poeg Ivan (Kirill Kovbas). Lisaks läheb salapärasel kombel kaduma restorani omanik Dmitri Nagiev, kes tegelikult varjab ennast maffia eest.

Telesarjast „Köök’’ valminud teine täispikk mängufilm „Köök: Otsustav lahing” on pöörane ja uskumatuid sekeldusi täis komöödia. Filmis löövad vanadest tegijatest kaasa staarnäitlejad Dmitri Nazarov ja Dmitri Nagiev, uuteks tulijateks on Alisa Tšernõh (Prantsusmaa võiskonna peakokk Anna) ja Kirill Kovbas (peakokk Barinovi poeg Ivan). Lisaks astub meie ette legendaarne Oleg Tabakov, kes on tuntud filmidest «Seitseteist kevadist hetke» (1973), «12 tooli» (1976) ja «D’Artagnan ja kolm musketäri» (1979).

Isuäratav komöödia «Köök: Otsustav lahing» Eesti kinodes alates 28. aprillist.

 

TREILER: