ÕNNELIK JUHUS! / Везучий случай!

 

REŽISSÖÖR: Roman Samgin

OSADES: Andrei Rožkov, Dmitri Brekotkin, Vjatšeslav Mjasnikov, Olesja Železnjak,  Valentina Mazunina, Olga Medõnitš,  Mihhail Truhin, Aleksei Maklakov.

ŽANR: Komöödia

RIIK: Venemaa

RATING: MS12

KESTUS: 93 min.

 

ESILINASTUS: 24.03.2017

 

FILMI INFO:

Mis juhtub siis, kui meestele naeratab lotoõnn?

Peagi linastub kinodes komöödia «Õnnelik juhus!». Filmi stsenaristide Žora Krõžovnikovi ja Aleksei Kazakovi käe all on valminud ka hittkomöödiad «Kibe!», «Kibe! 2» ja «Parim päev».

Valera avastab koos sõpradega loteriipileti, kuid kellelegi ei meenu, kes selle ostis. Igal juhul võidavad sõbrad loteriiga 43 miljonit rubla! Võidusumma otsustatakse jagada võrdselt ja asutakase seda tähistama. Peagi mõistavad sõbrad, et kui nende naised lotovõidust kuulevad, võivad nad rahast vaid und näha. Mehed toovad salamahti kodunt passid ja põgenevad Moskvasse. Paraku on peagi ka naised neil kannul.

Suur raha on raske koorem, mida pole lihtne oma õlul kanda. Sõpru ootavad ees kentsakad ja  pöörased olukorrad. Kas nad suudavad säilitada oma au ja väärikuse, kui sülle on langenud selline varandus?

Filmis «Õnnelik juhus!» näeme hulganisti Venemaa kino- , teatri- ja telestaare. Näiteks Andrei Rožkovi, Dmitri Brekotkinit ja Vjatšeslav Mjasnikovi tunnevad huumorisõbrad komöödiatrupist Uurali pelmeenid. Filmi võitlusstseenid lavastas ja teostas Viktor Ivanovi kaskadööride meeskond, kes on kaasa löönud sellistes hittfilmides nagu “Bournei’i ülemvõim”, Bourne’i ultimaatum”, „Jason Bourne”, „Tehisintellekt” ja „Stalingrad”.

Komöödia «Õnnelik juhus!» Eesti kinodes alates 24. Märtsist

 

TREILER: