MAX STEEL

 

REŽISSÖÖR: Stewart Hendler

OSADES: Ben Winchell (“Rasedusleping”),Maria Bello (“Maailma kaubanduskeskus”, “Kole Koiott”, “Seadus ja kord”), Andy Garcia (“Oceani 11″, “Afäär”, “Roosa panter 2″), Ana Villafañe jt.

ŽANR: ulme, märul, seiklus

RIIK: Suurbritannia, USA

VANUSEPIIRANG: MS12

KESTUS: 90 minutit

 

ESILINASTUS: 11. 11.2016

 

 

FILMI INFO:

Uue kangelase sünd filmis “Max Steel”

Kõigile Max Steeli austajatele on hea uudis. Tuntud koomiksi- ja multifilmikangelane ilmub suurele ekraanile.

16-aastane Max McGrath (seda osa mängib Ben Winchell) kolib koos emaga alalõpmata ühest linnast teise, kuni viimaks pöördub tagasi sünnilinna, kus kunagi töötas ja hukkus tema isa. Tundub, et kogu linn teab ja mäletab Maxi isa, kuulsat teadlast. Kohe pärast kolimist avastab Max midagi eriskummalist: tema keha genereerib universumi vägevaimat energiat. Oskamata seda juhtida, süütab ja purustab Max ümberringi üht kui teist. Max on hädas, sest peab varjama oma võimet veetleva tütarlapse Sofia (Ana Villafañe) eest.

Ainus olend, kes saab Maxi energiavooga hakkama, on salapärane tehnoorgaaniline tulnukas nimega Steel. Uue sõbra abiga saab Max teada palju saladusi iseenda ja isa kohta.

Maxi ema osas on veetlev näitleja Maria Bello, kes on tuttav filmidest “Maailma kaubanduskeskus” (Oliver Stone, 2006), “Kole Koiott” (2000) ja telesarjast “Seadus ja kord”. Tähtsat rolli, Maxi isa endist sõpra ja töökaaslast, mängib Hollywoodi superstaar Andy Garcia (“Oceani 11″ jt; “Afäär”, “Roosa panter 2″).

Max Steeli fantastilised seiklused algavad Eestis 11. novembril.

 

TREILER: