KÕIK MEESTEST / Все о мужчинах

 

REŽISSÖÖR: Mihhail Žernevski

OSADES: Dmitri Nagiev, Anna Hilkevitš, Igor Vernik, Sergei Belogolovtsev

ŽANR: komöödia

RIIK: Venemaa

RATING: MS12

 

ESILINASTUS: 02.09.2016

 

FILMI INFO:

Teravmeelne, lustakas ja ootamatu tõde meestest.

Meestest rääkides meeldib naistele alatasa liialdada. Ikka kuuleb lugusid sellest, et tõeline mees pakub turvalisust, tähelepanu ja raha. Meestel on aga tuhat voorust ja puudust. Naistele meeldib rääkida meestest, neid imetleda ja kritiseerida. Muide, ka meestele meeldib rääkida naistest. Mehi ja naisi lausa kisub  üksteise poole, see on kui igavikuline kahevõitlus.

Filmis «Kõik meestest» näeme üdini ausaid ja teravaid dialooge. Meile näidatakse meeste loomuse kõiki tahkusid. Filmi loojad tahtsid näidata, miks kõik mehed väärivad armastust ja austust, isegi kui esmapilgul tunduvad nende teod kummaliste ja arusaamatutena.

Filmi tegelased satuvad uskumatult täbaratesse olukordadesse, kust tuleb iga hinna eest leida väljapääs. Loo peategelane (Dmitri Nagiev) on elupõline taksojuht, kes seob kõiki filmi meestegelasi. Tal tuleb kuulata meeste probleeme ja anda neile väärt nõu anda. Kuidas meeldida kaks korda nooremale naisele? Kuidas veenda naist minema swingerite klubisse? Kas piisab, kui kinkida oma naisele vaid lilli?

Mehed peavad alati olema valmis keerulisteks otsusteks ja tõelisteks tegudeks. Naistele tuletab see film aga meelde, miks mehed väärivad armastust.

Esimene sügiskomöödia Eesti kinodes juba 2. septembrist!

 

TREILER: