ÜHEKSA ELU / Nine Lives

 

REŽISSÖÖR: Barry Sonnenfeld

OSADES: Kevin Spacey (“Vastikud ülemused”, “Kasiino Jack, “Supermani tagasitulek”, “Tabamatu ilu”), Jennifer Garner (“Kuningriik”, “Elektra”, sari “Alias”), Christopher Walken (“Püüa kinni, kui suudad”, “Seitse psühhopaati”)

ŽANR: komöödia

RIIK: USA

VANUSEPIIRANG: MS6

KESTUS: 87 minutit

 

ESILINASTUS: 05.08.2016

 

FILMI INFO:

Komöödia “Üheksa elu”. Miljardär kassinahas.

Teda peetakse maailma üheks mõjuvõimsamaks inimeseks, sest talle kuuluvad kõige kõrgemad pilvelõhkujad, ta sõidab luksusjahtidega ja lendab eralennukitega. Ta on miljardär Tom Brand (teda mängib Oscari-võitja Kevin Spacey). Saatus otsustab tõsise mehe üle nalja heita. Tütre sünnipäeval saab Tom Brandist õnnetute asjaolude kokkusattumisel kass.

Selles ebatavalises juhtumis on süüdi kassivõlur, loomakaupluse omanik Felix Perkins (Christopher Walken), kes müüb miljardärile koheva kassi, keda tema sünnipäevalaps Rebecca on ammu igatsenud. Felix Perkins hoiatab raevunud miljardäri, et too peab nädala jooksul parandama oma elu suurima vea, pöörduma lõpuks perekonna rüppe tagasi ja pakkuma kassina oma lähedastele rõõmu, vastasel korral jääb ta igavesti kassiks.

Kas Tom Brand lepib sellega? Edukas ja auahne ärimees ei alistu sugugi kohe kassiinstinktidele ega taha tütrega mängida. Tal on üksainus eesmärk: rutem äriellu tagasi, sest aeg on raha. Juhipositsioon, ebausaldusväärsed kaastöötajad ja oht jäädagi kassiks ajavad magnaadi lausa arust ära, mistõttu ta püüab ikka ja jälle tõestada, et ta pole kass. Tema teine naine Lara (Jennifer Garner) ei mõista ka kõige reetlikumaid märke. Saatuslik päev jõuab aina lähemale, kuid Tom Brandi tütar on uue lemmiku üle väga õnnelik.

Barry Sonnenfeld on tuntud režissöör, kelle karjäär algas vendade Coenide juures ja sai hoo sisse filmidega “Addamsite pere” ja “Mehed mustas”. Ka tema uue filmi peategelane on inimloomuga kass nimega Kahupüks. Eriefektid olid kulukad ja filmi eelarveks kujunes 50 miljonit dollarit.

Kass Garfieldi vääriline mänguline komöödia tuleb ekraanile 5. augustil.

 

 

TREILER: